Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Swieta ;P
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 4:02 pm   Swieta ;P

Zdrowych, wesolych, pogodnych, blablabla... oraz szczesliwego nowego 2004 ;)
_________________
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 4:07 pm   

ja sie przylaczam do zyzczen pyza bo nie moge nic wywmyslec :lol:
_________________

 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 4:25 pm   

szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła,czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego pode jścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrańdobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęś liwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, wyjazdu do Brukseli, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny wiernej zony lub dziewczyny :E
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 4:35 pm   

[quote="ryq"]ja sie przylaczam do zyzczen pyza bo nie moge nic wywmyslec :lol: [/quote]
to jestes zero w porownianiu z dukem ;p

wesolego alleluja ! i smacznego jajka

ho ho ho mery wielkanoc (c) koza
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 5:09 pm   

ta :)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 6:22 pm   

Wszystkiego naj i niezapomnianego sylwka z ukochana osoba.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 7:52 pm   

Cytat:
(duke) CIACH!


Nawzajem, i wszystkim tez :>

Btw pyz - nie zazdroszcze chorowac w swieta... ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:05 pm   

Wedlug mnie "swieta" to: barbarzynska impreza w chrzescijanskiej spolecznosci, przekoloryzowany obrzad nie spelniajacy swej roli poniewarz ma laczyc w przygotowaniach do niego a dzieli... i zlosci. W sklepach "promocji na swieta" od zaje*bania, na klamkach i na wycieraczkach w radiu i telewizji hasla typu "na te swieta zrobie zakupy tam i tam i bede wygladal modnie", "uzadz swieta tak zeby sasiedzi Ci zazdroscili".Niesamowicie wkur*wia mnie to ze na poczatku listopada jest juz wprowadzony tzw. nastroj swiateczny. Jestem chrzescijaninem /wierzacym nie praktykujacym/ i osobiscie nie wierze w czerwonego kolesia (zreszta zapozyczonego z Nimieckiej kultory ktory to w orginale byl zielony) ktoru lata na sankach z 9 zniewolonymi reniferami i zekomo wrzuca prezenty przez komin tudziez przez otwory wentylacyjne w blokach i nie biore udzialu w tych popierdolonych jaselkach. Nie zmienia jednak to faktu ze w COS trzeba wierzyc i jezeli Wy wierzycie to Zycze wszystkim z Glebi serca wszystkiego najleprzego prawdziwej atmosfery swiatecznej i jednego wolnego miejsca przy stole... podarkow od bliskich i wyzutow sumienia za ryby ktore wczesniej plywaly w waszych wannach a wczoraj albo przedwczoraj skonczyly swoj zywot udezone mlotkiem albo trzonkiem od noza w glowe... Wszystkiego naj naj ... ! ! !





----------- nie zapomnijcie zlozyc im zyczen ... tym ktorzy tego najmniej sie spodziewaja ... ------------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:51 pm   

pyz: ty stara "pupa" jetes

Wszytkiego naj wszytkim.. na Swieta i Nowy Rok
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 11:39 pm   

ja nie doczytalem do konca postu pyza zgubilem sie po wesolych ale chyab dalej jest dobrze ;] wiec jeszcze moze dodam pogodnych, blablabla... oraz szczesliwego nowego 2004 no i to na tyle
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 1:31 am   

Rycerz, to nie tlko w swieta, ja cale zycie jestem chory .. na glowe ;d
duke - nawet nie czytalem ale pewnie jest spox :P
Krib - a Ty jestes "muszelka" :)
koza - PLAGIAT! Podam Cię do sadu, mój ogrodnik wykorzysta Cię przy pługu ;d;d;d
_________________
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 4:16 am   

Wszystkiego naj!!!
http://www.locomotiva.pl/swieta/ - to sa moje zyczenia :D
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
tZ
Wisienka


Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 84
Skąd: pazdziki dolnie?
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 8:38 am   

powiem tak all najlepszego na bozanerodzenie i dobrej zabawy na sylwka w stanie wskazujacym:P
_________________
lubie latac ;p Stalin też mówił o Europie bez granic
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 11:52 am   

Cytat:
"Jimi" osobiscie nie wierze w czerwonego kolesia (zreszta..


Ta Jimi nie wierzysz ?? A ja wierze (tak szczerze, jak by mial zielony kubrak to by wyglodal mniej otyle bo zielony wyszczupla i jest wogole fajniejszy :P ) Jimi a wiescz co sie stanie jak jakis malolat to przeczyta ??? Sie zaplacze :? Szczerze mowiac zyczenia z twojej strony by wzuplenosic wystarczyly !! :D :wink:

Tak tak a teraz dzieciaki zycze wam nawet dwa razy wiecej tego co duke i jecze w kolejnsoci co ponoc jest nie bez znaczenia: Zrdowia, poczucia humoru, i dobrego ziola w nadchodzacym roku !@!@! ( a a a i zeby rail wam siekal wrogow jak szalony :wink: )
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 2:31 pm   

Ile w każdym karpiu ości tyle zycze Ci radosci. W dzien Bozego Narodzenia niech sie spełnia Twe marzenia.Nocy zycze odjazdowej oczywiscie Sylwestrowej!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.83 sekundy. Zapytań do SQL: 12