Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja polski.
Autor Wiadomość
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 7:56 pm   Reprezentacja polski.

Witam... ostatnio edek meczyl mnie mocno na gg i zdecydowalem sie zrealizowac jego (a raczej nasze) marzenie o wyborze takiego oto squadu, ktory dumnie moglby walczyc w obronie naszej ukochanej ojczyzny.

Czego oczekuje od was? Coz, chce aby kazdy kto tu zerknie, zastanowil sie i wybral 8 osob, ktorego wg niego stworzylyby najlepsza i najskuteczniejsza druzyne. Do obsadzenia sa takie oto pozycje:
obronca 1 (chodzi o glownego defa, np. na mapie q2ctf1)
obronca 2 (chodzi o gracza, ktory najlepiej gralbym 2 defa na takich mapach jak lfctf1 (kolo rakiet), q2ctf3 (takze kolo rakiet))
pomocnik1 (glowny pomocnik, ktos kto nie opuszcza srodka na q2ctf1 itp.)
pomocnik2 (co tu wiele mowic, czlowiek od wszystkiego, oslony, zabijania, czasem quada)
pomocnik3 (podobnie jak pomocnik2, wszechstronna osoba)
quader1 (tego chyba nie musze tlumaczyc, glowna sila przebicia kazdej druzyny, czlowiek ktory umie szybko sie napakowac, dobrze wyjsc na srodek i potem skutecznie unicestwic )
quader2 (gracz rezerowy, ktory w kazdej chwili moglby zastapic quadera1 lub stac sie skutecznym pomocnikiem)
pomocnik atakujacy (czlowiek wspomagajacy ataki, najczesciej zajmujacy sie wynoszeniem flag gdy quad czysci baze, etc.)
CL (przy jednym z zawodnikow dopiszcie 'CL', wkoncu ktos musi ta banda dowodzic)
Oczywiscie pozycje nakladaja sie na siebie bardzo czesto i rozstawienie jest sprawa gustu, taktyki. Jednak chcialem dac jakikolwiek szablon, tak zeby nieco wasze glosy usystematyzowac. ;)

Radze dobrze sie zastanowic nad swoim wyborem, mozecie wybrac tylko i wylacznie 8 osob, mile widziane jest rozstawienie ich na pozycjach, tak zeby uniknac jakikolwiek watpliwosci. Mam nadzieje ze to wypali ;] Na koniec chcialbym prosic was o szczere podejscie do sprawy, jesli nie uda nam sie porzucic naszych prywatnych uczuc co do danych osob, to nigdy nie wybierzemy dobrej reprezenatacji.

ps: zobaczymy co z tego wyjdzie
ps2: prosze nie napierdalac tutaj glupimi msgami, bo zapierdole ;) a raczej zadbam o to by je usunieto...

Do dziela narodzie!

ranking graczy:
omen (25)
ziutek (24)
szyna (24)
kurz (22)
duke (19)
taz (18)
rejv (14)
blade (9)
koza (8)
odi (8)
kazmi (7)
adolf (5)
kribol (4)
mkuh (4)
dizzy (4)
kaziu (3)
warrior (3)
pyz (3)
boro (2)
acinom (2)
xman (2)
bogi (3)
alien3 (2)
brzoza (1)

ranking CL:
ziutek/rejv (14)
nikt (8)
omen (1)
szyna (1)

liczone glosy 27 (11/9/7): rejv, blade, turin, heiz, ziutek, taz, szyna, duke, brzoza, messiah, kazmi, grimlok, ming, cth, kribol, kumanus, kfak, puch, rezor, pyz, vitez, kazwa, kurz, wspolnik, magnus, ryq, fear...

ps3: zaliczane do tej klasyfikacji beda tylko i wylacznie glosy graczy, ktorych rozpoznam ;) tzn. zaden nowy user 'ssamchuja' glosu oddac nie moze :)
Ostatnio zmieniony przez Ziutek Wto Lis 18, 2003 9:48 pm, w całości zmieniany 23 razy  
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:05 pm   uu

a cos sie szykuje? :E jakies rozgrywki? :E
 
 
heiz
Wisienka

Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 3
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:05 pm   

czyli mam rozumiec, ze ja nie mgoe glosowac ? :D
_________________
What do you want to proove ?
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:09 pm   

jejq nie pierdolic tylko glosowac ....
_________________
LC !
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:16 pm   

