Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Admini i MApy na coolnecie
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 1:29 pm   

tak tak vote yes dla brozy............ :arrow:
[bzUska dopisz mnie do listy paczek z browarami]
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 2:40 pm   

grzdyl n/c
gdzie ja napisalem ze bronie boba lol?
"najpierw przeczytaj... pozniej pomysl... a na koncu pisz..."

z tego co piszecie wynika ze z cichego kawal sk*.* jest, ale ja tam nic do niego nie mam, nawet go lubie bo mnie wylapal do STa.

grzdyl ty taki przewrazliwiony nie badz nic do ciebie nie mam, po prostu momentami zalosne jest do czego ludzie sie potrafia posunac i jak sie zachowuja zeby dostac admina etc. jak cie ktos wqrwil to go olej czy to naprawde jest najwazniejsza rzecz na swiecie? imo adminow powinno byc ~5-6, ew. CL-e najlepszych pl klanow. by nie bylo takiego burdelu.

hmm btw serv nazywa sie Coolnet: STa-q2ctf...
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 2:53 pm   e

eh, tez mi sie wydaje, ze najlepiej by bylo, by tylko cl'e z klanof mialy adminy.. niewiem z jakiej racji Cichy Bobs ma miec admina... Zgadzam sie z Grzdylem..

ps. Wspolnika,Orlan, zle oceniles.. wez zmniejsz ta jego kare... mial admina nielegalnie-fakt, ale nie uzywal go do swoich prywatnych rozrachunkow, jak Diax.. Zmienial sobie chlopak mapki, robil msetupy, a ty go porownujesz do Diaxa.. insane?

VOTE YES dla Wspolnika ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 2:59 pm   

VOTE YES dla WSPOLNIKA!!!!
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 3:16 pm   

o so chozi z tymi vote yes na brzoze? :P hrhr :o dobra do rzeczy :oops:
btw. zgadzam sie z kazwa ... wspolnik nie uzywal adminow do swoich rozrachunkow ... a cichy_bob , uwazam ze admina nie powinien dostac , to moje zdanie -> powod prosty -> chociazby ze zmienia sobie mapy na ktore niektorzy nie maja ochoty :evil: (po to jest mapvote :?: ) , co czasem wielu denerwuje, co do innych adminow nie mam zastrzezen bo nie naduzywaja admina :roll:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 3:39 pm   

Ej nie wiem nie znam Cie Wspolniku :) Nie udzielam sie w twojej sprawie.
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 4:02 pm   

Kazwa mozesz mi wytlumaczyc co to mialo znaczyc ze orlan mnie poruwnuje do wspolnika ???za kogo ty mnie masz co???co ja jestem jakis najgorszy cham co wszystko robil beszczelnie???przestan farmazony zaczynacie pierdolic!!!a tak wogle to ja niewiem o co wam chodzi przyjebaliscie sie tylko do mnie jakbym wam kurwa rodziny pozabijal nie wiem moze i kogos zabilem a moze nie !!!!ale zrobiliscie z tego taka afere ze xerot siedzi w domu zdolowany i konia wali przy saperze(joke) hehe!!!Orlan ty tez jestes jakis dziwny!!o grzdylu juz nic nie mowie bo z nim wogle nie mozna sie dogadac !!!piznie wypracowanie ze gwiazdozbiór fiezdy równa sie gwiazdozbiorowi miezdy a fiezda jest wieksza niz miezda i co kurwa chodzi chlopakowi???kamanus to nie dlugo bedzie obciagal wszystkim byle tylko go lubili!!!A ja mam wszystko w dupie zbanujecie mnie pojde gdzie indziej albo wogle rzuce to wpizdu!!!A kamanus a ty nie jestes synem viteza bo tak samo pierdolisz jak on??sprawdz to lepiej !!!nie swiruje Vitez nie moze miec dzieci bo on nie jest czlowiekiem !!!vitez to jest chlopak policjant ktory do wszystkiego by dochodzenie robil!!!przykład na czarnej liscie ewc^ przekazywanie adminów CB!!odp. guwno prawda to jest wyssane z palca !!!
P.S. mozecie mnie banowac kickac a ja i tak wróce i sie zemszcze wiec nie radze mnie straszyc i gadac farmazony!!! :twisted:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:29 pm   

Cytat:
za kogo ty mnie masz co???co ja jestem jakis najgorszy cham co wszystko robil beszczelnie???


