Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Lag w czasie gry..
Autor Wiadomość
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 8:51 pm   

Cytat:
- siec osiedlowa, kilka mieszkan - nie wolno.


Co nie wolno? Polak potrafi :D A tak na serio to ciezko im bedzie sprawdzic czy kozysta ktos spoza lokalu.
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:03 pm   

Cytat:
A tak na serio to ciezko im bedzie sprawdzic czy kozysta ktos spoza lokalu.


Hmmm... kable sieciowe sa niewidzialne? Czy moze masz pozwolenie na kucie scian klatki schodowej? Kabel sieciowy da sie latwo zauwazyc (i odroznic od kablowki/domofonow. Jak odroznic - nie ma po drodze zadnych skrzynek/zakrytych krzyzownic itp no i gruboscia) nawet nie wchodzac do mieszkania... a potem po nitce do klebka (tam gdzie sie kable sieciowe zbiegaja) - i maja delikwenta ktory udostepnia. Tylko szkoda fatygi wysylac specjalnych inspektorow do kazdego bloku by sie rozgladali po klatkach schodowych - robia to tylko gdy jakis niezyczliwy sasiad da cynk :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 2:08 am   

Jeszcze sa sieciowki radiowe. Zreszta ja do jednego kumpla mam kabel puszczony razem z kablem od telefonu i kablówki. Wychodzi odemnie z domu taka listwa przy scianie i idzie do takiej zamykanej plandeki. A tam juz jest tyle kabli z gory do parteru ze dlugo by szukac kabla sieciowego. A zreszta ogladajac "Usterke" znajdz mi takiego fachowca co wykryje puszczenie neo do innego urzytkownika :D
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 5:36 pm   

Przeczytaj ostatnie zdanie mojego poprzedniego posta. Gdy ktos da cynk to wysylaja juz niezlych detektywow, ktorzy nie "przypadkiem" zauwaza dzielenie lacza a dokladnie w tym celu przyjda - i znajda. Co do sieciowek radiowych - nieuzyteczne w sieciach osiedlowych, a tylko w lanach w jednym lokalu, szczegolnie przydatne do laptopow. Powody - zaklocenia, zasieg, sciany.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 6:02 pm   

W sumie to z tego co wiem to wiekszosc ludzi ma neo na pare osob. U mnie na lanie jest dsl wiec to mozna dzielic jakos na 4 czy 5 osob a jest podlaczonych chyba z 30. Jeszcze sie nie zdazylo zeby ktos nakapowal. Wiekszosc kabli idzie za oknem a zreszta to skad ludzie maja wiedziec co w tych kablach idzie? Moga sie domyslac ze to siec komputerowa i co bystrzejsi ze tez tam jest net ale jaka to usluga, kto dostarcza net i czy jest dopuszczealne dzielenie tego netu na pare osob czy nie? Nikt sie chyba w to nie bedzie bawil (zreszta przecietnego czlowieka to chyba malo interesuje).
A zreszta co tam. Jak przyjda "detektywi" to sie dopiero bedziemy martwic :wink:
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 1:05 am   

Bo to Polska <- w skrocie mowiac ;]
 
 
 
rudolfr
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2003
Posty: 3
Skąd: Brzesko
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 8:31 am   

Widze ze rozgorzala tu rozmowa na inny temat - widz wyjasniam
Neo nie wolno rozdzilac po za lokal bo tak jest napisane
Jesli chodzio SDI to tu sprawa jest bardziej skomplikowana gdyz na poczatku Tpsanie zaznaczala w umowie ze nei wolno czyli wolno ale niedawno (2 miechy temu) wysylali do uzytkownikow poprawki do umowy ze nie wolno jesdna podnila sie wrzawa i wszytko poszlo do sadu konsumenckiego, ktory nakazl tepsie wycofania sie z tych poprawek gdyz sa one bezprawne i dalej wolnorozdzielac .A regulamin na stronie nei zostal zmieniony "przez niedopatrzenie "webmasterow zeby nowi klijenci mysleli ze niewolno ale w papierkowej umowie nie ma tego. A zeby to potwierdzic bylem w tepsie gdzie dowiedzilem sie ze wolno..,,
_________________
Śmierć przychodzi szybko....
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 8:38 am   

no to masz pechaz tym sdi .. jedyna rada to kfak pisal .. a ja bym radzil zmienic lacze ... bo u nas tez tak bylo tu tpsa miala porafic pozmieniac wszystko i .. sie nei doczekalismy ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 12