Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar cz.4 (biteme/nocheat)

W pucharze dopuszczone powinno byc...
...tylko nocheat.
47%
 47%  [ 22 ]
...biteme i nocheat.
52%
 52%  [ 24 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 11:35 pm   Puchar cz.4 (biteme/nocheat)

Kolejna kontrowersyjna sprawa... coz... to tez zalezy od was... pytanie jest proste. Zobaczymy jakie beda wyniki tej ankiety.
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 11:45 pm   

i jedno i drugie... wiadomo ze tajmery pomagaja w kontrolowaniu cauej mapy... gra bedzie dzieki temu ciekawsza... a noczit jest za bardzo rozreklamowany... nie suyszauem zeby na biteme byuy nakuadki umozliwiajace oszukiwanie... a ze na noczicie mozna czitowac juz suyszelismy...
biteme i noczit...
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 11:49 pm   

grzdyl imo mozna cheatowac zarowno na biteme jak i na nc... moge sie mylic, bo nigdy nie przykladalem do tego uwagi. mam nadzieje ze ktos tutaj da nam jakies dobre argumenty/dowody, ktore pomoga nam zdecydowac...

i primo: nie chce tutaj rugania sie i prywatnych pojedynkow
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 11:56 pm   

co do biteme to przed chwila pytauem sie kilku "doswiadczonych" kolesi na coolo i powiedzieli ze o nakuadkach biteme nie suyszeli a o nakuadkach noczit a i owszem... :wink:
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 12:00 am   

Cytat:
"doswiadczonych" kolesi

dokladniej:
adi, krib, john... tak?
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 12:07 am   

ejjjj...
ziut... ty jestes z ABW? ;)
sprawdzam swoich informatorow... ;)
 
 
 
xman
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 97
Skąd: znienacka
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 6:28 am   

proste ze gramy na nc ... pierodle grac w tej lidze na biteme a w clanbase na NC ... Zawsze wolalem biteme niz ace albo nc , ale do nc juz sie przyzwyczailem ;p
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 6:50 am   

BiteMe! RUUULLAA!
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
tZ
Wisienka


Dołączył: 15 Kwi 2003
Posty: 84
Skąd: pazdziki dolnie?
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:26 am   

heeh nc dla mnie rox ale troszku przypal bo mozna grac na bitme albo spame i wyskakuje echo nc . ale dobze ze nie wiele osub to umie;d
_________________
lubie latac ;p Stalin też mówił o Europie bez granic
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:29 am   

Cytat:

Taz:
heeh nc dla mnie rox ale troszku przypal bo mozna grac na bitme albo spame i wyskakuje echo nc . ale dobze ze nie wiele osub to umie;d


Zawsze imponowala mi twoja wrodzona skromnosc :)
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 3:01 pm   

Cytat:
co do biteme to przed chwila pytauem sie kilku "doswiadczonych" kolesi na coolo i powiedzieli ze o nakuadkach biteme nie suyszeli a o nakuadkach noczit a i owszem... :wink:


Mnie sie nie pytales... a moge ci od reki podeslac "nakladke" , a dokladniej czita udajacego najnowsze Biteme dosc skutecznie. I co? Szczeka opadnie?
Za to o nakuadkach na najnowszy noczit wielu slyszalo (wielka plota ze nareszcie najnowszy noczit zlamany) a nikt nie ma... ciekawe...

Jednakze nawet mimo plotek ze i najnowszy nocheat moze byc udawany to zdecydowanie tylko NoCheat. Dlaczego?
Bo Biteme w zadnej swojej wersji nie sprawdza prawie nic po stronie gracza (poza jakimis tam zmienionymi modelami) - nocheat sprawdza 10 razy lepiej czy ktos czituje. Po drugie raczej nie bedzie nowej wersji Biteme, a nowa wersja NoCheat raczej bedzie, i NoCheat sie sam updejtuje przy wejsciu na dowolny serwer publiczny, czyli wszyscy ze starszym NoCheat niz najnowszy automatycznie sa podejrzani o czita udajacego starsza wersje (moge z takim wejsc, udajacym wersje 2.32 na przyklad).
Btw wlasnie zajrzalem na forum NoCheat... potwierdza sie plotka ze jest hack udajacy NoCheat 2.34, jak rowniez potwierdza sie wiadomosc ze trwaja prace nad nowa wersja (o ile ktos w koncu podeslal najnowszego udajacego czita dla autora NoCheat - Bryce aka NiceAss) - spodziewamy termin to grudzien/styczen.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Pią Lis 28, 2003 3:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 3:05 pm   

ee moim zdaniem gra z nc jest ciekawsza, bo musisz wyczuc tego quada jeszcze a nie widziec te cyferki ;] pierdole glupoty tak naparde to juz sie przyzwyczailem do nc i jezeli ja uzywam to wy tez pownniscie, naprawde moze bardzo latwo sie przyzwyczaic do wavow, badzcie otwarci na nowosci !
a i chyba orlan nie powzowala bez nc na cool wchodzic( moze sie myle )
niach niach :)
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 28, 2003 3:13 pm   

Cytat:
mozna cheatowac zarowno na biteme jak i na nc... moge sie mylic, bo nigdy nie przykladalem do tego uwagi. mam nadzieje ze ktos tutaj da nam jakies dobre argumenty/dowody, ktore pomoga nam zdecydowac...


na nc mozna jechac na 3 cheatach
na bitme na jakichś kilkunastu czy jakos tak
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 3:22 pm   

ja cale zycie uzywalem wavof. i jakos jest dobrz. cyferek nigdy nie widzialem wiec mnie to nie przeszkadza, A w nc jest zajebist rail trail co nie zabiera tylu fps'of co jest niezwykle cenne.
oglonie jestem za nc.
w ankiecie glosowalem za 1 i 2 ale zastanawiam sie czy samo nc nie wystarczy ;)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 4:23 pm   

Vitez po co ty wogle grasz w gry skoro do kazdej gry sa czity :>moze wez zrezygnuj z grania i wszyscy beda zadowoleni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 15