Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
co jest lepsze .

Który serwer jest twoim zdaniem lepszy ?
Coolnet
50%
 50%  [ 13 ]
Kubus2 (213.195.142.42:27913)
50%
 50%  [ 13 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 4:08 pm   

oba ssaja ...
_________________
LC !
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 6:21 pm   

Omen ssa ;S
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 7:19 pm   

na kubusiu moze nie byc lagow, i male pingi bo nikt tam nie gra. Podajcie mi parametry serva, lacza i kazdy z routerow do szkieletu (cool, i kubusia) a ja wam powiem ktory lepsiejszy (na razie wiecej ludzi wlazi na coolnet ;) )

Sliw
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 2:25 am   

Dzisiaj jak grali na kubusiu (okolo 7 osob) to i tak ping byl lepszy (okolo 40) niz na coolu ktory byl pusty (okolo 140).
Wiec chyba jednak kubus lepszy moim zdaniem.
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 11:08 am   

[quote="Sensei"]Dzisiaj jak grali na kubusiu (okolo 7 osob) to i tak ping byl lepszy (okolo 40) niz na coolu ktory byl pusty (okolo 140).
Wiec chyba jednak kubus lepszy moim zdaniem.[/quote]

Na pustego kubusia mialem pinga rzedu 14, na pustego coolneta okolo 20-30. Tylko na pelnym kubusiu ping strasznie skacze jakby jeden router preferowal wieksze pakiety. Powoduje to tzw wtyki. Nie powiem ze coolnet tez czesto sie zapycha. (ale jak na moje lacze rzadziej i na moje oko rzadziej niz kubus).

Za zadko gram na kubusiu by go obiektywnie ocenic, i nie ma tam ludzi. Jak podacie parametry bedzie mozna bardziej obiektywnie oceniac. Wiadomo na przyklad ze cool dostaje czkawki lekkiej przy 20+ ludzikach. Moze kubus z tej strony jest leprzy.
Do Coola mam 9 hopow i przechodze przez ippartners (a ci ostatnio schodza na psy), a do kubusia 8 hopow mamy polbox i ids. kubus wygrywa na razie mniejsza iloscia hopow :>.
Cool to 2xP3 800 na 34Mbps
IDS kojarzy mi sie z internetem dla szkol (vitez pewnie jeszcze pamieta cos takiego) i nie wydaje mi sie by lacze z IDS'u mogloby konkurowac z przepustowoscia 34Mbps.
Rozni providerzy z calkowicie rozna ideologia .... i technologia czesto.

Zobaczym co z tego bedzie, wiecej sie nie wypowiem. :>
Sliw
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 3:56 am   

moze jutro po 22 przetestujemy masowo kubusia? ;)

bedzie tez okazja do COPika... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 13, 2003 7:22 am   

jutro tzn jaki dzien :S ?
sobota... ?
gdzie tu jest data pisania posta :wink:
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 11:29 am   

Polskie lacza sa do dupy.
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 2:42 pm   

sobota sobota... dzisiaj po 22 na coolo spotkanie a pozniej idziemy przebadac kubusia... las rak widze gorze... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 11:54 pm   

kubus lepszy ;]
_________________

 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Gru 14, 2003 11:24 pm   

gralismy przed chwila z 3m na kubusiu...
tak ogolnie to nie ma co narzekac... ale hiba 3 czy 4 razy byla u wszystkich 2 sek wtyka... :/
nie wiem czemu i czy mozna cos z tym zrobic... ale to moze lekko wkurzyc podczas grania... i ludzie beda zwalac wine ze przegrali na server... ;/
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Nie Gru 14, 2003 11:31 pm   

No nie wiem czy kubus lepszy tam sa częste wtyki dziś widzialem mecz x|M z M na początku kiedy nie zaczeli grać ping byl nawet niezly okolo 40 ale jak zaczeli grac to juz zaczeła się komedia w jednym momencie wszyscy mieli po 999 za chwile spadlo do 200 a potem wszyscy zostali usunieci przez serwer niewiadomo z jakiej przyczyny wiec sorry ale stawiam na coolnet chociaz tam tez juz jest lag ,kiedys byl to dobry serwer ale chyba admin Yossarian przestal go reperowac i sie zwalil serwer narazie najlepszy jest XS jak mowi Szynax,koza gdyby Orlan zaczął cos robic z colnetem to moze i by z niego zrobil cos ludzkiego do grania ale chyba go to nie interesuje .Serwer ewc byl dobry ale przestal istniec a powienien istniec dalej ale to już sprawa EWC nie wnikam w nich
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:44 am   

[quote"].... 2 sek wtyka... :/
[/quote]

czesto jak gram a ubusiu nawet jak sa 2 osoby, to jest cos taiego. ALe jest ona u wszystkich i na jakeis wlasnie 2 sek.
potem jest dobry ping.
a na coolnecie moze nie ma konkretnej wtyki ale ciagle pizdzi lagiem ;]
wiec wole kubusia
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 10:48 am   

ja tam bede staral sie o mecze na xls or ergo ;D
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 11:12 am   

[quote="Diax"]No nie wiem czy kubus lepszy tam sa częste wtyki dziś widzialem mecz x|M z M[/quote]

To była masakra początek meczu a tu server padł, ping 999 i 1 klatka na 2 sekundy, normalnie komedia nie server, jak na nim gra 6 osób to jest dobrze moze jakas wtyka pojawi sie raz na kilkaminut, ale 10 osób na serwie i 4 speców to juz za wiele jak na ten serwer. Mecz sie skończył wykopaniem przez pojebany serwer wszystkich i każdy mał już dosyć gry :( Jednak jestem za Coolnetem chociaż jak pamietam kiedys lepiej chodził, miał mniejszy ping, ale starość nie radość. By sie przydał może jakiś reinstal.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 15