Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar, ostatnie przygotowania ;p
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 3:23 pm   

Puchar ? to niezle ;D
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 5:04 pm   

a druzyna ktora wygra rozgrywki dostanie jakis puchar? :D
_________________

 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 5:16 pm   

Ta cala mase ;] a w srodku Piwo ;]
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 5:23 pm   

A jak juz jestesmy przy pucharach czy ktos wie co sie ostanio ( ze 2 tyg. temu) dzialo ?? Jakie zawody byly rogrywane ??

Pewnie nie wiecie :D
To sa zwyciescy :D tego pucharu :wink:

http://www.hightimes.com/...3&tpage=1&cmnt=

A tu mozecie sobie zarezerwowac miejsce na natepny puchar w przyslym roku :D (mozna sie rowniez dowiedziec troche histori i jescze innych wielu ciekawych rzeczy :D )

http://www.420tours.com/420welcome.html

Jak dobrze poszukacie to znajdziecie gdzies w necie tez zapisy na sedziow ! :D Potem tylko fart w losowaniu i Bogi Panowie nie ma to tamto

:D :) :P 8)
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pon Gru 08, 2003 11:19 pm   

1 runda:
15.12.03 - 21.12.03

2 runda:
22.12.03 - 28.12.03

3 runda:
29.12.03 - 04.01.04

4 runda:
05.01.04 - 11.01.04

5 runda:
12.01.04 - 18.01.04

mecze o polfinal (2vs3 i 3vs2)
19.01.04 - 25.01.04

polfinaly
26.01.04 - 01.02.04

final
02.02.04 - 08.02.04

mozliwe ze polfinaly i final zostana rozegrane na zjezdzie w wawie, who knows? ;)

Wlasnie zakonczylem prace nad regulaminem ;] teraz czeka go magiel, a dokladniej vit i grzydl musza go przeczytac i zaakceptowac ;) no coz ;p ja swoje zrobilem ;p
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 2:37 am   

Cytat:
no coz ;p ja swoje zrobilem ;p


A my cie tylko poszturchiwalismy "zrob to, zrob tamto" ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 09, 2003 6:51 am   

Cytat:

2 runda:
22.12.03 - 28.12.03

3 runda:
29.12.03 - 04.01.04



nie wiem czy bedzie to pasowało ludziom bo moga wyjeżdżac na święta/sylwka...
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 8:15 am   

wroca :] nie ma co sie opierdalac, bo jak to rozciagniemy to nigdy nie zakonczymy tego pucharu :)

A oto pierwsza wersja regulaminu:

I. Przebieg rozgrywek:
1. Eliminacje grupowe:
a) klany rodzielone zostaly do dwoch grup po 5 w kazdej (wiecej dzial "grupy");
b) w kazdej z grup mecze rozgrywane bede w kolejnosci podanej w dziale "terminarz";
c) ramy czasowe w ktorych nalezy rozegrac poszczegolne spotkania takze zostaly umieszczone w dziale "terminarz";
d) wiecej informacji o tym jakie konsekwencje bedzie mialo nierozegranie walki w terminie z winy klanu znajduje sie w punkcie III (podpunkt 4);
e) z kazdej z grup do playoffow awansuja 3 pierwsze klany;
2. Playoffy
a) playoffy rozgrywane beda systemem zaczerpnietym z pucharow q2ctf w Clanbase (wiecej dzial "playoffy");
b) zasady rozgrywania meczy w playoffach beda nieco inne niz w meczach grupowych (wiecej punkt III, podpunkt 2);

II. Sedziowie i ich obowiazki:
1. Obecny squad sedziowski:
a) organizatorzy: Ziutek, Grzdyl, Vitez;
b) sedziowie: Xman, Brzoza, Kribol, Blade, Omen, Ryq;
2. Obowiazki:
a) kazdy sedzia musi(!) byc bezstronny;
b) kazdy sedzia musi(!) po walce ktora mial przyjemnosc prowadzic umiescic na www pucharu 4 rzeczy:
- wynik meczu, z podzialem na poszczegolne mapy;
- screenshoty z wynikami;
- dema;
- raport, zawierajacy krotkie opisy poszczegolnych map i podsumowanie calej walki;
c) nie nalezy duskotowac z sedzia;
d) kazdy sedzia ponosi odpowiedzialnosc za podjete decyzje, ktore wykraczaja poza ramy tego regulaminu;

