Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar, ostatnie przygotowania ;p
Autor Wiadomość
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 3:55 pm   

tak rejv, tylko ze wtedy playoffy moga nie byc ciekawe...

ale z drugiej strony.. dlaczego? kto wie jak potocza sie play offy i jakie bedzie rozlosowanie...

vote yes za wyrownaniem poziomu grup.
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 5:59 pm   

Cytat:
vote yes za wyrownaniem poziomu grup.


To samo pisalem tuz po opublikowaniu grup. Zamiencie sie. Zim zdecydowanie wybija sie ponad reszte swojej grupy. Co do grupy pierwszej to uwazam ze M i STa chyba stoja na podobnym poziomie z lekka przewaga M (wiecej graja, wiecej ich widac). Dlatego zeby wyrownac w miare poziom zamiana STa i zim bylaby wskazana. I lac na playoffy, wtedy juz bedzie prawie wiadomo kto wygra ;) (po ilosci wygranych meczy i wynikach :> ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 6:02 pm   

nie znacie sie... PKS po wszystkich przejedzie... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 7:55 pm   

ziut napisz co o tym sadzisz bo nie wiem z kim mecz umawiac :)
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 9:49 pm   

i tak bedzie albo rybka albo akwarium :P
jak w jednej grupie postawicie "lepszych" to w playoffie beda grali z "gorszymi" :| wiec co za roznica na poczatku czy pozniej? :shock:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 11:09 pm   

Cytat:
wiec co za roznica na poczatku czy pozniej? :shock:

A taka ze w playoffach bedzie mniej meczy. I beda grali z tymi najlepszymi z najgorszych wiec juz poziom lepszy. A nie beda psuc zabawe wszystkim w grupie w czasie normalnych rozgrywek grupowych rozjezdzajac ich 40:0 :/ albo i lepiej.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
rejv
Wisienka

Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 9
Skąd: W-wa
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 1:56 am   

Wlasnie o to mi chodzi, meczy grupowych jest wiecej .. potem moze i zagrasz ze slabszymi ale oni odpadna po 1 fazie playoffow i zostana Ci lepsi..

Zawsze tak bylo ze klany co dostawaly duzo to potem sie "nudzily" gra w lidze... itd

Ale robcie jak uwazacie.. cya
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 2:12 am   

Napisze to publicznie:

ZIUTEK! Mowie ci jak organizator do organizatora! ;) Zamien grupami zim z STa!
Oba klany tego chca a "neutralne" (w miare) osoby rowniez uwazaja, ze to sensowne.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 3:55 am   

moment moment...
o ile sie nie myle tez jestem organizatorem i tez mam prawo glosu...
ja tu widze ze wy znowu chcecie zrobic lige ktora byua wczesniej tylko jakos nie dotrwala do konca... a tu jest puchar... przypadkowo rozlosowane grupy i nie ma podziauu na silny/suaby tylko A/B... i jedni sie czegos naucza i drudzy... lepsi zgrania i lepszej kontroli mapy... a drudzy jak sprobowac przejac innicjatywe... ;)
wiec nie ma sensu zmieniac sie miejscami bo moim zdaniem z pierwszym squadem pojedziemy kazdego nawet zim czy ewc... 8)

dlatego nie pekajcie i zostawcie tak jak jest... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 11:33 am   

Grzdyl 3mam Cie za slowo ;]
w sumie to bez roznicy jakie grupy wazne zeby se pograc nie ?
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 5:57 pm   

Cytat:
mprzypadkowo rozlosowane grupy i nie ma podziauu na silny/suaby tylko A/B... i jedni sie czegos naucza i drudzy... lepsi zgrania i lepszej kontroli mapy... a drudzy jak sprobowac przejac innicjatywe... ;)


