Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar, kwestia demek...
Autor Wiadomość
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 11:05 pm   

[quote="kfak"]kat, zjedz se sianka ;) kiedys przestana i jak za jakis czas przeczytaja co pisali to bedzie im wstyd ;)

eh ta dzisiejsza mlodziez (c) szatniarka[/quote]

Poprostu nie chce mi sie czytac kazdej ich wypowiedzi, ktora jest pisana tylko po to, zeby zmienila sie cyferka pod ich xywa
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 2:18 am   

Cytat:
Poprostu nie chce mi sie czytac kazdej ich wypowiedzi, ktora jest pisana tylko po to, zeby zmienila sie cyferka pod ich xywa

Nie musisz czytac. Nikt ci nie kaze. Tylko dlaczego wszyscy maja cos do nas a jest pelno osob ktore pisza "musze nabic sobie posta" i nic nie mowicie? To ze graja dlugo w ctf'a albo sa dluzej na forum to ich usprawiedliwia?
Cytat:
Twoi rodzice

Tego ja nie pisalem. Niech Nuc sie tlumaczy :wink:
Cytat:
Nuclear, Sensei
mam pytanie kto to wogle jest:P

Jak chcesz sie dowiedziec to zacznij grac w nocy bo najczesciej wtedy jestesmy na servach.
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 11:44 am   

"Nie musisz czytac. Nikt ci nie kaze"

Jak wchodze na boarda to czytam wszystko majac nadzieje na znalezienie czegos "ciekawego". Niestety tak jak Votez napisal, wasze posty dotycza glownie niczego...


"Tylko dlaczego wszyscy maja cos do nas a jest pelno osob ktore pisza "musze nabic sobie posta" i nic nie mowicie? To ze graja dlugo w ctf'a albo sa dluzej na forum to ich usprawiedliwia?"

Przeczytaj ostatnie 100 postow z tego forum a pewnie polowa bedzie twoja i nuclear'a
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 12:36 pm   

Widze ze nadal nie rozumiesz. To ze czesto sie odzywamy to znaczy ze jestesmy aktywni na forum :D Ale to nie my pierwsi schodzimy z tematu topika (przynajmniej nie ja) tylko wlaczamy sie do obecnych wypowiedzi. A ty ni z gruchy ni z pietruchy dowaliles sie do nas.
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 2:53 pm   

"Widze ze nadal nie rozumiesz. To ze czesto sie odzywamy to znaczy ze jestesmy aktywni na forum"

Aktywny... ? Czlowieku nie napisales tu prawie zadnego sensownego posta wiec IWP z wasza aktywnoscia.



"Ale to nie my pierwsi schodzimy z tematu topika "

To, ze ktos schodzi z tematu nie znaczy zeby sie wlaczac do ( zazwyczaj ) malo inteligentnych konwersacji.



"A ty ni z gruchy ni z pietruchy dowaliles sie do nas"

Dowalilem sie do was bo : "Przeczytaj ostatnie 100 postow z tego forum a pewnie polowa bedzie twoja i nuclear'a" (C) Ja
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 3:16 pm   

Cytat:
To, ze ktos schodzi z tematu nie znaczy zeby sie wlaczac do ( zazwyczaj ) malo inteligentnych konwersacji.

Tzn. inni moga sie wlaczac w taka rozmowe tylko nie my? Na kazdym topiku jest przynajmniej 10 (jak nie wiecej) osob co nie pisza na temat ale ty masz cos tylko do nas. Nie tylko my tyle piszemy bo co chwila widze jak wejde na forum ze od gory do dolu ostatnie wiadomosci sa jednej osoby. I wszystko typu "no ba", "czuje ze musze nabic posta", " :D " itp.

Dobra ale ja juz nic nie mowie bo widze ze i tak sie nie dogadamy.
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 3:21 pm   

zamknac temat !
Kwestia demek zalatwoina wiec po co temat ma sie beznadziejnie rozwijac ?
_________________
Do kasacji :>
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 5:53 pm   

I wzieli sie za lby i graja w pingponga bezsensownymi argumentami. Wez ktory zastosuj zasade "madry glupiemu ustepuje", albo "mowa jest srebrem ale milczenie zlotem" a jeszcze lepiej: "lepiej w ciszy i pokorze znosic oskarzenia o to, ze jest sie glupcem, niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci".
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 1:08 am   

O prosze jak Viciu ladnie powiedzial ! Tak Viciu zgadzam sie ! Full respecta ............................................ do tego posta :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 12