Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Admin V. i O.
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 4:20 pm   Admin V. i O.

Hi.
Chcialem wam pokazac obraz dwoch naszych wspaniałych adminow (wiadomo o kogo chodzi vitez, orlan).
Sprawa wyglada nastepujaco:
Gralem pod fejkiem "tank" w sobote w nocy (pod fejkiem gdyz bylem podpity :) i nie mialem ochoty grac pod real nickiem "mam do tego prawo"). Zostalem posadzony przez Viteza o granie z wallhackiem (bo strzelalem do wrogiej rury w wodzie i akurat wychodzil z niej Vitez) strasznie sie obuzyl chlopak i zaczal sie do mnie czepiac ze mam wallhacka. Odpowiedzialem mu krotko zeby sie odczepil bo mam NoCheat i nie moge miec wallhacka, bo jak wiadomo NC w 100% chroni przed podstawowymi cheatami (jak dobrze pamietam koza sie cos jeszcze wtracal w mojej obronie chyba) ale to nic nie dalo. Dalej sie cos czepial i zapytal, nie przepraszam zagrozil ze jak nie podam mu real nicka to bedzie ban. Nie zrobilem tego i zostalem zbanowany.
Skonczyla sie mapa i wrocilem na server znow pod nickiem "tank" i zapytalem dlaczego mnie wywalil skoro nie moge miec wallhacka skoro mam NC (a grania pod fejkiem nie moze mi zabronic). Znow mi zagrozil ze jak w ciagu 10 sek nie podam mu real nicka znow mnie zbanuje.. nie podalem.. i zostalem zbanowany. 3 mapa wrocilem juz pod real nickiem i go zrugalem (bo mnie zdenerwowal) za bezspodstawne banowanie.

Z cala sprawa zglosilem sie do Orlana i co sie stalo nic, bronil Viteza oto czesc naszej rozmowy:

przedstawilem mu jak wygladala sytuacja...

Kribol 03-11-23 14:37 chodzi mi o to ze jak mam NC to nie moge
zostac posadzony o czity, racja?

Orlan 03-11-23 14:38 moja rada jest taka graj z real nickiem

Orlan 03-11-23 14:38 fejki zawsze sa zle traktowanie przez viteza

Orlan 03-11-23 14:38 dlaczego ?

Kribol 03-11-23 14:38 ale czy fejk to podstawa zeby kopac z servera,
mysle ze nie

Orlan 03-11-23 14:39 a no dlatego iz fejk jezlei dobrze gra to znaczy
ze jets to tobry gracz ukrywajacy sie pod fejkiem
albo cheater

Kribol 03-11-23 14:39 cheater z NC?

Orlan 03-11-23 14:39 osoby ktore niegraja codziennie niemoga dobrze
grac ze zrozumielych wzgledow

Orlan 03-11-23 14:40 wiec automatycznie sa podejrzne

Orlan 03-11-23 14:40 NC nie jest absolutna bronia w walce ze
cheaterami

.....

Kribol 03-11-23 14:42 ale wiesz NC chroni 100% przed tymi podstawowymi czitami.

Orlan 03-11-23 14:42 to prawda

Kribol 03-11-23 14:43 a wallhack to podstawowy .. wiec jak on mogl mnie o to posadzic?

Orlan 03-11-23 14:43 vitez neilubi fejkow

.....


I tak to wyglada, jeden broni drugiego.. Nie ma zadnego nakazu ze na coolnecie trzeba grac zawsze pod real nickiem.. wiec to jest poprostu naduzywanie admina. Ktos inny za bezpodstawne zbanowanie gracza odrazu zostal by pozbawiony admina.. a Vitez ? hm watpie

btw.
Chodz jest topic o Vitezie i zabraniu mu admina, ale tam jest niezly burdel juz wiec napisalem to w nowym.

