Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja polski.
Autor Wiadomość
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:25 pm   

[quote="kiler-awf"]Ja też napiszę bo ostatnimi czasy gram troche i widzę kto gra chociaż jak to napisałem post wcześniej mało mnie to obchodzi jak i większość was

1. warrior (najlepszy obrońca w polsce) tylko czy gra nie wiem..
2. odi ( za dobry rail żeby nie był)
3. kurz ( za dużo biega żeby nie być na pomocy)
4. szyna( TP się nauczy quad jest ok)
5. adolf ( jaki jest taki jest ale jest tam gdzie trzeba - pomoc)
6 omen,taz,ziut, to pokolenie ewc rc itp . mało myśla duży skill ogólnie mi tam nie pasują ale nie ma chyba lepszych.
7. Jest paru graczy co nie mają ksywek (mają ale niby słabe) a zrobili duże postępy tylko brakuje im też myślenia ale może przy ułożeniu Cl dobrym.. można na nich postawić. np [PKS]Smok(chociaż zalatuje mi lameria bo to typowy punktowiec) ale mowię może jest reformowalny i do quad play by się nadawał.

Jest jeszce paru i przepraszam jak kogoś nie wymieniłem a powinienem.
Tak ja to widzę Pozdrawiam[/quote]

nie wypada sie klucic z twoja opinia, bo przeciez kazdy ma swoja, ale pokolenie ewc, rc to chyba tylko z rocznika (1986).
A tak formalnie to prosze podaj mi 8 graczy.
 
 
tZ
Wisienka


Dołączył: 15 Kwi 2003
Posty: 84
Skąd: pazdziki dolnie?
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:28 pm   

ziuta nie chce nic muwic ale dał 8 jak nic;d :P fazucha;p [R] ziut
_________________
lubie latac ;p Stalin też mówił o Europie bez granic
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:30 pm   

wspominal tez o Smoku miedzy innymi... wole miec pewnosc.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:52 pm   

jak by nie bylo ziuta to ty jestes z 86r :)
to prawie tak ja ja :D ;]
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 5:44 pm   

No zobacz Kumanus jak fajnie :P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 5:52 pm   

Cytat:
a tak apropo skoro w RoA nie ma TP to jak ja mam sie nauczyc ?

To zrob cos z tym, tyle razy wymieniany jestes jako CL RoA obok Grimlok, wez gosci za bary i razem z nimi naucz sie TP. Bo to ze "w moim klanie nie ma TP to i ja nie mam TP" to zadna wymowka, wystarczy chciec. Ja nie mam klanu a jakos potrafie byc i na srodku i w eskorcie, choc najbardziej lubie na obronie :P .

Cytat:
Vitez to ty postrzegasz to jako kozaczenie, bo ja nie


Problem jest jeszcze w tym ze nie tylko ja, popatrz chociazby na glosy , jeszcze ze 3 osoby oddaly ten zarzut wobec ciebie :P ... a jest takich wiecej, choc nie kazdy to powie, bo nie kazdy jest tak szczery az do bolu jak ja :>

Cytat:
.... gram jak gram, a ze Ci sie to nie podoba to mnie kij obchodzi


Ot co pisalem o polskim egoizmie. Z takim podejsciem bedzie super reprezentacja , wszyscy beda sobie biegac olewajac slowa CL bo "gram jak gram i odpierdolcie sie ode mnie" . Smieszne nie? A przeczytaj sobie szyna w CTF Guide w jaka ty gre grasz - w CTF, w ktorym PODSTAWA jest teamplay a nie stwierdzenie "wypierdalac ode mnie bo gram sobie jak gram". Chcesz sobie grac wg siebie a nie wg innych? - droga na serwery DM otwarta! Bo w CTF to nie TY jestes najwazniejszy i twoje "gram jak gram, quada biore bo mi sie tak podoba" - w CTF to TEAM jest najwazniejszy, czyli ta wroga flaga ktora niesiesz i tech ktorego trzymasz - przysluza sie lepiej teamowi niz twoja glupia smierc bo zachcialo ci sie pojechac wroga baze, ale "i szyna dupa gdy wrogow kupa" .
I mowie tu tylko o meczach powazniejszych a nie serwerowych - na takich powazniejszych po prostu wrzasnij na team by ruszyli pupsko po quada a sam tylko wspieraj, a nie sie pchasz na sile na srodek byle tylko wziac quada - a pare takich akcji widzialem i to nie tylko w tym tygodniu, mimo ze nie byles sam na srodku.

Cytat:
Patrz na siebie mistrzu.

