Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
protest...

Czy Cichy_bob ma miec admina na coolnet?
tak...
15%
 15%  [ 6 ]
nie...
84%
 84%  [ 33 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 3:54 pm   

orlan mozesz odpowiedziec na pytanie?
twoja ignorancja jest wkurzajaca... :wink:
wyciagniesz jakies wnioski czy nie? bo na gg mnie unikasz i na forum widze tez... a jak juz sie pojawisz na coolnecie to ja jako pierwszy dostaje bana... czy to jest tak jak mowi vitez "oko za oko"?.. widze ze wuasnie tak bo nie probujesz dialogu tylko wykorzystujesz swoja pozycje...
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:24 pm   

grzdylu ty niezmordowany krzyzowcu w lsniacej zbroi daj sobie wreszcie siana i tak sam nie wygrasz z calym swiatem [czyt. z adminami] [:.
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:30 pm   

Brzydlu kij mozesz wskurac zrozum typie.......
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:32 pm   

cholera demokracja jest chyba nie??

to powinien dziad jeden z drugim sluchac wiekszosci... a nie twardo siedziec na swoim stoleczku i miec wszystkich w dupie... to juz zaczyna sie robic tak jak w naszej polityce... kolesie, ukuuady i wszystko w dupie... wiec nie gadajcie mi tu ze mam dac sobie spokoj... chce sie dowiedziec co orlan ma w tej sprawie do powiedzenia... bo tak jak juz napisauem UNIKA ODPOWIEDZI... a w naszym interesie to jest chyba... guosowaues? to chyba nie ma sz tego w dupie :?
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:36 pm   

heh grzdylu...
muody jestes widac ze wierzysz jeszcze w szczytne ideauy...
"taki jest swiat".

lol "brzydlu" rotfl a to dobre :lol:
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:40 pm   

1.nie muody tylko naiwny...
2.i wcale nie jestem ;)

mam cicha nadzieje ze dobro zwyciezy i ze caua historia bedzie z happy endem... no bo w takim razie po co te wszystkie guosowania i ankiety jezeli i tak jestesmy skazani na ich widzimisie?
to mi sie kojarzy z folwarkiem zwierzecym...
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:44 pm   

Cytat:

mam cicha nadzieje ze dobro zwyciezy i ze caua historia bedzie z happy endem...

ty zmien xywe na 'rycerz' albo 'paladyn' bo brzydlu jakos do ciebie nie pasuje [;
ja tam wiem o co ci chodzi ale trzeba byc w jakims tam stopniu realista. life is life.
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:48 pm   

suuchaj mrozik... gdybym miau wszystko przyjmowac z usmiechem na twarzy to bym mogu sie smiauo nazwac popychaduem... a nie pozwole sobie na to... realista jest ten kto nie ma nadzieji i optymizmu... wiec jezeli chcesz mnie zniechecic to ci sie to nie uda...
 
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:51 pm   

Zaglosowalem na NIE ... bo nigdy nie lubilem tego gowniaza bo byl arogancki i hamski i nie sadze zeby cos sie zmienilo od ostatniego czasu ... dobra to 1.
Teraz 2 sprawa ... w czasie przyszlym jak bedzie glosowanie czy dac bana dla xerota jestem ZA bo koles nie dosc ze ma niewypazona gebe to jeszcze straszy Grzdyla ze jego koledzy mu wpierdola...- kurwa zalosny jestes dzieciaq.

Panie Grzdylu, mam nadzieje ze sie Pan nie martwi takim gadaniem.



pozdroofka .... - i nie zapominajcie o smierci ...
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 5:02 pm   

jimi... :D

kiedy wpadasz do wrocka :>
nekrofiluu ;)
 
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 5:17 pm   

Hm ... wole byc nekrofilem niz narkomanem :] a do wrocka przyjade dopiero... hm ... jak sie uzadze i wypije kilka pivek z Kazmim w gdansku :]


dopra teraz :*** - uf jak doprze miec gdzie wracac ... :>
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
lecter
Wisienka

Dołączył: 25 Gru 2002
Posty: 4
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 5:26 pm   

a czy ten X.. costam jest z wrocka? czy jak? wszedlem na forum i przeczytalem cos co osobicise mnei dotknelo... co ty masz do tzn "cpania"? wes sie lepeij doucz .. poczytaj na stronkach o tym jak trafka szkodzi na zdrowie a jak np alkohol... popacz na inne piekne kraje(kochane NL!!:*) gdzie pomimo tego ze tam ludzie "cpaja" to sa bardziej rozwinietym krajem nish pl? jesli dalej przystajesh przy sfoim i zaloze sie ze masz powiazania rodzinne z Lepperem;p


ps .. wiecie ile sie nameczylem zeby przypomniec sobie pass na forum? specjalnie po to aby dac vote no! ;) bobek jak gleboko wlazles w dupsko orlanowi ze dal ci tego admina? po kolana? po kostki? CALY???

ps2 .. jimi ruleZ szynek to tesh cpunek maly! ;D ;*

i wgoule to kto to jest ten X.. (qfa zapomnielem jego nika;/) to fejk czy on gral tak? moze w jakis klanie? bo jakos go nieqmam;/
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 5:39 pm   

Lecter ja to ja ;] ja od czasu do czasu i na turniejach na maxa :D pozdro dla Oskara z Wrocka wypas czlek ;] i dla Ciebie JakubQ ;]
Ps. Jimek to Ty juz w Gdansku ? grrr...... a mielismy isc na piwo ;?
 
 
 
cichy_bob
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 6:34 pm   

Eee... Ja tam jestem bez zdania. Nie masz sie czego czepiac czlowieku to zaraz sie o to dopierdalasz. Znajdz sobie jakie zajecie, przestan ćpać moze cos jeszcze z ciebie bedzie. Ja sie do ciebie nie wpierdalam i do twojego klanu to ty sie odpierdol ode mnie i od mojego. Rozumiesz czlowieku?
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 7:09 pm   

brzydlu ja cie nie chce zniechecac pod zadnym pozorem tylko zdaje sobie sprawe z mozliwosci.
imo najlepszym wyjsciem jest postawienie tam u was pks'ow wlasnego serva. czasami gra na coolu jest chujowa a brakuje serva/ludzi na innych pl servach, to nie ma gdzie grac - to dobry pomysl jest pogadaj tam z prezesami polskiej komunikacji samochodowej ~~
bo imo szkoda nervov i tak nic konkretnego nie zwojujesz.
btw chodzi ci tylko o zabranie cichemu admina czy o cos wiecej? bo dajesz do zrozumienia jakbys chcial cala scene ctf zbawic ~~ odstaw na troche prochy or sth ~~

vote...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 14