Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Lameria na Coolnecie!!!
Autor Wiadomość
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 9:31 pm   

WItam ...
Wchodze for fun na servery bawie sie dobrze, a gram czesto 2/8 jesli chesz to juz Ci screena wysylam ...
Zobaczysz sobie, ze i tak mozna wygrywac :)
Btw czesto zdarzalo sie cos takiego na xsie, ale nie robilem screena, bo nie mialem bindu :(

p.s. Gif leci ...
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 9:44 pm   

hihi =)
ten Dzidzia ma racje , chociaz tez nie wiem co to za jeden.
Pozatym , ja pamietam tylko cop'y z cyberlandu , gdzie gralismy po 15 osoob w teamach , to byla dopiero rzeznia =)
_________________
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Gru 28, 2002 11:56 pm   

Szkoda ze u nas nie ma juz CPow jak kiedys było by cool zawsze było napiosane na irc o kturej godz jest i kiedy i przychdzili same mastuchy i nietylko i sie fajnie grało mozna by było zrobic taki BIG COP :D
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Punge
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 10
Skąd: bliski wschod
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 12:00 am   

Jezus wdales sie w glupia gadke ale niewazne.
Chcialem tylko powiedziec ze okropnie smieszny jest Tygrysek ze swoim bluzganiem :D
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 12:25 am   

tu akurat sie zgodze bluzgi tygrysa sa smieszne
zamiast sie wkurzac to mozna zbeczyc... :P
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 5:58 am   

Ej no sory ale jak jestes wkurzony to nie bluzgasz ?? napewno mniej wiecej ale bluzgasz, a ja bylem wqrzony troche jeszcze przed tym jak przeczytalem tego posta i napisalem swojego... wec nie czepiajcie sie mnie za to ze bylem zdenerwowany i bluzgalem, prawde mowiac olewa mnie to co sodzicie na temat moich bluzgow, nie zapytaliscie sie czemu je pisalem tylko snujecie jakies domysly i wierdzicie ze sa zmieszne, jak chcesz to moge wam przytoczyc przyklad takiego BR-Fisha (nie pamietam jak sie dokladnie pisze), wczoraj z rana wchodze sobie na coolnet na ktorym gra se br-fish vs br-house, ja sie grzecznie pytam czy mozna, ten mowi mi ze nie, ja sie go pytam kto mi zabroni ? a on na to z morda do mnie i wogule ze co ja i takie tam... i ze mnie zbanuje... a ze bylem podkuriony przez kolesia ktory byl na nocce w ntc (stalem na owej nocce) i incydentem z wylaczeniem haba... wiec jak mi on tak ja mu... no i powiedzcie mi czy te bluzgi sa smieszne ?? szkoda na was wiecej slow... Punge ty sie szczegolnie popisales teraz rownie obrze moge napisac ze "towj post jest smieszny" ale to bez sensu. Pomyslcie nad tym...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 1:21 pm   

ten post tez calkiem smieszny, traki zakrecony troche
tylko sie nie obrazaj :P !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 1:43 pm   

Ten typ tak ma...


Tygrys: po co pisac duzy post z cala sterta bluzgow jak mozna sie zasugerowac wykladem prof. Miodka i wszystko strescic jednym slowem: "kurwa" ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 29, 2002 4:09 pm   

Vitez nie klnij ! :D 8)

Punge masz racje koncze ta rozmowe ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 12:54 am   

A moze ci zasugerwac lekcje jezuka polskiego o godzni 25 w radiu bzdet o slowach kurwa i pierdoli :P

A jak jak psize dlugi posty to zawsze zakrecam tak zeby do konca nie bylo wiadomo o co chodzi :D
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 3:51 am   

A wiec tak :D

Nie wchodzilem na forum od czasu jak zostawilem posta.

Przeczytalem ze nikt mnie nie zna, ale coz. Postaram sie przypomniec ale jak nie to trudno.
Grywalem 2 lata temu najczesciej z cafe, dlatego za czeso nie sidzialem w necie. Bralem udzial jak niejaki klan Smerfy rozwalil tamtych mistrzow gomisow, lecz to sie rozeszlo po cichu i nikt o tym nie wspomnial nawet. W prawdzie to byl klan na jeden raz tylko :D gralem w mod potem w roa, przez krotki czas i pozniej w MR. I znudzilo mi sie jezdzenie do gladiatora, wiec przestalem grac. Teraz mam neo+ i gram ile wlezie:D Sorki ze tak sie rozpisalem o sobie.

