Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd/Turniej w Warszawie - omawianie spraw - lista str.1!
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 3:45 pm   Zjazd/Turniej w Warszawie - omawianie spraw - lista str.1!

Zeby nie rozszerzac tamtego tematu wypisze cokolwiek tutaj.
Po pierwsze - termin to okolice ferii i na pewno weekend. Wiec nawet jak nie ferie to spokojnie mozecie sie na weekend wybrac no nie?
Drugie - poprosze o wstepne zapisy kto jest chetny! Bardzo wiele od tego zalezy, na pewno wybor miejsca (ilosc kompow) jak i pozniejsze rozmowy o ewentualne znizki (jesli bierzemy rezerwacje na calosc to mozna spokojnie sie o konkretna sume dogadac a nie placic oddzielnie od kazdego stanowsika).

Trzecie - do wyboru mamy miejsca:
- Arena (scisle Centrum Warszawy, Metro Centrum); bylem, dosc ciasno, niezbyt "intymne" (brak oddzielnej salki "na luzie" ) , klopoty z piciem/paleniem (ochrona metra sie szwenda, posterunek Policji tuz obok( ale Polak potrafi ;) . Ilosc kompow 20 plus pare sztuk (2-3? ) wlasnych, dobre lacze (ale po co?), chyba tez konsola i duzy ekran jest :)
- Strefa (bliskie Centrum; Metro Politechnika obok; duzo sklepow pubow i klubow dookola); nie bylem pisze z relacji (ale bede). Wygodne duze miejsce, ok 20 kompow plus pare wlasnych. Luzniejsze (szczegolnie otoczenie, Plac Konstytucji).
- Cyberland (Metro Sluzew); najluzniejsze, najwieksze, ponad 39 kompow, mala salka boczna (z automatami do Coli, jednym stolikiem)- moze sie cos pozmienialo bo dawno nie bylem. Zalety to najspokojniejsza mozliwosc picia/palenia/bawienia sie, obok kilka pubow i sklep (w tym podobno nocny), wygodny taras do palenia/picia, brak scislej ochrony, najwiecej miejsca . Wady - najdalej od Centrum, nie wiadomo jak z noclegiem w okolicach (podobno jest jakies schronisko).

Ceny we wszystkich trzech podobne, ale jak bedzie wiele osob to da sie wynegocjowac, sadze ze ok 30-40zl za noc/dobe.

Lista obecnosci: (wg kolejnosci zgloszen)
1.ryq
2.szyna
3.Rezor
4.wspolnik
5.brzoza
6.duke
7.turin
8.kurz
9.grzdyl
10.diax
11.omen
12.Jezus
13.taz
14.mag
15.levy
16.Kribol
17.Icer
18.Neo
19.Pielucha
20.Kaziu
21.tylorz
22.Karbon
23.ziutek
24.grimlok
25.sliw
26.Auchim
27.Jimi
28.pyz
29.ROJTER
30.Rejv
31.kozako
32.Magnus
33.Widmo
34.kfak
35.Tygrys
36.Vitez
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Czw Gru 11, 2003 3:53 am, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Rezor
NIELUBIANY, prawdopodobnie BAN


Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 67
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:01 pm   s

eh vitez poczekajmy na jakies odpowiedzi
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:09 pm   

ja tam sie na to pisze ;] a chyba lepiej pasuje ten Cyberland jak tam jest taki luzik ;)
_________________

 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:12 pm   

Vitez last opcja by byla de besciarska zeby noclegi gdzies skrecic ;]
Ja sie pisze na bank! bez roznicy kiedy, pieniadz itp. !
 
 
 
Rezor
NIELUBIANY, prawdopodobnie BAN


Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 67
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:33 pm   

tez sie na to pisze
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:40 pm   Re: Zjazd/Turniej w Warszawie - wstepne dywagacje i zapisy

[quote="vitez"]
[ciach]
Trzecie - do wyboru mamy miejsca:
- Arena (scisle Centrum Warszawy, Metro Centrum);
- Strefa (bliskie Centrum; Metro Politechnika obok;
- Cyberland (Metro Sluzew);
[/quote]

Najleprzy wydaje mi sie ze Cyberland, w szczegolnosci ze dzieki metru wszedzie blisko. Bylem we wszystkich trzech wiec moge potwierdzic. Co do miejscowek to w ferie sporo studentow se jedzie do domow, wiec domy studenckie beda puste. A w poblizu i prostytucji i sluzewia jest pelno akademikow.

