Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
protest...

Czy Cichy_bob ma miec admina na coolnet?
tak...
15%
 15%  [ 6 ]
nie...
84%
 84%  [ 33 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 11:47 pm   

vit... liczba postow 666...
Ty satanisto... :)
btw. good idea... moze ktos zrobi wreszcie porzadek z ta szemrana ekipa?
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 12:12 am   

[quote="vitez"]Xerot dostal bana na Coolnet i teraz sie slownie wyzywa na tych ktorzy mu sie nie podobaja... zaraz chyba zaloze ankiete by zbanowac Xerota z forum bo troche przegina z bluzgami i najazdami na innych :/[/quote]

popieram...
_________________

 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 1:02 am   

ja na nikim nie jade tylko wyrazam swoja opinie :D
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 1:03 am   

szemrana ekipa czyli grzydl dilerzy i jego mafia :D na czele z cichym 8)
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 2:48 am   

3 x NIE!

Nocheat mowimy NIE! (wole matrixa :) ).
Cichy_bob NIE!.
Xserot NIE! ma cie juz.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 7:34 am   

Cytat:
vit... liczba postow 666...
Ty satanisto... :)
btw. good idea... moze ktos zrobi wreszcie porzadek z ta szemrana ekipa?


Staram sie jak moge, piszac nowe posty a zarazem kasujac swoje stare z jedynego forum gdzie mam moderatora (ligaq2.ctf.pl ).
Niestety bany zakladac moze tylko mookee albo kaszub, a obaj sa tu tak czesto ze zalamac sie mozna :/

Edit:
Xerot jest roznica pomiedzy wyrazaniem opinii a jechaniem na kogos. Ta roznica to glownie jakosc slownictwa. Rzucanie na kogos na prawo i lewo kurwami i wyzwiskami to nie wyrazanie opinii a wlasnie "jechanie po kims" . Jak zrozumiesz ta roznice to pewnie ban ci nie bedzie grozic, bo na razie po poziomie slownictwa i inteligencji twoich wypowiedzi mozna ci dac dostep jedynie do obory bys tam swoje brudy wrzucal.
Tak wiec sam zdecyduj - czy jestes swinia czy czlowiekiem.

Kolejny edit:
Kribol - wolisz Matrixa? Wpisz w quaku gl_nobind 1 :D
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Rezor
NIELUBIANY, prawdopodobnie BAN


Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 67
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:29 am   xerot zamknij pizde

xerot ty qrwa pizdo zajebana zamknij sie bo qrwa to ze masz bana na qlnet to nie znaczy ze bezdziesz sie tutaj na wszystkich wyzywal slownie :o a co do grzdyla to ja nic nie mam przeciwko zeby mial admina :) tylko ty xerot sie czepiasz spox ludzi a bronisz cichego ktorego nikt nie lubi :lol:
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:48 am   

o rezor zwracam respekt .. za to ankiete ... xerot i jak cos masznapiac to pisz w jednym poscie albo mozna zrobic edit wiesz ?a nie 3 posty pod ząd gadasz z samym soba.. ? chyba miales dziwne dziecinstwo!
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 10:01 am   

[quote="vitez"]
Cytat:
Xerot dostal bana na Coolnet i teraz sie slownie wyzywa na tych ktorzy mu sie nie podobaja... zaraz chyba zaloze ankiete by zbanowac Xerota z forum bo troche przegina z bluzgami i najazdami na innych :/


Vitez ale po co ?? Ja sadze ze wszyscy sa zgodni co do tego i nie trzeba nawet takej ankiety robic ale skoro juz jest... mam nadzieje ze jak juz poswiece swoj cenny czas zeby zaglosowac przeciwko temu szczylowi to wynik tego glosowania (kazdy wie jaki) zostanie wizety pod uwage i od slow przejdziemy do czynow.

No i oczywiscie glosujcie na II ankiete ktora w przeciwienstwie do I ma sens !! [Kazdy oczywiscie glosuje wedle wlasnego uznania :wink: kierujac sie emocjami jakie rozbudza w nim bob'ek] :)
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
Ostatnio zmieniony przez Wspolnik Sob Lis 22, 2003 10:13 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 10:03 am   

ps.ps.

Ah no tak jescze widze ze wszyscy zapomnilismy o najwazniejszym (nieoficjalnym co prawda) glosowaniu "Wspolas vote yes".

http://ctf.pl/forum/viewt...er=asc&start=15

Jescze raz apeluje do ludzi dobrej woli o pomoc !!
Nie moge grac na coolnecie. Graczu Q2 twoj glos moze pomoc !!! Tylko zaglosuj :wink: . Sam zlicze glosy i gdy uzbiera sie odpowiednia liczba wystosuje do Orlana odpowiednie pismo :D

I w tym samym miejscu chcialem podziekowac za oddanie na mnie glosu: Reazor'owi, Icer'owi, Szynkos'owi, Kazwie, Turin'owi i Kurz'owi. Dzieki odwdziecze sie :D (jakos, nie wiem jak ale jakos napewno----> osczedze was jak bede mial raila i was na celowniku :D )
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
Ostatnio zmieniony przez Wspolnik Sob Lis 22, 2003 3:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 10:27 am   

Jak widze wypowiedzi Xerota to berserkera dostaje przed kompem, jak można być aż tak tępym człowiekiem? Nic sie nie nauczył...
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 12:05 pm   

rezor w twojej ankiecie dalem vote yes :lol:
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 2:04 pm   

Lol "Narkomanska szumowino" BUehehhehehehe komedia normalnie.
Ja tam czasem lubie se zapalic :P i wiem ze niektorzy tez wiec nie wiem czemu tylko do Brzdyla sie czepiacie.
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 3:09 pm   

wiecie co... moze sam bob cos napisze? :)

szyna... na scenie sa tylko narkomani (ty i brzdyl) debile (...) maniacy (vitez, orlan, ziutek) pedofile (taz, omen) zoofile (brzoza i koza) homoseksualisci (ziutek, brzoza)... itd.
xerot czemu akurat grzdyla sie czepiasz ?:)
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 3:16 pm   

[quote="Ziutek"]
Cytat:
wiecie co... moze sam bob cos napisze? :)

ziutek ale co ... juz chyba sam na siebie oddal glos w ankiecie (zeby miec admina :) ) a po drugei co ma napisac?? zakladam sie ze jezeli jescze nie widzial tego co sie tu dzieje, to jak wejdzie, zbluzga wszystkich nie przychylnych mu ludzi (cos na styl Xerota), wylize dupe tym przychylnym i znow zniknie...
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
Ostatnio zmieniony przez Wspolnik Sob Lis 22, 2003 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 15