Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
lf4 i puchar...

czy lf4 w pucharze powinna byc...
bez quada...
46%
 46%  [ 12 ]
z quadem...
53%
 53%  [ 14 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Gru 06, 2003 11:33 pm   

Viciu juz nie mow ze nie masz glosu czy tam kontaktu do Yossa....
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 7:18 pm   

Ej a na huj wam ten quad tosh i tak jak tam na srodku sie kampy zbiorą to nikt nie przejdzie i jeszcze quad dla nich przestan!!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 07, 2003 7:37 pm   

Cytat:
Viciu juz nie mow ze nie masz glosu czy tam kontaktu do Yossa....


Nie mam, w zyciu z nim nie rozmawialem. Nie ja sie zajmuje Coolnetem. Jak chce cos tam zmienic to pisze do orlana maila opisujac moje sugestie (np mapy czy ustawienia) wraz z uzasadnieniem i mam nadzieje ze on to przekazuje dalej. Kazdy tak moze zrobic - mail Orlana nie jest tajemnica i to on, nie ja, zajmuje sie Coolnetem. Roznica jest tylko taka ze ja mam ochote napisac z sugestiami do "zarzadcy" Coolnetu a wy marudzicie "nie, bo i tak mnie oleje". A dalej - Orlan musi miec ochote napisac do Yosariana (do niedawna nawet nie znalem tego nicka), a jeszcze dalej - Yosarian musi miec ochote zrobic to o co Orlan prosi. I tak sie tworzy taki lancuszek szczescia, przez ktory wszelkie zamiany na Coolnecie przebiegaja tak wolno.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 2:30 pm   

ba... nawet bardzo wolno... poniewaz raz ze yossarian jak i orlan maja w dupie caua nasza scene... a dwa to i tak oni trzymaja wszystkich za jaja bo to od nich zalezy co bedzie obowiazywac i jak sie bedzie grauo na coolnecie...
nie wiem czy zauwazyliscie ale ostatnio bardzo podskoczyuy pingi na coolnecie a do tego czesto sie zdarza ze server uapie zadyszke i netgraph wyglada jak EKG w stanie przedzawauowym... wszystko dlatego ze administratorzy przesuwaja lepsze pasma na inne servery a Orlana ktory ma jako taki kontakt z Yossarianem nie interesuje jak sie gra bo on tylko od czasu do czasu wpadnie na server zeby pokopac dupska tym ktorzy nie graja wedlug JEGO zasad...
na dzien dzisiejszy moge smiauo strzelac ze najlepsze pasma dostaje euroq2ligue... i inne takie ale pokroju dm'ki... a ctf lezy i kwiczy poniewaz osoby ktore moga najwiecej wskorac nic nie robia zeby wszystkim byuo lepiej...

jedyne wnioseki jakie mozna wyciagnac z obecnej sytuacji coolnetu sa nasetepujace... albo zmobilizowac orlana do dziauania albo poszukac sobie innego servera do gry...

vit o ile sie nie myle ty sie kontaktowaues z administratorem tpnetu... mozesz mi podac na pm namiary na tego Pana...? ;)
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 2:46 pm   

vote yes quad
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 2:49 pm   

Diax, a grales na xs4all lf4? Tam o kampowanie z railem stosunkowo ciezko bo rail jest w 2 miejscach na srodku i co chwila pada jakas kampa ;) Pozatym, na CTF kampowanie jest dozwolone, to sie nazywa "strategiczne utrzymywanie pozycji" :D

A kurz dobrze gada, jasne ze z quadem, bo wieje nuda na tej mapie, i tez osobiscie wole lfctf10 niz lfctf4, bo na lfctf10 cos sie dzieje chociaz.. :]

Grzdyl, pierdolisz, Orlan wpadnie, zmieni se 2-3 razy mape, pogra, i spada, a nie kopie po kolei ;) Kopie tylko wtedy, jak spelnia sie to co kiedys P0rTi powiedzial, bo musi odreagowac ;) (hehe chlopaki z [S] wiedza o co biega ;D)

Votez, Ciebie Orlan slucha bo Ciebie lubi, najwyrazniej musisz byc dobry w robieniu ptakow ;) A my niestety nie mamy takiej wprawy jak Ty i nas nie kocha, wrecz ma nas w dupie.. A skoro juz mowimy o dupie i robieniu ptakow, to wlasnie sie domyslilem skad powstaly te przeksztalcenia: orlan => oral => anal
(dla nie wtajemniczonych, robic ptaka = robic laske) ;)

Oczywiscie nic osobistego, ja jak zwykle robie se jaja ;] ;D
_________________
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 3:00 pm   

Hee hee grubo pojechal :D
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 3:32 pm   

pyz przyczepiues sie do kopniakow orlana a chodzi glownie o zmobilizowanie tego dziada do dziauania... o poprawe warunkow gry...
idz sobie toczyc prywatna wojne gdzie indziej...
rlan wcale nie kopie ot tak dla zabawy tylko tych ktorzy nie maja Nc... w tym szalenstwie tkwi metoda... ;)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 6:30 pm   

Grzdylu ale nikt nie lubi jak ktos mu swoja wola narzuca.
Vitez to wez tam msg do Orlana czy tam mailnij ... im szybciej tym szybciej bedzie ta lf4 z q
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 11:36 pm   

Cytat:
vit o ile sie nie myle ty sie kontaktowaues z administratorem tpnetu... mozesz mi podac na pm namiary na tego Pana...? ;)


Mylisz sie... co najciekawsze... mialem kiedys admina na tpi, nie od admina tpnetu a od ktoregos z graczy. I za Chiny Ludowe nie moge sobie przypomniec od kogo :O
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 1:15 pm   

od spidiego albo jezusa ?
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 1:20 pm   

[quote="Grzdyl"]pyz przyczepiues sie do kopniakow orlana a chodzi glownie o zmobilizowanie tego dziada do dziauania... o poprawe warunkow gry...
idz sobie toczyc prywatna wojne gdzie indziej...
rlan wcale nie kopie ot tak dla zabawy tylko tych ktorzy nie maja Nc... w tym szalenstwie tkwi metoda... ;) [/quote]

A Ty nadal nie rozumiesz ze Orlan nie ma fizycznej mozliwosci bezposredniej ingerencji w server?
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 5:19 pm   

ale ma fizyczna mozliwosc na ingerencje u Yossariana... a kto sobie czasem urzadza pogaduszki z consoli z Orlanem?
ja probowauem pogadac z Yossim ale widze ze on ma w gueboko w powazaniu scene ctfa i nic go to nie obchodzi... :/
prosiuem o 2 adminy dla sedziow i organizatorow... ale najczesciej ni ztad ni zowad konczyu rozmowe i przechodziu na ofline... a pozniej trzeba byuo zaczynac wszystko od nowa... bo nie kojarzyu poprzedniej rozmowy... :? to ja chromole taki interes...
ja nic nie wskoram to moze orlan da rade... :wink:
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 5:59 pm   

wuasnie byuem na coolnecie... gra 7 osob i sa takie lagi jakby kazdy sciagau po kilka rzeczy z netu... bezsens...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 6:19 pm   

Cytat:
od spidiego



Oooo ulzylo mojej pamieci :D , piwo dla tego pana :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 14