Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Predkosc w demku..
Autor Wiadomość
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 12:47 am   

[quote="-=ff=-sz4dy"][...] 1. przerabiali sobie demko.. zeby mialo takie efekty fajne specjalne.. keygripem.. pozniej wlaczali q2.. timescalowali je do 0.1 i puszczali cl_animdump 1 .. pozniej z powstalych tga'ow robili avika videomachem.. pozniej obrabiali go adobe premierem.. i pozniej dodawali dzwiek.. wiec Vicio nie wypowiadaj sie na ten temat bo rozmawiale z tworca i on mi powiedzial jak to robil do czego sluzyl kazdy program i jak mam to zrobic.. czaisz ?[/quote]

a nie lepiej zrzucic demko bezposrednio do avika a pozniej obrabiac, zamiast bawic sie w "tricki poklatkowe" z *.tga? przeciez to roboty a roboty :-)
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 6:36 am   

Cytat:
a nie lepiej zrzucic demko bezposrednio do avika a pozniej obrabiac, zamiast bawic sie w "tricki poklatkowe" z *.tga? przeciez to roboty a roboty :-)


Ciekawe jak chcesz zrobic slowmotion z *.avi nie tracac fps?
Czytales moze uwaznie co napisal sz4dy? -"timescalowali je do 0.1 i puszczali cl_animdump 1 .. pozniej z powstalych tga'ow robili avika videomachem.. "

Wujku dobra rado przeczytaj sobie to jeszcze raz uwaznie i zastanow sie gdzie tu jest wzmianka o obrabianiu grafiki na poziomie *.tga?
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 28, 2002 9:29 am   

szady tylko ja mam tam burdel ale dla kcacego nic triudnego :P
[jush wysylam]

wujku2 ;] wujku1, kto mi pofie po co jest to: cl_animdump 1
włączyłem sobie stare demko tm vs z [sedzia rejv] zrobiłem binda by bylo timescale 0.1 i cl_animdump 1 - timescale sie zrobilo a to cl_animdump nie fiem, nie widzę rożnicy gdy to jest na 0 i 1 ;/
pomyślałem że automattycznie robi screnshoty wiec zajrzalem do scrnhots a tam nic sie nie stalo ;p
tio po co tio est ??
Ostatnio zmieniony przez Kiler Sob Gru 28, 2002 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 28, 2002 9:56 am   

zaawansowany debilizm - oo jak mi przykro ;/
za ty jestes tak inteligentny jak twój avatar..
i nie mam zamiaru cytować "bardzo inteligentnej" "osoby"
i jak masz coś do mnie to priv - co nie umiesz?
Ostatnio zmieniony przez Kiler Sob Gru 28, 2002 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 10:18 am   

Kiler tak ci ciezko nacisnac guzik edytuj? po jaka cholere wstawiasz tu dwa posty jeden po drugim?
Juz ktos ci wczesniej wspomnial zebys sie nauczyl cytowac poprawnie.. tymczasem znowu zaawansowany debilizm, w postaci cytowania osoby ktora cytuje osobe cytujaca jeszcze inna osobe, a wszystko po to aby sie dowiedziec o co chodzilo temu ostatniemu.

NIE CYTUJ MOICH POSTOW jesli sie nie nauczysz robic tego poprawnie, wstyd mi potem ogladac swoje wypowiedzi w postach takiego oszoloma :/
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 10:53 am   

spoko ludzie :P hm.. w zasadzie teodor podsunal dobry pomysl.. ale wtedy musialbym sie pobawic keygripem.. podoklejac demka.. zwolnic w niektorym miejscu, przyspieszyc, zrobic efekty specjalne :D tzw :P , i pozniej aviexportowac cale demko [oczywiscie robilbym to demko co do ms tak zeby sie zgadzalo z fajnymi miuzikami i bedzie fajno :D btw.. jest jakis inny program do obrobki takiej demek niz keygrip ?
_________________
Miszczu
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 2:09 pm   

Czy mi sie zdaje czy szady rozgrzewa sie przed proba zrobienia czegos a'la Polish Frag Festival ale CTF? :) ... Polish Flag Festival? :D
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 2:16 pm   

Nazwalbym to raczej Polish Capture Festival.. i wlasnie chce cos takiego zrobic :P ale najpierw qrfa musze zrobic to.. no wiec teodora pomysl okazal sie do dupy.. poniewaz aviexport nie exportuje do avika z demka napisow ze ktos kogos zabil np Vitez almost dodged sz4dy's rocket itd itd.. sam obraz.. wiec to gupie troche :/
_________________
Miszczu
 
 
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 3:37 pm   

ups nie zauwazylem ze napisy wcielo :p
a mookee wszystko da sie zrobic - ja tylko mialem na mysli ze zabawa z tga to duuuuzo roboty (czytaj czasu).

a z avika mozna zrobic cos np takiego:
http://son.teodor.w.interia.pl/testing.rar

sorry za jakosc ale nie chcialo mi sie bawic w resize, 2 pass itp - plik ma ok 5MB i jest w 800/600. aha lezy na interii wiec chwile potrwa zanim zacznie sciagac.
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 10:41 pm   

Szady GL ale wydaje mi sie ze zle sie do tego zabierasz... chyba ze na razie tylko probojesz a pozniej chcesz od poczatku ruszyc pelna para. Wg mnie jedna samotna osoba nie powinna tego robic tylko cala grupa projektowa po uprzedniej specjalnej selekcji demek, oraz napisaniu zarysow filmu :) . A nie tak hop-siup - "wyszlo mi robienie avikow z demek to zrobie film" :/ . A sposob opisany przez ciebie w jaki robiony byl Polish Frag Festivl tez nie dziala?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 11:45 pm   

Vitez ja chce sie nauczyc to robic.. pozatym juz mam ludzi ktorzy mogli by ze mna to robic.. kazmi, jezus, st33l, i teodor mi pomaga
_________________
Miszczu
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 12:47 am   

Mhm kolko zamkniete... a myslalem ze wezmiesz dobry przyklad z dmowcow i rzucisz w eter "wyslijcie demka" lub "kto chce pomoc robic film ale pewnie uzyjecie tylko wlasnych demek i uczycie sie od nowa robic zamiast krzyknac "kto sie zna niech pomoze" :/ . Ja sie na szczecie nie znam na demkacha vs avi wiec sie na sile nie pcham, ale ktos kto sie zna moglby sie chetnie zglosic a nie tak sami sie miedzy soba dobieracie... nieladnie :P (a demka pewnie tez tylko wlasne uzyjecie prawda? ;) )
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 5:49 am   

Oj witez nie przesadzaj tak odrazu wszystkiego, skad wiesz moze niedlugo bedzie topik czy news na ctf.pl o tym, niegdy nic nie wiadomo.

PS: Mam do zaoferowania troche demek :) w wiekszosci z turniejow i ff :P choc sa tez i starsze i nowesz i fajne i takie tam wogule jest ich troche :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
-=ff=-sz4dy
Wisienka

Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 12:55 pm   

Vitez ani razu nie powuiezdialem o zamknietym kolku itd.. ja chcialem zaoferowac jak sie do konca naucze to robic.. zeby all mi wysylali jakies swoje demka i ja wtedy bede selekcjonowal z ekipa co wrzucic co nie :P
_________________
Miszczu
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 1:42 pm   

To czekamy na oferte chetni zwarci i gotowi na napisanie njusa pod tytulem "wysyljcie demka!" :)

Eh zazdroszcze czasu wolnego na robienie tego :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13