To ty masz byc w reprezentacji, wiec lepiej ty najpierw popatrz na siebie a nie szpanuj egoizmem "gram jak gram, TP mnie chuj obchodzi" - wtedy naprawde bedziesz przydatny.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 6:27 pm   

vitez .. szyna gra zespolowo o co ci chodzi? jak z nim gralem pare razy to wzial odemnie PSa .... to jest jakas objawa TP no nie ? :D

a tak na serio .. teamplay teamplayem ale jednak indywidualny skill sie liczy .. czasami w meczu jest taka sytuacja ze tylko indywidualna akcja jakiejs osoby jest wstanie odwrocic przebieg meczu... zadko sie to zdarza ale jednak (np, jezeli reszta teamu juz zwatpila w wygrana) i ten ktos jest w stanie podniesc morale czyms takim... i nie mowie tylko o Panie Szynie ale o wszystkich majacych znalezc sie w reperezentacji...
boze co ja wogole pisze .. wybaczcie wlasnie siedze na mega nudnych zajeciach i musze czyms zajac rece :P
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 6:42 pm   

Vitez smieszysz mnie.... powiem Ci chuj moge zrobic w RoA jezeli reszta tego nie chce. Tak samo sie pcham do Quada bo jak nie wezme to przewaznie jest enemy i wtedy tylko ssamy jak cipy. Aha i powiem Ci jedno ze Ty nie musisz widziec ani mojego teamplaya. Sa tacy co widza a i tacy co nie widza. No i co z tego ze mam byc w RP ? ciagle czepiasz sie do mnie bo Ciebie nie ma ?
Brzoza to nie bylo smieszne nawet.

A i powiem jeszcze 1dno pierdole to. RP bedzie silna i bez "Kozaka, egoisty" Szyny.
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 6:44 pm   

:D Vitez :D bez kichy te twoje moraly sa the best. Chyba powinienes zmienic ksywe na PapaSmurf i zostac naczelnym qwakowym kaznodzieja. To znaczy CL reprezentacji, a jak go nie wybierzecie to musi miec tam jakas funkcje no nie ma bata, wie co mowi, trzezwo patrzy i bez skrepowania wyraza sowje obiektywne opinnie. (Oczywiscie mowie to serio :wink: wiec sie Vitez nie obrazaj :lol: )
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 6:44 pm   

Szyna... przepraszam. :roll:
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 7:07 pm   

wow dopiero na 7 stronie topic sie psoje.. dawno zaden topic tak dlugo nie wytrwal.
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 7:16 pm   

krib co prawda to prawda ... =p
_________________
LC !
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 7:34 pm   

Wspolnik - nie bede ;)

szyna - nie badz wata, nie daj sie Votezowi!

krib ;) ja tam bym proponowal wyciagnac flaszke i sie napic..
_________________
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 8:05 pm   

Kribol ma racje, wracac do tematu.

A co do sporu Vitez vs Szyna:
Chce juz teraz zaznaczyc ze z kazdego wystepu naszej reprezentacji mam zamiar (jako CL, no bo zanosi sie na to ze nim bede) rozliczac sie publicznie, najprawdopodobniej na forum. Beda wyniki, dema. Kto chce to je obejrzy, zobaczy jak gralismy, przemysli cala sprawe i powie co sadzi. Jesli ktos powie: ziutek robicie to i to zle (oczywiscie zakladajac ze ma racje), to sie to zmieni dla dobra samej reprezentacji. I tyle. Nie ma tutaj o czym gadac. Te wszystkie glosy sa tylko i wylacznie wyrazem zaufania jakie ma do nas (ogolnie, ludzi) Polska scena q2ctf. Naszym zaszczanym obowiazkiem jest zrobienie wszystkiego co w naszej mocy, by nie zawiesc ludzi, ktorzy na nas glosowali.
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 10:14 pm   

o o ...

dobry pomysu ziut... publiczna debata na temat meczy... zeby to nie byua zamknieta i prywatna sprawa RP ale zebysmy wszyscy mogli wyciagac wnioski z waszej gry... ja tez z miua checia skomentowaubym jakies ewentualne demko... no i chciaubym jakos pomoc reprezentantom naszej sceny... czyli oficjalne rozmowy o meczu na forum...

Panowie Szynka I Vitez... Skonczcie... Obaj jestescie dorosuymi kolesiami a zachowujecie sie jak dizeci... Jeden ciagnie jednego za wlosy a drugi gryzie go w reke... zabawa sie skonczy jak ktos zacznie puakac i pobiegnie po quada... skonczcie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13