Pozdrawiam..
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 5:19 pm   

lol...
a moje oko to orlan w kazdy mozliwy sposob unika konfliktow z vitezem. troche nie qmam czemu tak vitez nienawidzi fejkow przeciez to z jakim nickiem sie gra to tylko i wylacznie sprawa osobista jak bede chcial to codziennie bede gral pod innym nickiem i co to za przeproszeniem ma interesowac adminow servera ze sobie lubie nicki zmieniac lol?? absurd.

btw vitez niezle przecholowal imo. a to ze ktos jest dobry (lepszy) to nie jest podstawa do posadzania od razu o cheaty hacki bo to jest chore, to co jak ktos dobrze gra w szachy to co od razu maja go wywalac z turniejow ze oszukuje etc? poza tym nie rozumiem czemu vitez sie czepial ciebie skoro miales NC, bo skoro NC chroni przed cheatami to nie ma dyskusji zadnej, a jak nie chroni przed to na chuja wogole go wymagac na servie?!?!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 5:32 pm   

Wyszly dwa nowe czity ktore udaja nocheat, dopoki nie wyjdzie nowa wersja nocheat tym bardziej ostroznie trzeba traktowac graczy ktorzy "smierdza" . Ja do fejkow nic nie mam poki sa grzeczni. Jezeli smierdzi i prosze o real nicka to niech nie pyskuje - bo to zadna odwaga pyskowac spod fejka, tak jakbys komus nabluzgal przez telefon z numeru zastrzezonego. Tak wiec poki fejk sie do mnie nie zacznie odzywac spod fejka to nic do niego nie mam. A jesli jakis gracz gra za dobrze i to pod fejkiem to co mu szkodzi podac real nicka?
Przez te nowe czity trzeba wzmoc czujnosc na takich, a nuz ktos wlasnie chcial potestowac? Tym bardziej podejrzane byly odzywki "przeciez mam nocheat i co mi zrobisz?" .
Nastepnym razem kribol jak sie schlejesz i bedziesz chcial pokozaczyc pod fejkiem to podawaj real nicka gdy grzecznie prosza, inaczej konsekwencje juz znasz.

Edit: moze i koza cie bronil ale dwoch innych graczy na specu tez potwierdzalo ze smierdzisz mimo nocheat, to w polaczeniu z wiadomoscia o nowych czitach dalo podstawy do bana, a nie twoj fejk.
Gdybys gral pod real nickiem zadnego bana by nie bylo - bo twoj poziom jest znany, a ze jakis fejk wymiata to oznacza podejrzenie ze testuje nowe czity. Masz nauczke - jezeli grasz za dobrze to graj pod real nickiem bo inaczej bedziesz posadzany o czity (szczegolnie te nowe). Takie to trudne?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 23, 2003 5:37 pm   

co dop tych nowych cheatow to potwirdzam ze w tym miesiacu wyszly i symuluja nc ;/
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 6:19 pm   

Cytat:
Ja do fejkow nic nie mam poki sa grzeczni. Jezeli smierdzi i prosze o real nicka to niech nie pyskuje - bo to zadna odwaga pyskowac spod fejka, tak jakbys komus nabluzgal przez telefon z numeru zastrzezonego. Tak wiec poki fejk sie do mnie nie zacznie odzywac spod fejka to nic do niego nie mam.


kto pyskowal?.. na Twoje posadzanie mnie o czity odpowiedzialem grzecznie.. po tym jak mnie zbanowales i wrocilem tez zadalem normalne pytanie (bez rzadnych wulgaryzmow bez niczego)a ty mnie zbanowales. Po 2 banie wrocilem z nikiem [S] Kribol i wtedy Ciebie zrugalem.. wiec mi nie piepsz o tym ze pyskowalem spod fejka czy cos w tym stylu.