Ty sie najpierw puknij w glowe, pozniej spojrz na rozdzial grup, pozniej puknij sie jeszcze raz i zacznij myslec zanim znowu takie durnoty jak "i jedni sie naucza i drudzy" . Doswiadczenie w prowadzeniu Lig itp rozgrywek wskazuje ze gdy klan raz czy dwa dostaje wpierdol kilkadziesiat do zera to odchodzi z rozgrywek zamiast "uczyc sie dalej" . Widac tobie tego doswiadczenia Grzdyl brakuje, za to nie brakuje optymizmu. Ale problem jest taki ze zim rozwalajac prawie cala swoja grupe kilkadziesiat do zera moze cala ta grupe zlikwidowac (zniechecic) na dlugo przed zakonczeniem rozgrywek grupowych. A tu chodzi o zabawe a nie nauke na sile. Zadna to nauka ani zabawa dostawac wciry kilkadziesiat do zera, lepiej sie uczyc na sparingach z rownymi sobie, a nie pozniej miec zale "i po co bralismy udzial w tym glupim pucharze" .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 6:11 pm   

Ty wielce madry.. Ty to wiesz wszystko racja? Vitez powiedzial ze zim wszytkich grubo do 0 pojedzie.. wiec tak bedzie.. lol za wysoko siebie oceniasz.

A druga sprawa, wole zeby playofy byly bardziej wyrownane niz grupy.
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 7:55 pm   

no vitez ma racje i ja mysle zeby juz same grupy wyrownane bo w koncu kazdy chce se pograc ;]
_________________

 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 9:08 pm   

Ja wogole mam najlepszy plan niech Zwirki i Swirki sie zaminia z ROA :wink: a nie z STa. Vitez nie powiem ze nie masz czesciowo racji no ale przeciez chyba kazdy klan przystepujac do pucharu wiedzial czego moze sie spodziewac, znali sowje mozliwosci i chyba ci ktorzy maja dostac kilkadziesiat do zera nie liczyli na to ze im sie przyfarci i tu nagle opierdola wszystkich i wogole beda najlepsi. A nawet jak tak mysleli to mowie WAM tu i TERAZ tak nie bedzie a kazdy kto sie wycofa bo przegral jakis meczy (jak by co najmniej o zlote kalesony gral) to powinien zaczac sobie szachy trenowac i wiecej sie nie pokazywac (chyba ze sytuacja jest mega krytyczna i np. sklad sie rozpadl tuz przed startem , reszta ledwo sie jescze trzyma i nie wiadomo jak sie to potoczy.... ble ble ble 8) :? 8) ) a wiec zostawiamy tak jak jest albo kurwa ja chce jescze utworzenia grupy C, D i E :P i chce sobei wybrac w ktorej bede i kto tam bedzie grac ze mna :wink: , bo tak to zaczyna wygladac jak koncert zyczen a nie puchar. :evil: ci chca ci tez chca a ci trzeci to juz tak chca ze nie ma opcji tak robimy i to gramy
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 9:36 pm   

vit nie zgadzam sie... wychodzisz z zalozenia ze tam gdzie sa gwiazdy tam beda wygrane... to ja ci przypomne historie pks-ow... ze starym squadem na wszystkich mapach dostawalismy ostro w dupsko... to nas nie zniechecilo tylko opracowalismy taktyke na nasza mape i jechalismy takie slawy jak 16v czy inne jakies tam klamki... zn sie klany... tu nie chodzi o gwiazdorstwo i o celnosc z rejla czy lepsze trickowanie na mapie... sztuka i podstawa ctfa jest zgranie... a jakie zgranie ma zim ktory jest zlepkiem graczy z roznych klanow? klan ktory istnieje miesiac i prawdopodobnie nie zagrali jeszcze ani jednego meczu...
poza tym tak jak juz wczesniej powiedizalem to jest puchar a nie liga... w zalozeniu bylo ze kazdy ma grac z kazdym wiec i tak nie daloby sie uniknac spotkania z najsilniejszymi... powstaly grupy... dobra... wbrew mojej woli no ale coz... ale jezeli podzielicie znowu klany n slabsze i gorsze to juz DOSLOWNIE NICZYM nie bedzie sie roznil ten puchar od poprzedniej ligi... a czemu tamta liga nie wypalila jezeli przeciez byly podzialy na lepszych i goszych i ci lepsi nie mogli zniechecic tych slabszych... powodzenie tego pucharu nie zalezy od skladow grup... tylko od konsekwentego przestrzegania regulaminu i od zmobilizowania klanow przez CL'ow... i nie mowcie mi ze jak slabszy gra z silniejszym to sie oba klany niczego nei naucza... :wink:
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.73 sekundy. Zapytań do SQL: 13