Sliw
ps. Vitez hihi, teraz nawet na forum zaczalem sie udzielac. :>
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 4:59 pm   Re: Zjazd/Turniej w Warszawie - wstepne dywagacje i zapisy

Cytat:
Sliw:
Co do miejscowek to w ferie sporo studentow se jedzie do domow, wiec domy studenckie beda puste. A w poblizu i prostytucji i sluzewia jest pelno akademikow.



Wlasnie to jest calkiem niezla mysl. Postaram sie czegos moze dowiedziec w wolnym czasie (jak z cenami i wogole czy jest taka opcja, bo jednak ci studenci jada ale ich rzeczy juz nie) A tak wogole to Vitez tez podsunol dobry pomysl. Kiedys spotkalem takiego Austrliczyka w wawie, zagadalem z nim troceh i wtedy to sie wlasnie dowiedzialem ze jest tu troche takich miejsc (dla studentow-turystow, chyba wogole UW tez tam sie miesza w cala ta akcje) gdzie mozna sobie pokimac za w miare przystepna cene (on cos nawiajl ze mieszka kolo Muzeum Narodowego w jednym z takich miejsc). Tez sie postaram czegos dowiedziec o tym. Jak bede wolny :? eh....

A i ja tez sie zglaszam ze przybede na ten zjazd :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 5:01 pm   

ja sie zapisuje tez.. vitez edytuj moze swojego posta wpisujac wszytskich co sie dopisali zeby miec liste dokladna a nie po postach szperac...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 5:48 pm   

Jak 25-26 styczen to ja odpadam :E, mam wtedy 18stke.
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 7:24 pm   

Duke co Ty swirujesz ;] ja tam nie mam zamiaru tego przepuscic ;] najwyzej spedzisz Go na turnieju lub dojedziesz ? ;S
 
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 8:00 pm   

Juz se klub zarezerwowalem :P
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 8:06 pm   

bede!
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 9:03 pm   

wchodze :shock: :shock: rybka mi gdzie byle by byly noclegi blisko :twisted: :shock:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 9:16 pm   

ja tez na banka wpadne i tak jak juz wczesniej mowiuem postaram sie przyjechac kilka dni wczesniej zeby pomoc w finalnym stadium organizowania zjazdu...

co do miejscowki na dzizen dzisiejszy chyba najbardziej odpowiada ten cyberland z racji panujacego klimatu w lokalu plus mozliwosc wynajecia pokoju w akademiku... pouaczenie tych dwoch spraw przyniesie zajebisty efekt... tylke teraz przydauoby sie troche wiecej konkretow... i co do cyberlandu (lub innego lokalu) i co do akademika... ;)

wspolas jezeli zadziauasz to bedizesz miau u mnie duzego plus a ja potrafie sie odwdzieczyc adekwatnie do zachowania i zaangazowania w sprawe... ;)
brzozik ma urwanie guowy z racji studiow na dzien dzisiejszy ale mysle ze jezeli nie bedzie planowau gdzies wybyc na ferie to moguby poswiecic pare dni na pomoc w organizacji...
vit jak zwykle zabiegany i zaangazowany w 1000 palacych projektow PCP ;) dobrze by byuo gdyby tez znalazu chwilke na odwiedzenie "wspolnikow" lub po prostu wybadanie sytuacji w cyberlandzie...

i jeszcze jedno... jezeli wypaliuby ten akademik nie byuoby problemu z noclegiem w cafe co na dzien dzisiejszy jest chyba najwiekszym problemem... dlatego poswiccie na to rtroche czasu a przyjezdni na pewno odwdziecza Wam sie w odpowiedni sposob... ;)
btw. ile kosztuje triptiserka w wawie ? ;)
 
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Pią Gru 05, 2003 9:46 pm   

:lol: kiedy sa w warszawie ferie? bo tu 14 lutego cos kolo hm :cry: :oops: :? :( :evil: :x
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12