Wiele osob sie na ciebie skarzylo ze banujesz na nic, jak ci zagrozilem ze uzyjesz admina przy mnie to dostaniesz bana to sam potem groziles komus, cytuje "gdyby nie Vitez to juz mialbys bana" . Ergo - uzywales admina do swoich wlasnych prywatnych porachunkow bo ktos smial cie zbluzgac na coolnecie. I to admina zdobytego nielegalnie. Ale ty i tak tego nie zrozumiesz tylko dalej bedziesz pokazywal na jak niskim poziomie intelektualnym stoisz pod wzgledem kultury wypowiedzi.

Cytat:
vitez to jest chlopak policjant ktory do wszystkiego by dochodzenie robil!!!przykład na czarnej liscie ewc^ przekazywanie adminów CB!!odp. guwno prawda to jest wyssane z palca !!!

Dochodzenie robil Orlan nie ja.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:44 pm   

hmm Vitez mam nie pokazuje swojego poziomu poprostu to jest smieszne co wy tutaj piszecie i nie kozacz tymi swoimi mądrymi zdaniami bo polowe co piszesz nie wiesz nawt co znaczy !!!wszyscy na forum uwazaja sie za inteligentnych i supermózgów co wszystko wiedzą ,a ja czy ja pisze ze jestem inteligetny ze wszystko wiem nie nie pisze tak bo wiem ze wielu rzeczy nie wiem i nie rozumiem a wy macie siebie za jakis bogów ze jestescie inteligetni wysoko postawieni i wogle przestan vitez z tym intelektem bo inni zaczynaja tak samo jak ty bez urazy ale to zaczyna robic sie nudne !!!!
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:47 pm   

dajcie admina Adolfowi, katowi i mi, wprowadzimy terror na serverze i bedzie porzadek, hehehehehe :D
_________________
 
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:55 pm   

proste ze tak .. i dla ziutka jednego zeby potem nam przekazal ...


btw jak wy popierdolone gadki prowadzicie ... kala ma racje ... zacznijcie grac a nie pierdolic glupoty ;0
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:36 pm   

sorry frozen... wkurzyuem sie i napisauem glupiego posta...

[quote="fr0z3n"]

Cytat:

momentami zalosne jest do czego ludzie sie potrafia posunac i jak sie zachowuja zeby dostac admina etc. jak cie ktos wqrwil to go olej czy to naprawde jest najwazniejsza rzecz na swiecie?



nie chce admina zabrac bobowi DLA SIEBIE... tylko nie rozumiem z jakiej racji on ma miec przywileje... poza tym jego adminowanie nie podoba sie nie tylko mnie ale duzej liczbie osob... w tej chwili na to zeby bob nie miau admina guosowauy 23 osoby... zgadzaja sie 3 osobyz czego omen i rezor zadeklarowali ze popeunili buad przy guosowaniu... 25/1... no stosunek mowi sam za siebie i to nie jest jakies moje widzimisie...

co do olewania osob ktore mnie wkurwiaja to widzisz chyba ze nie probuje gadac z prostakami... (z kim? zainteresowani wiedza...)

wspolnik... jak podasz swoja wczesniejsza xywe to powiem ci co o tym sadze...
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:42 pm   

[quote="pH"]
[quoet] btw jak wy popierdolone gadki prowadzicie ... kala ma racje ... zacznijcie grac a nie pierdolic glupoty ;0[/quote]

No no pH dobre dobre tylko ja bym chial ale nie moge za bardzo bo mam bana :cry: wiec mi pomz i nastepnym razem wpisz "wspolas vote yes" ( oczywiscie pogrywam na xs ale tam mi troche laguje i nie ma takiej frajdy z raila jak na cool) :roll: eh ...
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:48 pm   

[quote="Grzdyl"]

Cytat:
wspolnik... jak podasz swoja wczesniejsza xywe to powiem ci co o tym sadze...


O czym sadzisz ?? :D Stary ja gram na tej xywce od 1,5 roku (z 4 miesieczna przerwa w wakacje) czyli od kiedy wrocilem po 2 letneij przerwie. A jak ci chodzi o porzednai ksywe to byla "niedzwiadek".
To o czym co sadzisz ??

Nie wiem jeszcze o czym chcesz mowic ale jak masz zamiar walnac mi jakias wydumana filozoficzna gadke to sobie odpusc :wink: .
Powiezd o czym chcesz mowic to sie domysle reszty :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:52 pm   

sadze ze jezeli bedziesz zle uzywau admina to juz go nigdy wiecej nei dostaniesz... jezeli w ogole go dostaniesz... ale ok... wydajesz sie byc wporzo kolesiem wiec mowie ci Vote Yes...

tylko jakos tak z rok temu nie widziauem cie za czesto na necie... :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12