21:13:49 rejv (555123)
powiem ci tutaj napisz tam

ja
ty
ziutek
taz
duke
kurz
kaziu (ktory wraca pod koniec roku)

oraz moze [ostatecznie] szyna + dizzy(bo go nie ma chujasa )
_________________
LC !
Ostatnio zmieniony przez omen Nie Lis 16, 2003 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:22 pm   

1. omen
2. fluq
3.duke
4.kurz
5.ziut (CL)
6.szyna
7.rejv
8.moze ja ? ;]
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
tZ
Wisienka


Dołączył: 15 Kwi 2003
Posty: 84
Skąd: pazdziki dolnie?
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:26 pm   

Ja powiem tak uuu dawno sie tu niewpisywalem ale z powodu ze duzo ludzi mi wyslale ten link juz sie zlituje . Moim zdaniem z powodu ze ludzie nie maja czasu na trenigi a jedyna grupa ludzi ktorzy graja w jednej grupie od czasu to czasu to :taz omen szyna ziutek duke kurzawa xmen rejv koza krib brzoza dizz blad . Te osby maja juz zgranie i prezentuje jakis tam poziom zalezy od stanu ducha wiec sugeruje zeby z tej gruby osub odbylo sie glososowanie do reprezentacji.A moja propozycja to:ja(faziak) omen szyna rejv koza duke kurzawa ziut kaziu (z powodu ze na kazdej mappie by byl troszku inny quader powina byc 9 i z powodu ze 5zawodnikow z tego grona ma vectra ktora zaskakuje;d ale wolabym zrobic bardziej obszerny squad ktory podalem wyzej;p
_________________
lubie latac ;p Stalin też mówił o Europie bez granic
Ostatnio zmieniony przez tZ Nie Lis 16, 2003 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 8:44 pm   

odi
szyna
kusz
omen
blade
ziut
boro
taz

moje typy :) ))

pozdrawiam...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
heiz
Wisienka

Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 3
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:16 pm   

:arrow: szyna
:arrow: odi
:arrow: kurz
:arrow: kazmi
:arrow: taz
:arrow: rejv
:arrow: omen
:arrow: ziut


.....
_________________
What do you want to proove ?
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:18 pm   

[quote="tZ"]Ja powiem tak uuu dawno sie tu niewpisywalem ale z powodu ze duzo ludzi mi wyslale ten link juz sie zlituje . Moim zdaniem z powodu ze ludzie nie maja czasu na trenigi a jedyna grupa ludzi ktorzy graja w jednej grupie od czasu to czasu to :taz omen szyna ziutek duke kurzawa xmen rejv koza krib brzoza dizz blad . Te osby maja juz zgranie i prezentuje jakis tam poziom zalezy od stanu ducha wiec sugeruje zeby z tej gruby osub odbylo sie glososowanie do reprezentacji.A moja propozycja to:ja(faziak) omen szyna rejv koza duke kurzawa ziut kaziu (z powodu ze na kazdej mappie by byl troszku inny quader powina byc 9 i z powodu ze 5zawodnikow z tego grona ma vectra ktora zaskakuje;d ale wolabym zrobic bardziej obszerny squad ktory podalem wyzej;p[/quote]

taz prosze podaj 8 osob, ktore uwazasz za najodpoweidniejsze, potem najwyzej wybierze sie 10 osob z gory, lub zmieni sie cos, uwazam ze 8 to wystarczajaca liczba
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:21 pm   

rejv
omen
ziuta
taz
dukers
kush ( dawno nie gral :P )
blade
pyza
odzi
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:22 pm   

[quote="szyna^"]rejv
omen
ziuta
taz
dukers
kush ( dawno nie gral :P )
blade
pyza
odzi[/quote]

zle podaj 8
 
 
tZ
Wisienka


Dołączył: 15 Kwi 2003
Posty: 84
Skąd: pazdziki dolnie?
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:23 pm   

1. omen
2. taz (CL)
3.duke (CL)
4.kurz
5.ziut (zajmuje sie formalnosciami)
6.szyna
7.rejv
8.blade
_________________
lubie latac ;p Stalin też mówił o Europie bez granic
Ostatnio zmieniony przez tZ Pon Lis 17, 2003 7:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:24 pm   

moj typ
duke taz omen koza rejv(cl) kazmi szyna brzoza
Ostatnio zmieniony przez Ziutek Nie Lis 16, 2003 9:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lis 16, 2003 9:25 pm   

omen
taz
ziutek
blade
rejv
odi
kurz
duke
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13