Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Predkosc w demku..
Autor Wiadomość
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Gru 26, 2002 12:43 pm   Predkosc w demku..

Zalozmy ze mam nagrane demko jakies.. i chce je puscic w zwolnionym tempie.. na to komenda to chyba timescale.. chce zeby to lecialo w predkosci timescale .1
ale ta komenda nie dziala i ciagle wraca do poprzedniej wartosci 1 Co zrobic ? jak zwolnic demko ????????
_________________
Miszczu
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 26, 2002 5:36 pm   

Chyba programikiem do ogladania demek... demoplayer czy jakos tak... podpowiadam tylko bo sam demka ogladam raz na ruski rok :/ - brak czasu.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Gru 26, 2002 9:38 pm   

a wiec tak.. udalo mi sie jakos przyspieszyc.. taka kombinacja :
alias "+ff" "timescale 6"
alias "-ff" "timescale 1"
bind f7 "+ff"
ale zwolnic za cholere sie nie da.. 0.1 .1 itd itd.. nie dziala :/ a powinno...
_________________
Miszczu
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 26, 2002 10:12 pm   

[quote="-=ff=-sz4dy"]a wiec tak.. udalo mi sie jakos przyspieszyc.. taka kombinacja :
alias "+ff" "timescale 6"
alias "-ff" "timescale 1"
bind f7 "+ff"
ale zwolnic za cholere sie nie da.. 0.1 .1 itd itd.. nie dziala :/ a powinno...[/quote]
a fiec shady:
ja sobie zbindowalem:
bind 1 timescale 1
bind 2 timescale 7 [dzila]
bind 3 timescale 0.1 [zwalni i mi dzila a jak ci nie dziala to zobacz bind 4 :D ]
bind 4 timescale -3 [boshe jakie strraszne zwolnienie ale dziala :D ]
fiec i liczby dziesietne i ujemne dzialajom przy zwalnianiu ;]
a fajnie bo nie fiedzialem o tym ze moshna tak manipulofac demami..
nie bawiłem sie w aliasy ale jak bindy dzialajom to i aliasy tesh...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 26, 2002 10:53 pm   

Hm a moze "dzialalnosc" timescale zalezy od tego czy uzywasz biteme czy q2ace itp?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 1:20 am   

kiler moze udostepilbys mi jakos swojego q2 ? tak bez pakow zbednych najlepiej ctf'ow itd.. chodzi mi tylko o to zeby dalo sie zwolnic demko :/ dzieki z gory daj znac na p2p
_________________
Miszczu
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 27, 2002 10:19 am   

dam znać tutaj bo te p2p to jakoś jest lipne ;p
moj quake2 to jest oryginalne demko ;] z idsoftware.com + v.320 z ctfem i moj pak i cfg ;]

więc nie mam pomysłu by ci udostepnic mojego queja ale ten sam możesz sobie ściągnąć [40MB?] z idsoftware.com

ale zanim to zrobisz to obadajmy dlaczego ci nie działa ;]
vitez wspomniał o sofcie..
ja używam q2ace v1.17 jeżeli ty tego nie używasz spróbuj może zadziała ;]

danke aufviedersehen! ;]
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 11:11 am   

no wiec.. zainstalowalem demko2 [40mb].. na nie wrzucilem 3.20 + ctf [full], wrzucilem na to q2ace 117 czy jakos tak.. nic nie zmienilaem kompletnie.. ale mimo wszystko i tak nie dziala timescale mi kompletnie.. nie reaguje w ogole na taka komenda w czasie ogladania demka.
_________________
Miszczu
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 12:26 pm   

Zainstaluj sobie demoplaya ...
Przeczytaj readme i dowiesz sie all :)

Lub poszukaj programiku do obrubki demek tam to se nawet klatkami puscisz :D ( niestety nazwy nie pamietam ... )
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 3:21 pm   

Keygrip?
Tym programem m.in. byl robiony filmik Quake2- polish frag festival.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 5:59 pm   

Jezus: w demoplayu przyspieszanie dziala.. zwalnianie nie .. ke ?
Vitez: Jak nie wiesz jak byl robiony pff to sie nie odzywaj plz :) bo byl robiony wlasnie tak jak ja chce zrobic.. czyli zwolnic demko zeby komputer mogl robic wiecej screenshotow tga.. z ktorych robi sie avika [videmachem][ktorego sie pozniej obrabia [adobe premierem] + dodaje dzwiek [jakims tam dolby cos tam...].. tak o to zostal zrobiony quake2- polish frag festival... a keygrip byl wykorzystywany do robienia specjalnych efektow tylko w demkach.. jakich ogladniejcie pff. wiec ma ktos pomysla czemu moze mi nie dzialac ? :D
btw.. jezeli nie zwolnie demka to bedzie wygladalo tak jak moemntami widac na pff jak przechodza abrdzo szybko miedzy korytarzami.. czyli jakies 100km/h koles biegnie :D
_________________
Miszczu
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 6:14 pm   

Moze ty szady jak nie wiesz jak byl robiony to sie nie odzywaj? Czytalem stronke o filmie i napisy koncowe w nim. W Polish frag Festival byl uzywany dosc mocno keygrip a ma on opcje wlasnie spowalniania demek a ty dosc metnie tlumaczysz o co ci wlasciwie chodzi z tym zwalnianiem. Najpierw pisales ze chcesz wolniej odtwarzacz demko, a tu wrzucasz cos o screenshotach z tga i o predkosci 100 km/h = niezbyt dokladnie piszesz po co ci wlasciwie to wolniejsze/szybsze odtarzanie demka. Bo jak tylko do ogladania demek wolniej lub szybciej - to timescale albo demoplayer, jak do edycji/robienia efektow czy nawet sklejania demek w filmik ze zmiana predkosci odtwarzania - to keygrip ... ale to bardzo ogolnie bo jest wiecej programow (wymienione w napisach koncowych Polish Frag Festival - poproboj ktorys z nich).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 8:09 pm   

Wiciu.. wiec opisze Ci sposob w jaki robili ten filmik bo widze uwazasz sie za madrego.. :P 1. przerabiali sobie demko.. zeby mialo takie efekty fajne specjalne.. keygripem.. pozniej wlaczali q2.. timescalowali je do 0.1 i puszczali cl_animdump 1 .. pozniej z powstalych tga'ow robili avika videomachem.. pozniej obrabiali go adobe premierem.. i pozniej dodawali dzwiek.. wiec Vicio nie wypowiadaj sie na ten temat bo rozmawiale z tworca i on mi powiedzial jak to robil do czego sluzyl kazdy program i jak mam to zrobic.. czaisz ?
_________________
Miszczu
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 8:30 pm   

killer moze daj mi swoj config ? szadzik@polbox.com
_________________
Miszczu
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 11:08 pm   

Szady :D
Wyslij mi na u2u :D Msg z kontaktem tego kolesia ... ( gg, icq, mail, tel, numer gaci :D itp ... ) Chcialbym z nim wymienic sie informacjami ...

p.s. Z tymi gaciami nie bierz do czapy ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13