Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Admin V. i O.
Autor Wiadomość
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 9:55 pm   

Dokladam sie do tego o czym Kribol pisal bo widzialem cale zajscie wczoraj wnocy na serwerze !!!. Do Diaxa wypowiedzi tez sie dokladam AMEN. Nie ladnie Vitez postepujesz (podobnie bylo ze mna !!!) mialem bana , a nie levelbana tak jak Krib. Bo dla Viteza nie podobaja sie fejki i nie umie przegrywac !!. Mial dola i mnie zbanowal , tez padl tekst o chetowanie ja jeszcze gralem na q2ace !! thx
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 10:39 pm   

Ej powiem tak chuj mnie obchodzi ze nie lubisz fejkow Vitez. Kazdy ma prawo do grania na nich, a ze Ty wielki maczo wojujesz adminem to inna sprawa. ZROZUM: WIEKSZOSC WALI TWOJE ZDANIE! i kazdy MOZE GRAC NA FEJKU!
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 11:16 pm   

krib... masz w sumie racje... ale nie wiem czy pamietaqsz niedawno tez miauem problemy z adminem na coolnecie... kolega z Twojego klanu nie tyle ze kopnau mnie za fejka czy brak NC tylko po prostu dla zabawy i wuasnej satysfakcji... jezeli kazdy kto zrobiu jakies guupstwo musiauby stracic admina to wtedy jedynie orlan (z racji ze on jest guownym administratorem servera a nie dlatego ze nie robi guupstw) miauby admina... wydaje mi sie ze vit juz wie ze popeuniu buad i nastepnym razem dwa razy sie zastanowi niz kopnie jakiegos fejka...
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 12:03 am   

moze to zabrzmi tak jakbym vita nie lubil (co nie jest prawda), ale grzdylu, ty chyba w cuda wierzysz :) a swego czasu mialem juz tez fejkowa przygode z vitezem, ale po co roztrzasac...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:16 am   

Cytat:
wydaje mi sie ze vit juz wie ze popeuniu buad i nastepnym razem dwa razy sie zastanowi niz kopnie jakiegos fejka...


Zle ci sie wydaje. Fejk smierdzial, wylazlem na speca obejrzec, dwie inne osoby wspomnialy ze ten tank cos smierdzi wiec w obliczu zagrozenia z powodu nowych czitow (jest jakas szansa ze jakis cziter wejdzie na Coolnet, a im bardziej ktos zaprzecza i twierdzi ze era czitow minela tym bardziej jest podejrzany :/ ) smierdzacy fejk zostal NAJPIERW poproszony o real nicka (i tu wykazal sie glupota - mogl podac dowolnego nicka dobrego gracza, ja bym to lyknal i bylby spokoj, tak samo gdyby podal swojego real nicka to tez dalbym spokoj) , od tego momentu zaczelo sie cos co nazywam pyskowaniem i kozaczeniem. Pyskowanie to nie bluzgi, to proby dyskusji spod fejka - dzieci i fejki glosu nie maja, chcesz podyskutowac - przedstaw sie a nie bohatera zamonitorowego zgrywasz bos anonimowy. Jak juz porownywalem - jak rozmowa z zastrzezonego numeru bez przedstawiania sie - mile? Watpie...
Po tym jak fejk smierdzacy czitem nie przedstawil sie (a powiem po waszemu: a mogl scieme odwalic, dowolny nick dobrego gracza podac i ja bym to lyknal, i byloby luz), dostal levelbana na przemyslenie swojego stanowiska. Coz, alkohol mu nie wywietrzal, stwierdzil ze wroci nadal pod fejkiem i nadal bedzie probowal dyskutowac nie przedstawiwszy sie. A ze ja z fejkami nie gadam to wiadomo, wiec mial 10 sek na przedstawienie sie - zeby bylo wiadomo kto tak dobrze gra. Jesli nie chcial sie przedstawic to podejrzenie ze to cziter z tymi najnowszymi czitami, ktory nie zna nickow lepszych graczy - naturalnie wzroslo.
Rowniez calej afery by nie bylo gdyby nie te wiadomosci o nowych czitach skutecznie udajacych najnowsze NoCheat. Bywaly wczesniej takie sytuacje ze jakies fejki graly naprawde podejrzanie, ale jak widzialem ze maja NoCheat to olewalem - immunitet. W obecnej sytuacji juz nie moglem olac, tym bardziej ze inni gracze tez marudzili na tego fejka i dlatego najpierw grzecznie poprosilem o przedstawienie sie, gdybym byl wielki, zly pan Vitez Admin to po prostu z bani przywalilbym fullbana nie pytajac o real nicka - tak kiedys robilem.
Oczekiwalem od Kribola zwyklej odpowiedzi na moje pytanie o nicka w stylu "Kribol" . Tak wiele by to cie krib kosztowalo? Napisanie tego jednego slowa? Ze musiales pocwaniaczyc po pijaku i nie podac nicka? Czy to naprawde takie trudne napisac jedno slowo - swojego real nicka? Czy naprawde jestescie wy fejkowcy tacy glupi ze musicie dyskutowac pod fejkiem zamiast grzecznie odpowiedziec na pytanie o real nicka?
Konsekwencje masz - bylo podejrzenie o czita, podejrzenie potwierdziles nie podajac real nicka. Nauczka na przyszlosc by podawac real nicka gdy grzecznie prosza, gdy gra sie za dobrze by to bylo "normalne" .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:55 am   