III. Mecze:
1. Zasady ogolne:
a) puchar rozgrywany jest na mapach: q2ctf1, q2ctf2, q2ctf3, q2ctf5, lfctf1, lfctf4 (z quadem), lfctf7, lfctf10, sumactf6, q2ctf05b;
b) za kazda wygrana mape klan otrzymuje 2 punkty;
c) remis oznacza rowny podzial punktow (1:1);
d) na kazdym meczu moze znajdowac sie maksymalnie dwoch(!) sedziow;
e) kazdy klan moze posiadac jednego speca na kazdej z map;
f) kazdy klan zobowiazany jest dostarczyc organizatorom po jednym demie z kazdej wygranej mapy (z oczu ktoregos z graczy) + dema ewentulanych specow (to tyczy sie takze druzyny przegranej!);
g) przed i w trakcie meczu tylko(!) CL klanu moze korzystac z komendy "say", reszta graczy zobowiazana jest korzystac z "steam" (teksty innych graczy beda ignorowane, a w ostatecznosci osoby przeszkadzajace beda shutupowane);
h) w calym pucharze obowiazuje zasada: ten kto wybiera mape wybiera takze i kolor teamu, w ktorym bedzie grac;
i) ustawienia servera:
- mset dmflags 411156;
- mset weaponflags 1025;
- mset spawnprotect 2;
- mset timelimit 20;
- mset capturelimit 0;
- mset mercylimit 0;
- mset ot_style 0;
j) kazdy gracz zobowiazany jest do posiadania zainstalowanego na swym q2 najnowszego NoCheat (gracze bez NC nie beda dopuszczeni do gry!);

2. Zasady dotyczace tylko rozgrywek grupowych:
a) kazdy klan wybiera jedna mape z listy;
b) klany moga wybrac ta sama mape;
c) o tym ktora mapa zostanie rozegrana jako pierwsza decyduje los (sedzia rzuca moneta);
d) mecze rozgrywane sa do dwoch wygranych map, badz tez do jednej wygranej i remisu;
e) jesli po dwoch pierwszy mapach mamy remis rozgrywana jest 3;
f) 3 mape wybiera sie poprzez eliminacje:
- sedzia podaje liste map ktore do tej pory nie byly grane;
- odrzucanie map rozpoczyna klan ktory do tej pory zdobyl wiecej flag (jesli oba klany maja po tyle samo flag o tym kto pierwszy odrzuci mape decyduje sedzia, oczywiscie rzutem monety);

3. Zasady dotyczace tylko playoffow:
a) kazdy klan wybiera dwie mapy z listy;
b) klany moga wybrac ta sama mape, aczkolwiek nie moga dwa razy wybrac tej samej mapy;
c) mapy wybrane przez oba klany grane sa naprzemian;
d) o tym czyja mapa zostanie rozegrana jako pierwsza decyduje los (sedzia rzuca moneta);
e) mecze rozgrywane sa do trzech wygranych map, badz tez do dwoch wygranych map i remius lub do jednej wygranej i trzech remisow;
f) jesli po 4 mapach mamy remis rozgrywana jest 5;
g) 5 mape wybiera sie poprzez eliminacje:
- sedzia podaje liste map ktore do tej pory nie byly grane;
- odrzucanie map rozpoczyna klan ktory do tej pory zdobyl wiecej flag (jesli oba klany maja po tyle samo flag o tym kto pierwszy odrzuci mape decyduje sedzia, oczywiscie rzutem monety);

