Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Lameria na Coolnecie!!!
Autor Wiadomość
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 4:18 am   Lameria na Coolnecie!!!

Hello!!
Dzisiaj byl COP na coolnecie ale jak zwykle "miszcze" dobrali sie 5/5 i stwierdzili ze pozostale 8 osob to "fejki" i oni nie beda grali. Qrwa jak tak mozna?? Znam sam polowe tych ludzi osobiscie i wiem ze to nie sa fejki tylko ludzie ktorzy dostali ostatnio lacza i zaczynaja grac. A wczesniej po lanie w cafe grali. Jestem oburzony, ze tak po 2 latach co nie gralem q2ctf sie zmienil na niekorzysc:((( No coz ciagle przybywa nowych MISZCZOW, ktorzy dostali sie do jakiego klanu, albo sami zalozyli i sa wielcy:) i musza to wszystkim pokazac.
Apeluje do wszystkich adminow zeby wybierali wszystkie osoby ktore sa grac Copa do teamow a nie tylko miedzy soba grali. Jak ci ludzie maja trenowac skoro zadnego klanu nie maja?????? Wiem, pewnie powiecie ze TPI jest, ale tam sie grac ctfa nie da. Tam jest DM z techami:)
Pozdroofka @ll:)
grrrrrr
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 5:18 am   

Dziiwneee... nie widzialem nicka Dzidzia na serverach (od dawnaaa), tym bardziej dzis... mozesz zdradzic pod jakim fejkiem byles na Coolnecie? :D

Btw naucz sie definicji co to "lameria" , "lamer" itp zanim pochopnie szastasz takimi slowami, bo uzywanie ich by ukazac swoj zal i jako podrecznego wyzwiska (nie pasujacego do sytuacji) jest rzeczywiscie dziecinne i pasuje do twojego nicka :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 11:27 am   

194.109.69.81
194.109.69.83

Jak zle tobie na tpi to wyprobuj te serwery, napewno nie jest to co na TPI... gra sie tam wg mnie bardzo dobrze, ale czasami sa rozne 'wypadki'
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 11:29 am   

Dziecinni to wy kurwa jestescie, nie dopuszczajac ludzi do gry. Jak kur** admina moze miec czlowiek, ktory rzadzi wedlug swojego widzimisie. CTF to gra dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych, wiec nie mozecie osadzac kto jest fake, a kto nie. Tak najczesciej wygladaja polskie oslawione COP'y, na ktorych czesc nie jest dopuszczona do gry, bo jest niby fake ? To jest smieszne, ja wiekszosc tych ludzi znam i moge potwierdzic, ze grali kiedys lubi sa nowi. Co z tego, ze ktos kogos nie pamieta akurat ?.. nie moze kur** wszystkich pamietac. Przez te wasze zelazne, popierdolone zasady, wiekszosc nowych nie ma szansy zainstnienia na tej scenie, a potem mowicie, ze Q2 schodzi na psy - schodzi, przez takich ludzi jak nazi-admini wlasnie :

Post Adolfa (on nie mogl tu napisac jakis error ma)
 
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 12:23 pm   

Witam ...

Chyba ludzie zapomnieli co to byl CoP :(
Jak pamietam organizacje 2 latat temu to nawet 10/10 gralismy na q2ctf1 :D Wiec Ci co staraja sie organizowac takie cos lub dorownac w organizacji nazywajac zwykle 5/5 copem to niech lepiej dadza sobie spokoj.

ehhh kiedys to byly czasy ...
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 12:54 pm   

Cytat:
Witam ...