Pan Vitez powiedzial to musze sie go sluchac.. czlowieku kim Ty dla mnie jestes..ze mam sie Ciebie sluchac.. przez takich jak ty gra traci swoj smak.. staje sie meka a nie przyjemnoscia. Myslisz ze jak masz admina to mozesz sobie wprowadzac swoje obledne zasady na scenie.. juz masz taka manie cheatow ze praktycznie grac przestales tylko specujesz i doszukujesz sie u kazdego cheata.

Rowniez afery by nie bylo zebym ciebie nie zabil.. wielce sie oburzyl ze jakis fejk go bije i wymyslil jakis pretekst zeby go sie pozbyc.

Myslisz ze takimi zachowaniami cos zyskasz? pozbedziesz sie fejkow? tylko tracisz w oczach ludzi o ile juz u wszytkich nie straciles.

Wystarczy pokazalem juz publicznie Twoja glupote i to tyle co mialem do powiedzenia..

Pozdrawiam..
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 8:14 am   

Z tego co wywnioskowałem z viteza zachowania wygląda na to że Vitez granajlepiej i nikt nie może grac od niego lepiej w przeciwnym wypadku zostanie oskarżony o czity i dostanie bana!!!
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 11:32 am   

Vitez powiem Ci tak WYLUZUJ bo juz nikt nie ma ochoty na Twoje gierki z fejkami.
 
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 11:37 am   

Zrobmy tydzien fejka :D niech wszyscy przez tydzien graja pod fejkami specjalnie dla Viteza :evil:
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 11:45 am   

PARANOJA !!! Dajcie sobie spokoj ludzie. Vitez brnie w zaparte ze sowimi tlumaczeniami nie chcac przyznac sie do bledu :) i nic co powiecie nie przekona go ze nie ma racji :D wiec dajcie sobie spokoj. Uwazam vitez ze jednak nie masz od konca racji, krib mogl ci odp. na pytanie ale napewno nie zasluzyl na bana za jej brak a z tymi czitami to cos mi sie zdaje ze ... :D chyba nie masz nic lepszego do powiedzenia na swoja obrone :? . Po II wypowiadaja sie tu gracze w obronei fejkow ktorzy sami mi wrzucali jak lamilem sobie z pod fejka wiec... to chyba PARANOJA.
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 11:50 am   

[quote="vitez"]
Cytat:
wydaje mi sie ze vit juz wie ze popeuniu buad i nastepnym razem dwa razy sie zastanowi niz kopnie jakiegos fejka...