4. Termin walki:
a) klany zobowiazane sa do rozgrania walki w terminie podanym przez lige (jest to zawsze 7 dni);
b) jesli klany maja problem z ustaleniem daty walki musza koniecznie poinformowac o tym organizatrow, ci zas roztrzygna spor;
c) jesli dany klan jest nieosiagalny lub tez nie chce/nie moze rozegrac meczu w terminie wyznaczonym przez lige dostaje zolta kartke. Zas mecz uznawany jest za walkover (w rozgrywkach grupowych 4:0 w punktach, w playoffach 6:0). Oczywiscie jesli np. polowa klanu lezy w szpitalu, bo ich autobus mial wypadek w drodze na mecz, mozliwe jest przesuniecie terminu. Jednak o tym czy dany powod jest wystarczajacy decydowac beda organizatorzy;
d) jesli dwa klany nie umowia sie na walke w podanym przez organizatorow tygodniu, to zostaje ona automatycznie ustawiana na poniedzialek nastepnego tygodnia. W praktyce sprawa ma sie tak: jesli klan A i klan B nie umowily sie na walke miedzy 12.01.04 a 18.01.04 (tydzien podany przez organizatorow), poniewaz oba klany nie mialy 'ochoty', to walka ta automatycznie zostaje przesunieta na poniedzialek 19.01.04 (na godzine 20,21 lub 22, to zalezy od ilosci zaleglych walk). Jesli oba klany nie stawia sie w wymuszony przez lige terminie mecz zostaje uznany za niewazny i zaden klan nie otrzymuje punktow. Oba klany dostaja jedna zolta kartke.
e) dwie zolte kartki to nic wiecej jak 'papa' i kop w dupe ;) jesli wy olewacie puchar, to puchar olewa was, proste;

IV. Kary etc.
1. Grzechy smiertelne:
a) fejk - zolta kartka, mecz uznany zostaje za walkover na niekorzysc klanu, ktory oszukiwal, zas gracz wykluczony zostaje z dalszych rozgrywek;
b) zboty i inneje cheaty - zolta kartka, mecz uznany zostaje za walkover na niekorzysc klanu, ktory oszukiwal, zas gracz wykluczony zostaje z dalszych rozgrywek. Ponadto cala scena publicznie bluzga delikwenta na forum ctf.pl =];
2. Zakonczenie
a) wszystkie sytuacje nie opisane w powyzszym regulaminie beda roztrzygane przez organizatorow;
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 8:47 am   

dopisz jeszcze ze klan ma do wyboru swoj server =D
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 9:25 am   

"j) kazdy gracz zobowiazany jest do posiadania zainstalowanego na swym q2 najnowszego NoCheat (gracze bez NC nie beda dopuszczeni do gry!);"

prosze zatem o wykreslenie mnie z listy zawodnikow [S] na ten puchar ;)

p.s.
idzcie wszyscy trzej tworcy regulaminu do Orlana pod stol i ssijcie mu ile wlezie, bo tylko wsparliscie w ten sposob jego akcje "Narzucmy wszystkim NoCheat!" .. a potem idzcie sie powiesic
_________________
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 9:39 am   

Ty pyz ale taka sytuacja wyszla chyba z Ankiety :cry: i mozesz chyba podziekowac tym co glosowali na tylko na NC (nie wiem dobrze mowie ?? Ziutek cos tam o tym pisal)
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 9:52 am   

dobra krib juz widzialem :D ze jest 22/22 wiec nie wiem na jakiej podstawie jest tylko NC :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 9:56 am   

hehe :) poczta pantoflowa
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 12:25 pm   

1. Nie wiem czy slyszeliscie o tej nagonce milicji na piratuf .. no wiec wlasnie dzisiaj odwiedzili mnie i mi skasowali mojego nie-oryginalnego windowsa ! Teraz nie mam tego systemu i musze uzywac linuxa, a co za tym idzie, nie moge uzywac nocheat :(
2. Ziutek dopisz do skladu [S] Scooby'ego i Triggera.
3. Odpisz [S] z pucharu.
kthx
_________________
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 12:44 pm   

Ej Adolf a gdzie ty mieszkasz ?? Na Polnocy gdzies ?? A co mowili jak sie wbijali do chaty ?? Mieli jakis nakaz ?? Albo wogole jakis swistek ?? Ja slyszalem ze to wszystko na Slasku (chyba) sie dzialo ale mieli przenisc na cala Polske. Dlatego ja trzyamm drzwi zawsze zamkniete i lukam przez wizjer :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12