Chyba ludzie zapomnieli co to byl CoP :(
Jak pamietam organizacje 2 latat temu to nawet 10/10 gralismy na q2ctf1 :D Wiec Ci co staraja sie organizowac takie cos lub dorownac w organizacji nazywajac zwykle 5/5 copem to niech lepiej dadza sobie spokoj.

ehhh kiedys to byly czasy ...


chyba mam nawet jakies demka z tego :P
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 2:18 pm   

Demka demkami ale i tak organizujac takie cos trzeba pamietac o atmosferze takiego cpa :) a nie tylko 5v5 sami wymiatacze, reszta nie gra bo fejki czy cos tam :( tylko gra sie na maxa nawet 13v13 sie grywalo na tak malych mapach ze lf10 6v6 to przy tych zadna masakra :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 3:10 pm   

chodzi mi o to ze mam demka z tych starych Cop'ow tych ktore powstaly kiedy to mialy grac dwa kolosy Mn i P ale jedni nie przyszli i sie stalo tak jak stalo....
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 3:32 pm   

Owned: a pod jakim ty nickiem kiedys grales?(niby te dwa lata temu?) Bo cos nie kojarze... ja tam sie zgodze z tym ze COP to gramy do oporu, bylem wczoraj przy koncowkach treningu OFF na reszte i owszem widzialem jak ktos tam mowil "nie grasz bos fejk", ale ja raczki umywam - nie adminowalem wtedy i mimo mojego podejscia do fejkow pozwolilbym grac, co mnie to ze ktos sie boi nicka pokazac - najwyzej ignora dam, a na ammo czy techa ode mnie niech fejki nie licza :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 5:16 pm   

heh wszedlem dzis sobie na coolnet na chwile patrze a tam swietnie bawia sie gracze FF, wynik 12 do 0 dla nich jest ok, dobrze ze przynajmniej na xs4all jak jest sytuacja 8 do 0 to nastepuje mieszanie sie skladow lepszy do gorszego teamu itd...

ad Vitez:
fake: nosze dresy! cos ci mowi ? :P
nie musisz zaraz krzyczec jak juz wiesz...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 6:05 pm   

[quote="bh.0wn3D!"]ad Vitez:
fake: nosze dresy! cos ci mowi ? :P
nie musisz zaraz krzyczec jak juz wiesz...[/quote]

Typowa idiotyczna zabawa fejkow: "zgadnij kim jestem". Az taka macie radoche debile jak inni sie mecza i pudluja probojac zgadywac kim jestescie?
Pytam sie jasno i wyraznie: pod jakim nickiem grales kiedys, bo nie pamietam nicka Owned. Nie chcesz odpowiedziec? Trudno, widac sie boisz. A nie zamierzam sprawiac ci radochy pudlujac w zgadywaniu. Jak tak sie boisz podac nicka publicznie to mozesz na private message napisac :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ROJTER
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 6:26 pm   

Witam

Odnosnie COP'ow calkowicie sie zgadzam z Jezusem, ze kiedys to sie gralo ;) Teraz to troche boli jak ludzie puszczaja mecz 6 na 6 a reszta specuje i jeczy. Choc zdarza sie tak ze graja ludzie 4 na 4 a 10 chlopa specuje. Wtedy jakos nikomu nie przeszkadza ze teamy sa male.

Odnosnie Mn vs P, to nie pamietam aby P nie stawilo sie na umowiona walke z Mn, takze mam nadzieje ze nie masz na mysli [P] ;)

Odnosnie Vitez'ia i dresow - to ja pamiec mam dobra i najwiekszym dresiarzem na scenie CTF'a byl niejaki ZORRO ;) (bez obrazy zorak ;) )


pozdrawiam

[P] ROJTER
 
 
B0rG
Wisienka

Dołączył: 20 Gru 2002
Posty: 45
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 6:56 pm   

Maaaaaaaaamoooooooooooo!!! a Mariolka to mi zapierdoliła gofra :(
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 9:26 pm   

Nie o czym gadac o zadnych copach poprosty ci ludzie trafili na EWC :) byłem w tym copicku i widziałem co sie dzieje i ludzie z ewc swierdzili ze to sa fejki :P i tyle i burdy koniec copicka :D
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pią Gru 27, 2002 10:12 pm   

nie powiedzialem ze P sie wtedy nie stawilo... Mn nie przyszlo, ale powodu to juz nie pamietam...

heh nie obrazam sie 8)
przeciez wiekszego dresa ode mnie tu nie ma :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13