Zle ci sie wydaje. Fejk smierdzial, wylazlem na speca obejrzec, dwie inne osoby wspomnialy ze ten tank cos smierdzi wiec w obliczu zagrozenia z powodu nowych czitow (jest jakas szansa ze jakis cziter wejdzie na Coolnet, a im bardziej ktos zaprzecza i twierdzi ze era czitow minela tym bardziej jest podejrzany :/ ) smierdzacy fejk zostal NAJPIERW poproszony o real nicka (i tu wykazal sie glupota - mogl podac dowolnego nicka dobrego gracza, ja bym to lyknal i bylby spokoj, tak samo gdyby podal swojego real nicka to tez dalbym spokoj) , od tego momentu zaczelo sie cos co nazywam pyskowaniem i kozaczeniem. Pyskowanie to nie bluzgi, to proby dyskusji spod fejka - dzieci i fejki glosu nie maja, chcesz podyskutowac - przedstaw sie a nie bohatera zamonitorowego zgrywasz bos anonimowy. Jak juz porownywalem - jak rozmowa z zastrzezonego numeru bez przedstawiania sie - mile? Watpie...
Po tym jak fejk smierdzacy czitem nie przedstawil sie (a powiem po waszemu: a mogl scieme odwalic, dowolny nick dobrego gracza podac i ja bym to lyknal, i byloby luz), dostal levelbana na przemyslenie swojego stanowiska. Coz, alkohol mu nie wywietrzal, stwierdzil ze wroci nadal pod fejkiem i nadal bedzie probowal dyskutowac nie przedstawiwszy sie. A ze ja z fejkami nie gadam to wiadomo, wiec mial 10 sek na przedstawienie sie - zeby bylo wiadomo kto tak dobrze gra. Jesli nie chcial sie przedstawic to podejrzenie ze to cziter z tymi najnowszymi czitami, ktory nie zna nickow lepszych graczy - naturalnie wzroslo.
Rowniez calej afery by nie bylo gdyby nie te wiadomosci o nowych czitach skutecznie udajacych najnowsze NoCheat. Bywaly wczesniej takie sytuacje ze jakies fejki graly naprawde podejrzanie, ale jak widzialem ze maja NoCheat to olewalem - immunitet. W obecnej sytuacji juz nie moglem olac, tym bardziej ze inni gracze tez marudzili na tego fejka i dlatego najpierw grzecznie poprosilem o przedstawienie sie, gdybym byl wielki, zly pan Vitez Admin to po prostu z bani przywalilbym fullbana nie pytajac o real nicka - tak kiedys robilem.
Oczekiwalem od Kribola zwyklej odpowiedzi na moje pytanie o nicka w stylu "Kribol" . Tak wiele by to cie krib kosztowalo? Napisanie tego jednego slowa? Ze musiales pocwaniaczyc po pijaku i nie podac nicka? Czy to naprawde takie trudne napisac jedno slowo - swojego real nicka? Czy naprawde jestescie wy fejkowcy tacy glupi ze musicie dyskutowac pod fejkiem zamiast grzecznie odpowiedziec na pytanie o real nicka?
Konsekwencje masz - bylo podejrzenie o czita, podejrzenie potwierdziles nie podajac real nicka. Nauczka na przyszlosc by podawac real nicka gdy grzecznie prosza, gdy gra sie za dobrze by to bylo "normalne" .[/quote]

Masz ponad 20 lat a zachowujesz sie jak by q2 byl calym twoim zyciem. Poszukal bys se lepiej kobity, chociaz nie wiem ktora zaakceptuje twoje chore zasady.
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 12:52 pm   

omg vitez z calym szacunkiem ale to zaczyna wygladac na komedie.
w pelni zgadzam sie z szyna. wyluzuj stary.
diax ja tak ci niesmialo tylko powiem ze bezpiecznej dla ciebie bedzie jak zrezygnujesz z wstawianiem na koncu kazdego twojego zdania wykrzyknikow bo to tak jakbys capsem pisal. zdrowiej bedzie dla ciebie :].
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 2:09 pm   

a ja twierdze tak jak vitez bo i ja fejkow nie lubie :)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 3:28 pm   

tak kumanus... i ja nie lubie... ale vitez naduzyu swoich kompetencji... a poza tym czasem powinien sie ugryzc w jezyk... ;)
 
 
 
qwisacz
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 22
Skąd: z quakerowni ;)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 3:30 pm   

Ludzie! Nie mowcie ze przez takich ludzi jak Vitez gra traci swoj urok. Owszem moze troche traci, ale gdyby nie tacy ludzie jak Vitez to bysmy na servach mieli pelno cheaterow i zapewniam ze gra bylaby duzo bardziej upierdliwa i calkowicie stracilaby swoj urok...
Vitez tepi takie zachowanie jak i fejkowanie. I dobrze. Bo ludzie "pyskujacy" spod fejkow odrazu smierdza czitami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.9 sekundy. Zapytań do SQL: 14