Cytat:
"przeciez mam nocheat i co mi zrobisz?"


takiej odzywki tez nie bylo.. znow pipszysz glupoty.. postaraj sie lepiej

Cytat:
Nastepnym razem kribol jak sie schlejesz i bedziesz chcial pokozaczyc pod fejkiem to podawaj real nicka gdy grzecznie prosza, inaczej konsekwencje juz znasz.


grzecznie? "masz 10 sek na podanie real nicka bo ban" .. staraj sie dalej


btw. To ze strzelam zawczasu (jak wszyscy gracze reprezentujacy jakis poziom) nie znaczy ze mam czity (wallhacka). A Ty nie strzelasz np. z kiosku do kiosku (ctf1) przed quadem chociaz ze tam nikogo nie ma a liczysz ze zaraz bedzie?
Az tak Cie to dobilo ze byles napakowany i zginoles zanim wyszedles z ruru.. ?chciales sie poprostu odegrac.. i szukales bzdurnego powodu.
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 6:29 pm   

Ej Vitez a po pierwsze ty jakims bogiem jestes ze kazesz podawac real nicki ... kazdy se gra jak chce i pod jakim nickiem u sie podoba ... i w tym momencie nauzyles admina ... i za bezsens zbanowales kribola ... i nie tlumacz sie bo kribol ma racje ..a orlan broni sie tym ze ty nie lubisz fejków ?? hehe a ja nie lubie pomidorów .. i co z tego ?
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 6:47 pm   

pomidory - blech, tez nie znosze ;)
_________________
LC !
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 7:12 pm   

Cytat:
..a orlan broni sie tym ze ty nie lubisz fejków ?? hehe a ja nie lubie pomidorów .. i co z tego ?

a no to z tego ze vitez ma admina a ty nie :wink:
vote yes dla kribola.
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 7:12 pm   

gdyby nie killer to bym twardo broniu kriba...
ale poniewaz "podobno" wyszuy jakies nowe czity udajace NC to vit jest po czesci usprawiedliwiony... pisze "po czesci" poniewaz moim zdaniem nie powinien sie zachowac tak jak sie zachowau...

vit czasem przesadzasz... odczekaj chwilke... policz do 10... sobie a nie podejrzanemu typowi... :wink: bo czasem dziauasz zbyt pochopnie i wychodza z tego niemiue sytuacje...

powiedz ze kot cie ugryzu albo ze serio sie wkurzyues i chciaues sie odgryzc... albo kotu odgryzc.... yyyy... pazurki... :wink:
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 8:22 pm   

Ja nie chcem zeby ktos mnie bronil czy cos.. tak samo wiem ze i tak Vitez nie straci admina. Chcialem poprostu pokazac jacy sa admini V i O, innych adminow oskarzaja o wykorzystywanie admina do wlasnych celow i korzysci, i wymiezaja im jakies kary, sami wykorzystuja adminy w tych samych celach a nie ponosza zadnych konsekwencji.

To jest tylko moj przyklad.. jest jeszcze wiele innych.

Najlepsze rozwiazanie to wychodzic z servera kiedy pojawiaja sie maniacy cheatow: Orlan i Vitez. (era cheatow juz minela, teraz moze i sa pojedyncze przypadki, chociaz w to za bardzo nie wieze bo o tych przypadkach mowil albo Orlan albo Vitez, a oni juz tylko cheaty wszedzie widza). Przy takich ludziach gra traci swoj urok.

Moje zdanie jest takie: Vitez i Orlan chowaja sie za cheatami w usowaniu niewygodnych i nieodpowiadajacych im graczy.
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 8:50 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
Edit: moze i koza cie bronil ale dwoch innych graczy na specu tez potwierdzalo ze smierdzisz


Smierdzisz tez mi cos. Popil troceh i dawal czadu ! (zawsze tak jest przeciez :wink: )

Po drugie moim zdaniem jedna z niewielu osob ktora moze cos sensownego napisac w tym topicu jest koza ktory chyba mniejwiecej sledzil te gadke i kazdy kto sie przygladal calemu temu zajsciu bo oczywiscie jak to zawsze w takich sytuacajch bywa, mamy dwie rozne historyjki... :D i ktora jest prawdziwa ?? Ha ?

[quote="Kribol"]
Cytat:
V i O, innych adminow oskarzaja o wykorzystywanie admina do wlasnych celow i korzysci, i wymiezaja im jakies kary, sami wykorzystuja adminy w tych samych celach a nie ponosza zadnych konsekwencji.


