Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego vitez ma admina??
Autor Wiadomość
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 4:29 pm   Dlaczego vitez ma admina??

Vitez wpierdalasz sie we wszystko a przeciez nie grasz zadnej ligi bo nie masz klanu nie jest zadnym CL wiec nie powinienes miec admina!!!takie jest moje zdanie!!
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:25 pm   

diax wkoncu napisales cos modrego moj chlopak :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:35 pm   

1. Mam stanowisko wspolzarzadzajacego Coolnetem do spraw cziterow i ich usuwania
2. Udalo mi sie wkrecic jakims cudem w organizacje najnowszego Pucharu ewc ;)
3. Pomidor
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:38 pm   

diax beda z ciebie ludzie a z tego pedała viteza ...... czitera ani jednego na qlnecie nie widziałem od ohohoh :D a lig ostatnio mało jest i siorpaj 8)
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 5:51 pm   

Hmm Vitez z tego co przeczytalem z regulaminu adminów trzeba miec przynależność do klanu lub CL a ty nie spelniasz zadnej z tych opcji wiec po to zrobilem ten topic!!!
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 6:25 pm   ;p

vitez zapierdalaj do obory ogarniac swinie :?
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 6:52 pm   eh

Popieram Diaxa nie temu ze jest moim kolega , ale co do Viteza nie jest zadnym CL'em klanu ani nic z tych rzeczy , a admina ma i ma miec nadal ? Vote NO !!!
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 22, 2003 7:11 pm   

ten devil viotez to ma i admina i rcona wiec wasze modły sie nie spełnią :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 7:26 pm   

Cytat:
Hmm Vitez z tego co przeczytalem z regulaminu adminów trzeba miec przynależność do klanu lub CL a ty nie spelniasz zadnej z tych opcji wiec po to zrobilem ten topic!!!


Przeczytaj DOKLADNIE regulamin adminow, szczegolnie punkt odnosnie kopania innych adminow i przeczytaj sobie na glos kogo szczegolnie nie mozna kopac, moze to ci nieco wyjasni. Ale watpie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 7:27 pm   

widac ludzie nie maja kogo sie juz czepiac... ciekawe kto bedzie nastepny :p ja nic nie mam do viteza a z tego co pamiteam to on ma admina od zawsze i nic zlego na coolnecie nie robi (nie zmienia mapy w polowie trwania meczu oraz nie kicka ludzi kiedy mu sie podoba) wiec uwazam ze vitez powieniem miec admina
_________________

 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 7:36 pm   

Vitez napisales ze ja kickam za to ze sie ktos do mnie zle odezwie i zacznie po mnie jechac tak?moge sie zalozyc iz jesli bym wyzwal od hujów i innych na bank bys mnie kicnol wiec co zlego robilem??
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:12 pm   

vit... olej...

jak ktos sensowny zauozy topic to sie wypowiem...
Ostatnio zmieniony przez Grzdyl Sob Lis 22, 2003 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 8:32 pm   kurwa ;/

Ta ? bez regunia sie ? Pewnej nocy taki madry Vitez mnie nie kicknol , tylko zbanowal KURWA ,a za co ? Za to ze nie umie przegrywac , niezdarzylem slowa do niego napisac chodz juz pisalem pewien tekscik , bo mnie wkurwil a tu nagle booomm i huj grac nie moglem :) "Your adress IP is baned" I zeby nie to zajscie to bym nic do Vitka nie mial , ale tym mnie wkurwil, i temu w takich glupich topickach sie wypowiadam. Potem musialem Orlanaów prosic zeby mi odbanowal IP , a ten z tekstem Vitez dal Vitez zdejmie pffff. To musialem dla szyny zawracac dupe zeby pogadal z Orlanem. Ale jednak zdja i jest Ok !.
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 9:04 pm   

Kala - nocheat nie miales, proste :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 9:22 pm   

vitez - ma i powinien miec admina, koniec? (moze troszku za duzo sie do wszytkiego wtraca, ale on juz taki jesti nie zmieni sie go? co nie?)
_________________
LC !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 12