Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Bany na Coolnecie wyjasnione
Autor Wiadomość
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 10:04 am   

dobre :lol:
_________________

 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 1:26 pm   

Drogi Orlanie...

Po pierwsze... Moja antypatia do Boba jest spowodowana tym ze nie trawie folkloru na polskich serverach a fakt ze folklor dysponuje adminem (ktory w gruncie rzeczy powinien byc przyznawany reprezentatywnej grupie osob - a nie wiem czy folklor boba reprezentuje inne zespoly folklorowe) powoduje zintensyfikowanie mojego aversu do tego osobnika... Jezeli jedna osoba o tym mowi to mozna to olac... Ale jezeli 2 osoby posiadajace admina (Vit i ja... i na pewno jeszcze pare osob by sie znalazuo) to juz powinienes to przemyslec...

Po drugie... Przyznawanie adminow od nowa MA sens... Wreszcie unormowauaby sie sytuacja z adminami... Za ewentualna zabawe adminem byloby wiadomo do kogo miec pretensje i byloby wiadomo ze dany jegomosc moglby zostac pociagniety do odpowiedzialnosci za zabawe i niuzasadnione uzywanie admina... Te osoby ktore miauyby admina dwa razy by sie zastanowiuy przed uzyciem... Poza tym nie wymiguj sie argumentem ze 50 osob musiaubys przepytac o ewentualna znajomosc hasel... Prawda jest taka ze admina w wiekszosci miauby te same osoby... Nowi admini tez pewnie dzieki dlugoletniemu doswiadczeniu bez problemu mogliby sie nim poslugiwac... (Np. Brzozik ktory moim zdaniem powinien dostac admina za swoj wkuad uatrakcyjnienie gry na pewno zna sie na komendach... A jezeli nie to bez problemu w godzine sie ich nauczy... Poza tym gdyby chciau uzyc admina musiayuby byc pod swoja orginalna xywa co w pewnym stopniu ograniczyuoby fale durnych fejkow...)...

Po trzecie... Na dzien dzisiejszy nie moge sobie zainstalowac NC... Pisauem juz o tym n-razy wiec nie bede sie powtarzau... Jezeli strace admina to swiat sie nie skonczy... A ja na tym nie strace tylko ludzie grajacy na serverze... Moze jestem kontrowersyjnym adminem... Ale nie robie nic na sile i staram sie uzywac swoich "zdolnosci" pod publike... Oczywiscie zawsze sie znajda glosy na nie dla mojego adminowania ale nie urodziu sie taki ktory podpasowau wszystkim...

Po czwarte jeszcze raz wnosze o nie faworyzowania STa w sprawie adminow... Bo wyglada to na "karte przetargowa" w przynaleznosci do klanu... ("bede w STa jezeli dostane admina") a to nie wyglada z uadnie... Poza tym wracajac do tego co wczesniej napisauem administratorzy powinni byc reprezentatami jakiejs grupy... A czyimi reprezentantami sa WSZYSCY gracze STa? Ze jeden reprezentuje pasozyty w swoim ukuadzie pokarmowym to wiem... A co z reszta? :wink:

NO i racja... Jeden admin dla jednego sedziego a nei tak jak pisauem wczesniej ze jedno haslo dla wszystkich... Troche roboty ale pozniej uatwiej bedzie z rozliczeniem danej osoby...

PS.
Jezeli nameczyuem sie na darmo to sie wkurze...
 
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:10 pm   ok

przepraszam ! :oops:
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:11 pm   

:cry:
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:25 pm   

teraz przepraszasz... lol... 3ba bylo pomyslec przed swym zjebanym czynem...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:33 pm   

Xerot powinienem Ci morde obic za te wszystkie bany, masz szczescie ze mam neo+.
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:38 pm   

no no ja tesz tego nie odczulem... bo mam neo ale wyobrazam sobie rekacje ludzi np. z Vectry...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:10 pm   

Adminy lada dzien zostana zmienione wszytskie poza rejvem i acim
Co do seesownych ludzi calkiem prawdopodobne ze Brzoza do nich nalezy. Jezli opinia pupbiczna wytypuje sensowne osoby to bedzie szansa ze dostana one uprawnienia ale to moze w nowym topiku ktory zaraz stworze.
 
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:16 pm   

Zglaszam kandydature na 'dobrego admina' (ten ktory nie ma opcji kick, bootlevelban, bootfullban) :E
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:47 pm   

Heh :D Orlan a co Rejv inny i Aci ;O (Adzia!) ;S
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:49 pm   eh

Z tego co widac to sa inni pffffffffff czy to sie moze nazywa hmm [DUPOWLAZ] Joke :]
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:57 pm   

[quote="Grzdyl"]Drogi Orlanie...
Po czwarte jeszcze raz wnosze o nie faworyzowania STa w sprawie adminow... Bo wyglada to na "karte przetargowa" w przynaleznosci do klanu... ("bede w STa jezeli dostane admina") a to nie wyglada z uadnie... Poza tym wracajac do tego co wczesniej napisauem administratorzy ...[/quote]

W sumie admina z STa uzywa tylko Orlan i cichy_bob...i ja jak jest mecz klanowy.
Klanowy admin nie pozwalala kickac/banowac ani zmienic mapy bez wejscia do matchsetup....czyli jak widac do niczego sie on nie nadaje :)

cichy_bob mam innego admina ale sam wiesz ze jak on go straci to i ty :)
 
 
cichy_bob
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:10 pm   

GRZYL SMIECIU IDZ SOBIE TRAWKI ZAPAL NARKOMANSKA SZUMOWINO!
ODPIERDOL SIE NARKOMANIE! ZA DUZO SIE RZADZISZ! MOGLEM CI WPIERDOLIC NA PRZYSTANKU JAK BYLEM Z KOLESIAMI! SKURWYSYNU!
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:40 pm   

bobek siedz cicho, bo tutaj jestes nikim :P
_________________
 
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:43 pm   

ok przepraszam :( i oczekuje na pokute i rozgrzeszenie :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.64 sekundy. Zapytań do SQL: 12