Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar cz.4 (biteme/nocheat)

W pucharze dopuszczone powinno byc...
...tylko nocheat.
47%
 47%  [ 22 ]
...biteme i nocheat.
52%
 52%  [ 24 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 4:44 pm   

Tylko nc, jak taz powiedzial nie ma sensu grac w Polsce na bietme a w cb na nc. Duze LOL ;]
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:44 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...


Chcialem tutaj podkreslic to co napisales Vitez (a nikt nie ma) bo jeszcze chyba nie dokonca opadly emocje po towim niedawnym spieciu z Kribem i towim tlumaczeniu ze podejrzewales fejka o nowego czita trata tata... a teraz nie wiem moze zle to odbieram ale w troche smiesznym swietle stawia te twoja tluamczenia :wink:

[quote="vitez"]
Cytat:
1. Fejk za dobrze gral + wiadomosci o nowych czitach udajacych nocheat = zagrozenie


[quote="vitez"]
Cytat:
Wyszly dwa nowe czity ktore udaja nocheat, dopoki nie wyjdzie nowa wersja nocheat , dopoki nie wyjdzie nowa wersja nocheat tym bardziej ostroznie trzeba traktowac graczy ktorzy "smierdza"


To niektore twoje cytaty :wink:

"...tam gdzie dominuja poszlaki a nie fakty..." chyba jedny komentarz jaki mi sie nasuwa :wink:

A tak wogole to czemu tamten topic jest zamkniety i nie da sie nic juz tam napisac ?? :D magiczne moce Adminow chyba jednak dzialaja :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:55 pm   

Dlatego ze mookee go zamknal bo go o to poprosilem.. nie bylo juz sensu dalej rozmawiac na ten temat.. mysle ze pokazalam ze Vitez wykorzystuje admina do wlasnych porachunkow i zachcianek a cheaty to jest tylko pretekst.. A w tym momencie Wspolnik mi to pomogl jeszzce bardziej udowodnic..

Cytat:
Btw wlasnie zajrzalem na forum NoCheat... potwierdza sie plotka ze jest hack udajacy NoCheat 2.34


Vitez nie tlumacz sie tym chociaz (na post Wspolnika), bo dopiero sie o tym dowiedziales a podczas incydentu ze mna byla to tylko plotka..
Sam nam pokazales ze cheaty to tylko ubzdurany pretekst... ktory wykorzystujesz jak ci cos nie pasuje.


Wracajac do tematu: :) jestem ogolnie za biteme tylko.. ale skoro nie ma takiej mozliwosci to oddalem glos na biteme i nc.
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 10:23 pm   

No tak zapomnialem o glownym watku. Powiem tylko tyle ze do NC trzeba sie przyzwyczaic bo i tak nie mamy chyba wyboru :) np. na cool [po czesci-jak cie Orlan nie dorwei to fart :D ] albo na game point [calkowice-kopie po 5 sekundach :cry: ] (chociaz dobre Bite me! nie jest zle :D ) @ A jak komus brakuje w NC cyferek to polecam cl_drawtime 1 ------> czaly czas sekundy leca ! :wink:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 12:19 am   

Cytat:
Cytat:
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...


a teraz nie wiem moze zle to odbieram ale w troche smiesznym swietle stawia te twoja tluamczenia


Gdybys najpierw pomyslal a potem napisal to bys dobrze odebral. "A nikt nie ma" = "nikt kogo ja znam i od kogo mialem poprzednie czity, nie ma" . Ale coz, jak ktos koniecznie chce sie przyczepic to zawsze zrobi nadinterpretacje albo antyinterpretacje - byle poprzekrecac po swojemu.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 12:23 am   

Cytat:
mysle ze pokazalam ze Vitez wykorzystuje admina do wlasnych porachunkow i zachcianek a cheaty to jest tylko pretekst..


Jakby to delikatnie ujac... "zdaje ci sie bo rosniesz" . Mysl sobie co chcesz, a ci co umieja czytac niech po swojemu zrozumieja to co dwukrotnie wypisalem w tamtym watku - raz opisowo, raz w punktach. I ci wlasnie, co rozumieja o co w tym biega rowniez maja antywirusa na kompie, a pozostali naiwniacy zarowno formatuja dyski po wirusach jak i psiocza ze "Vitez kopie za nic bo cziterow nie ma" . Mysle ze naiwniakom pokazales jaki to Vitez jest zly, a tym ktorzy nie chca cziterow na serwie (niestety jest ich zdecydowana mniejszosc, pozostala woli tylko "porozwalac lby" niezaleznie z kim i jak gra) pokazales jak to dumny Polak-egoista nie poda real nicka "BO NIE" , bo woli z wlasnej glupoty dostac kicka i potem robic z siebie meczennika niz zmarnowac pare sekund na uniewinnienie siebie.

Kribol - zmien nicka na Jezus, bos biedactwo sie tak poswiecil...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 1:46 am   

Oj Viciu Viciu. Najpierw piszesz ze wyszly nakładki na nochit potem ze nikt niema (jak sam piszesz "wielka plotka") a teraz znowu dodajesz ze chodzilo ci o tych co znasz?
Juz sam sie gubisz w swoch "madrych" wypowiedziach!
Ale niestety winny sie zawsze tlumaczy :D
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 9:16 am   

Sprobojcie doprowadzic 1 temat do konca ?
Nie wpierdalajcie sie do innego tematu z swoja klutnia .... wspolnik to twoja wina ;)
a teraz na serio: skonczcie juz :>
_________________
Do kasacji :>
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 4:19 pm   

Cytat:

Juz sam sie gubisz w swoch "madrych" wypowiedziach!


Zdarza sie kazdemu, czasem trzeba tlumaczyc na szybko napisana wypowiedz jesli ktos mniej kumaty nie zrozumial :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 8:43 pm   

Kiedy sie konczy ankieta? i czy od tej ankiety naprawde zalezy z czym bedzie mozna grac..?

btw. votez nie bede juz dalej brnal w ten temat, bo to nie ma sensu.
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 9:51 pm   

Vitez... ja tez to zostawiam, ale jest tak jak napisalem kiedys wczesniej brniesz w zaparte stary... :wink: I tylko ty masz racje 8)
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 2:51 am   

Cytat:

Kribol:
Kiedy sie konczy ankieta? i czy od tej ankiety naprawde zalezy z czym bedzie mozna grac..?

btw. votez nie bede juz dalej brnal w ten temat, bo to nie ma sensu.


Jeszcze mamy czas... a napewno bedzie to mialo wplyw.
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 2:20 pm   

Cytat:

Gdybys najpierw pomyslal a potem napisal to bys dobrze odebral. "A nikt nie ma" = "nikt kogo ja znam i od kogo mialem poprzednie czity, nie ma" . Ale coz, jak ktos koniecznie chce sie przyczepic to zawsze zrobi nadinterpretacje albo antyinterpretacje - byle poprzekrecac po swojemu.


dziwne... jakby sam o sobie pisal...
_________________
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 2:23 pm   

Cytat:

Zdarza sie kazdemu, czasem trzeba tlumaczyc na szybko napisana wypowiedz jesli ktos mniej kumaty nie zrozumial :>


o, i znowu... tlumaczy sie ale do innych ma za to pretensje...

ale coz, pewnie znowu nie mam racji
_________________
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 5:47 pm   

Chyba wszyscy kumaja baze tylko Viciu cos nie bardzo. Biedaczek :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 14