Pamietam duzo osob ale malo mnie pamieta :(

Uderzylo we mnie to co powiedzial na poczatku Vitez:

"Dziiwneee... nie widzialem nicka Dzidzia na serverach (od dawnaaa), tym bardziej dzis... mozesz zdradzic pod jakim fejkiem byles na Coolnecie? :D

Btw naucz sie definicji co to "lameria" , "lamer" itp zanim pochopnie szastasz takimi slowami, bo uzywanie ich by ukazac swoj zal i jako podrecznego wyzwiska (nie pasujacego do sytuacji) jest rzeczywiscie dziecinne i pasuje do twojego nicka :/"

a wiec nie bylem wtedy pod zadnym fejkiem tylko pod qsyfka "dZ!bZiu$"

i to ty sie naucz definicji, bo to co mowisz to jest smieszne i nie mam zamiaru sie z toba przekamarzac :p

Zorro pamietasz mnie z lechii? A tak wogle to grasz jeszcze ????

Poprostu to co teraz sie z q2 zrobilo to mi rece opadaja:(
Wszyscy sa agresywni (byc moze to niewyrosniete dzieci) i nikt nie potrafi wspoldzialac. Jezus ma racje Kedys to byly czasy (a tak wogle to my jezus na zjezdzie w gladiatorze w gdansku gralismy i gadalismy ale pewnie nie pamietasz:P)

to tyle na dzisiaj:)
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 3:51 am   

A wiec tak :D

Nie wchodzilem na forum od czasu jak zostawilem posta.

Przeczytalem ze nikt mnie nie zna, ale coz. Postaram sie przypomniec ale jak nie to trudno.
Grywalem 2 lata temu najczesciej z cafe, dlatego za czeso nie sidzialem w necie. Bralem udzial jak niejaki klan Smerfy rozwalil tamtych mistrzow gomisow, lecz to sie rozeszlo po cichu i nikt o tym nie wspomnial nawet. W prawdzie to byl klan na jeden raz tylko :D gralem w mod potem w roa, przez krotki czas i pozniej w MR. I znudzilo mi sie jezdzenie do gladiatora, wiec przestalem grac. Teraz mam neo+ i gram ile wlezie:D Sorki ze tak sie rozpisalem o sobie.

Pamietam duzo osob ale malo mnie pamieta :(

Uderzylo we mnie to co powiedzial na poczatku Vitez:

"Dziiwneee... nie widzialem nicka Dzidzia na serverach (od dawnaaa), tym bardziej dzis... mozesz zdradzic pod jakim fejkiem byles na Coolnecie? :D

Btw naucz sie definicji co to "lameria" , "lamer" itp zanim pochopnie szastasz takimi slowami, bo uzywanie ich by ukazac swoj zal i jako podrecznego wyzwiska (nie pasujacego do sytuacji) jest rzeczywiscie dziecinne i pasuje do twojego nicka :/"

a wiec nie bylem wtedy pod zadnym fejkiem tylko pod qsyfka "dZ!bZiu$"

i to ty sie naucz definicji, bo to co mowisz to jest smieszne i nie mam zamiaru sie z toba przekamarzac :p

Zorro pamietasz mnie z lechii? A tak wogle to grasz jeszcze ????

Poprostu to co teraz sie z q2 zrobilo to mi rece opadaja:(
Wszyscy sa agresywni (byc moze to niewyrosniete dzieci) i nikt nie potrafi wspoldzialac. Jezus ma racje Kedys to byly czasy (a tak wogle to my jezus na zjezdzie w gladiatorze w gdansku gralismy i gadalismy ale pewnie nie pamietasz:P)

to tyle na dzisiaj:)
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 3:54 am   

aha
jeszcze nie moge zrozumiec czemu teraz ludzie podniecaja sie fejkami. Kiedys to slowo bylo rzadko uzywane i nie spotkalem sie zeby kogos gnebiono z tego powodu :(
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 6:33 am   

z Q2 cie pamietam
nie pamietam jak wygladasz
juz nie gram
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 8:42 am   

No widzisz a ja pamietam normalnego nicka "Dzidzia" a nie jakies "dZ!bZiu$" z ktorego to ciezko zauwazyc ze to ten sam nick ktory kiedys tam utkwil mi wlasnie jako roa.Dzidzia (albo dzidziek) ... ale cool spoko jest n4 m4x4 h4x0r5k! :D
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12