Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy klan
Autor Wiadomość
Siekiera
Wisienka

Dołączył: 25 Lis 2003
Posty: 1
Skąd: Łudź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:14 pm   Nowy klan

gram w q2 od miesiaca i juz dobrze i idzie i zalozylem klan o oglaszam nabur do klau. Klan sie nazywa [pR] - Pospolite ruszenie

wczesniej gralem w q3 pod ksywa meteor w klanie gul

Ja dostalem oryginałke q2 od kolegi bo mu sie znodzil juz bo on gral ciagle w jedna mape i mu sie znudzil ale ja wzielem i gralem w mapy ruzne i doszedlem nawet do finalu ale mialem wirusa i mi sie skasowal sejwe z finalu,mysle ze warunki do gry mam superanckie monitor 15 calowy mialem 19 ale mama zepsula bo wode wylala na niego i sie cos tam zjaralo (( i gram bez podkladki pod mysz bo mysle ze wtedy lepiej szczelam z rejla wogule chyba mojom najlepsza broniom jest raingun chociaz z granatow tez dobrze czasami rzucam jak trafiam, tylko strasznie mnie wkuza ze mi swiatlo swieci na monitora jak gram i nie widze czasem jak ktos na mnie biegnie albo szczela i wtedy gine zazwyczaj, juz powiedzialem mamie ze ma mi kupic te rolety co w ikeji sprzedajom ale ona mowi ze narazie za drogie((((((((((((((((((((((((((. a kompa mam jeszcze bardziej superanckiego niz wszystko co tu opisywalem naprawde, atlona 1,7 i geforsa 4 tego najnowszego mx czy jakos tak sie nazywa, mam modem na kompie swojim ale chodze do gralni juz powiedzialem tacie ze na urodziny ktore mam za miesiac prawie chce zeby mi kupil z kablowki internet pewnie kupiom mi DDD


Kto chce do klanu ten pisac na siekier0@buziaczek.pl
_________________
Cześć :)
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:32 pm   

To jakiś żart :) ) hu hu
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:56 pm   

matrix?
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
qwisacz
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 22
Skąd: z quakerowni ;)
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:29 pm   

hehehe... jaka zwała ! Koleś nawet nie wie jak sie nazywa bron, z której najlepiej "szczela" ;) RAINGUN ;) jak deszczowy pistolet :P

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony przez qwisacz Sro Lis 26, 2003 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:32 pm   

Cytat:
Koleś nawet nie wie jak sie nazywa bron, z której najlepiej "szczela" ;) RAINGUN ;) jak słoneczny pistolet :P

:lol: :lol: :lol:


Tos qwisacz zaszpanowal angielskim :D ... rain znaczy deszcz, wiec sie popraw w swoim tlumaczeniu :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
qwisacz
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 22
Skąd: z quakerowni ;)
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:36 pm   

Hehe no fakt pomylilo mi sie... ale juz zmienilem ;) wiec radze i tobie vitez zmienic posta :P
 
 
qwisacz
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 22
Skąd: z quakerowni ;)
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:42 pm   

sorki ze nabijam posta ;)
_________________
jam MECH jest :D
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:45 pm   

hehehehe :p siekiera i meteor gogogo!
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 11:03 pm   

siekierka - kat pyz or luz ...

a sorki, ja jestem [L] 00kaCz ;p
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 2:15 pm   

Cytat:
Hehe no fakt pomylilo mi sie... ale juz zmienilem ;) wiec radze i tobie vitez zmienic posta :P


Nie musze, w cytacie mam oryginal twojej wypowiedzi :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 2:54 pm   

sloneczny pistolet ... rotfl :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 2:55 pm   

ej no koles fajnie opisal wszystko a wy z niego sie smiejecie jak wy mozecie :D
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 4:16 pm   

do obory :lol:
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 4:29 pm   

Siekierka to Siekierka, a Meteor to Meteor ;d Meteora znam b. doborze osobiscie, znam go w sumie cale zycie bo to moje drugie ja .. Znam tez moje trzecie ja, o ktorym przypomnial mi ziut - [L] am3R! ;) Ale to moje 3 ja poszlo na wakacje i kur*a wcielo ch*ja .. co do broni to raingun + railgun + quad + accel, imbecyle. Nie widzieliscie jak Siekierka rail + quad + acc kozaczyl na rtctf1a wczoraj? mi normalnie az szczena spadla pod stul i musialem jej szukac u siasiadow na gorze ;) w ogole to chcialem zakomunikowac, ze Votez jest spoko .. korzystajac z okazji chcialem pozdrowic mame, babcie, pieska sasiadow, ktorego niedlugo zabije, kotka sasiadow, ktorego przerobie na suszi, no i oczywiscie pijaka z morza chinskiego ! tzn rybaka ;) to bylo tak p.s. a teraz nie p.s. to chcialem napisac, ze chyba nie wiem o co chodzi ale wiem o co chodzi bo chodzi o to, o czym nie wiem co z kolei sprowadza mnie na trop ich chodzi wlasnie o tamto, bo nie o to, bo jakby to bylo to to bym wiedzial a nie wiem dlatego chodzi o tamto bo tamto nie wiem o co chodzi :) no i tak btw. chcialem pozdrowic kolegow, z ktorymi ciagle pije (KON, marcek, Rezyser, fantastic - kolejnosc przypadkowa), oraz kolegow z ktorymi czasami pije (Daro, Swietlik, PrzemaS), no i tych z ktorymi bede pic (Kaziu, Karbon, Fatum) .. ;] re5pect! keep it real! ali g !

p.s.
pozdrowienia dla luza ! ;) i adolfa, kribola (i jego nowego lacza).. dla portiego i jego nowego monitora LCD, dla johna clarka i jego nowej karty graficznej (chyba nowej), dla Warriora i jego czestych podrozy przez Poznan ;] dla odiego i jego zbota (rotfl), dla aciego i jego okularow ;d dla ziutka i jego lysej glowy .. i dla wszystkich innych .. a przedewszystkim dla DJseby i jego pijackiej mordy hehehe ;d a no bym zapomnial - dla kata i jego pojebanych pomyslow .. i dla Orlana ! tez pozdrowie chlopaka, a co .. bede mu teraz dupe lizac, moze dostane admina :) a no i pozdrowienia dla Kazwy za "platnosc" (Ty wiesz o co chodzi, rozjebalas mnie tym dzisiaj na lopatki) .. pozdrowienia rowniez dla szadego, zeby byl kozak i nie dal sie jakiejs kur*ie ;] a pozatym to .. wszystkich innych rowniez .. ;d

p.s.2.
jesli doczytales az tutaj, mozesz sie uznac oficjalnie za oblakanego i zdesperowanego czlowieka ktorego nuda zzera od srodka, ze czytales te brednie ;)

p.s.3.
a jak to czytasz, to wez sznur i idz powies sie .. nie ma dla Ciebie ratunku

p.s.4.
jak czytasz to, to sie obudz ;)

p.s.5.
pozdrowienia dla szyny i najwiekszego fejka w polsce, taza !

p.s.6.
ale Was posralo, ze to czytacie ;d;d;d
_________________
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 5:34 pm   

ale Cie posralo ze to piszesz ;d ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12