Jak juz o tym mowimy to nie omieszkam znow sie przypomniec :wink: "Wspoals vote yes"
http://ctf.pl/forum/viewt...er=asc&start=15
8)
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
Ostatnio zmieniony przez Wspolnik Nie Lis 23, 2003 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 8:53 pm   

demonizujesz stary...

kiedy ja wczoraj dostauem bana za brak nc to po prostu juz tego dnia nie wlazuem na coolnet... olauem bo nie bede powtarzau setny raz mojego problemu... jedyna nadzieja w tym ze vitez wyciagnie konsekwencje...

nie ma problemu z adminem viteza... tylko zeby nie dziauau tak pochopnie...

krib... a poza tym zgadzam sie ze stwierdzeniem ze fejkowanie zabija ta gre... czesc ludzi gra nei dla samego faktu przyjemnosci jaka sprawia ta gra ale dla kontaktow z tymi ludzmi... a jezeli wiekszosc to nowi starzy gracze i nie wiadomo do kogo sie odezwac to juz wole poczytac jakas ksiazke niz pauowac sie z dochodzeniem real nickow... daj przykuad innym i nie graj na fejku... zapewniam cie ze nic na tym nei stracisz...
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 9:36 pm   

nie myslcie sobie ze zaczne rzucac kurwami!!!!Po 1 Vitez a wiesz co to jest gra na słuch??Jeżeli nie wiesz to sie dowiedz!!!Po 2 Vitez a jeżeli ktos nie wiedzial nic o colnecie i gral na xs (noi zaczol dobrze grac)przyszedl na Coolnet (z Nc oczywiscie) i to jest jakis nowy nick moge dac sobie reke uciac ze bys go posądził o fejkowanie i bys go zbanował!!!Ktoś napisal na forum ze tu jest burdel!!!moim zdaniem to w adminach jest burdel!!bo jeżeli ktos oskarża kogos o banowanie i inne a sam robi to samo i jeszcze nie ma z tego zadnych nieprzyjmności to faktycznie jest to burdel !!!!!
P.S. co z tego że Vitez już długo gra w q2 ??a jak ja pogram pare lat w q2 to czy dostane admina i bede mógł banowac kogo chcial i nie bede za to miec nieprzyjemnosci!!!!!!!na 100% tak nie bedzie
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 9:40 pm   

Cytat:
krib... a poza tym zgadzam sie ze stwierdzeniem ze fejkowanie zabija ta gre... czesc ludzi gra nei dla samego faktu przyjemnosci jaka sprawia ta gra ale dla kontaktow z tymi ludzmi... a jezeli wiekszosc to nowi starzy gracze i nie wiadomo do kogo sie odezwac to juz wole poczytac jakas ksiazke niz pauowac sie z dochodzeniem real nickow...


mi tez sprawiaprzyjemnosc rozmowa na serverach.. ale czasem lubie od tego uciec i se zwyczajnie pograc dla przyjemnosci, nie odzywajac sie do nikogo "mam do tego jak najwieksze prawo". A taki Vitez zabiera mi ta przyjemnosc.

Cytat:
daj przykuad innym i nie graj na fejku... zapewniam cie ze nic na tym nei stracisz...


od dluzszego czasu gram prawie zawsze, ale.... jw.
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 9:43 pm   

kolejny argument !!!wczoraj w nocy byla mapa ctf1 red zaczelo wygrywac!!nagle w polowie mapy vitez zmienil mape nie pytajac sie nikogo(po prostu sobie zmienil bo tak chcial)
P.S. kolejna rzecz Vitez ktorą ja rowniez robilem
wiec Vitez mam już 2 argumenty na ciebie
1.zaczynsz przegrywac odrazu masz podejzenia o czity i banujesz!!
2.zmieniasz mapy kiedy ci zechce(posądzales mnie o to )

Orlan wg twego regulaminu vitez powinien miec juz 2 żółte kartki
mamy znazeźć 3?i czy straci on admina jezeli ją znajdziemy
przecież 3 żółte kartki=Czerwona
czerwona=utrata admina
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12