Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie troche info!
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:04 pm   Zjazd w Warszawie troche info!

Najpierw - powtarzam liste bo tamten topik zlazl na pobocze. Ktos jeszcze chce sie zapisac?!

1.ryq
2.szyna
3.Rezor
4.wspolnik
5.brzoza
6.duke
7.turin
8.kurz
9.grzdyl
10.diax
11.omen
12.Jezus
13.taz
14.mag
15.levy
16.Kribol
17.Icer
18.Neo
19.Pielucha
20.Kaziu
21.tylorz
22.Karbon
23.ziutek
24.grimlok
25.sliw
26.DJseba
27.Jimi
28.pyz
29.ROJTER
30.Rejv
31.kozako
32.Magnus
33.Widmo
34.kfak
35.Tygrys
36.zyz
37.y0shi
39.luz
40.sub
41.sz4dy
42.aga
43.Score
44.Vitez
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Pon Sty 05, 2004 7:44 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:10 pm   

Proponowalbym wziasc pod uwage ekipe z Sta - poniewarz chlopaki nie wpisali sie na liste i chyba w wiekrzosci sa z Wawki, nie sadze rowniez aby stracili taka bibke... - wywnioskowalem to z rozmowy z Pielucha i pefnie jest jeszcze kilka takich osob z naszej Stolicy przeciez to duze miasto ... ]:)


---- sorki za wypowiedz ... ----
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:13 pm   

Dzwonilem do Cyberlandu - dopiero po tym weekendzie bedzie tam jakies szefostwo od ustalen. Wiec trzeba sie wstrzymac.

Wstepne plany:

Termin 6,7,8 luty 2004 od 18-tej w piatek do 18-tej w niedziele , czyli rezerwujemy gralnie (jak widac po ilosci 0 cala) na 48 godzin. Zapewne krocej.

Spodziewane, ale mocno szacunkowe koszta - ok 60-80 zl za gralnie (calosc), ok 20-30 zl za noc noclegu w pobliskich akademikach.

Do akademikow planuje zawitac w poniedzialek (29.12.03) wraz ze sliwa i sie dowiedziec oraz zrobic wstepna rezerwacje na 30 miejsc.

Co na miejscu - glownie granie :> ... rozgrywki miedzygrupowe pewnie jakies beda, nagroda za wygrana w takich improwizowanych rozgrywkach - szacunek pozostalych :D .

Planowana jest nagroda dla najlepszego gracza - Myszka Logitech MX500 z podkladka Icemat Black , tez po weekendzie bede rozmawial z chyba jedynym importerem Icemat w Polsce - sklepem/kafejka InterTop na Nowym Swiecie, moze byliby zainteresowani sponsoringiem w zamian za reklame 8) .
Sposob wyboru najlepszego gracza:
glowne kryteria to: ma sie dobrze bawic, nie robic burd, nie pyskowac organizatorom i obsludze gralni, nie rzygac po katach ;) , byc lubiany przez wszystkich i bardzo dobrze grac - skillowo i teamplayowo.
Procedura wyboru - jak zjazd sie bedzie mial ku koncowi bede lazil i pytal wiekszosc osob kogo by wybrala na najlepszego, ten kto zostanie przez najwieksza ilosc osob wymieniony wygra = jest najbardziej lubiany, dal sie zapamietac, czyli jest de best :)

A w rozgrywkach improwizowanych za pierwsze miejsce bedzie zapewne po dwa browce na glowe dla wygranych, a dla 2 i 3 miejsca - uscisk dloni organizatorow ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 9:50 pm   

vitez ty masz poczucie humoru hehe :P
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 10:33 pm   

Swiety Dukolaj zawita z workiem pelnym smacznych flaszek! (o ile nie rozpijemy wszystkich po drodze).
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Wto Gru 23, 2003 11:37 pm   

ja uwazam ze koza powinien dostac nagroda bo bardzo go lubie !
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 1:24 am   

ja tez bardzo lubie koze...
ja odpadam, bo zjebalem lfctf1 :/
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 1:28 am   

ja oddaje swoj glos na Skalara. ;)
_________________
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 11:18 am   

Cytat:
vitez: nie pyskowac organizatorom... byc lubiany przez wszystkich...
----> hmmmm ?? czy to jest jakas aluzja ?? -----------> PYZ ??? :wink: :D 8)

Chyba nie, bo przecierz sedzia (tj. organizator) jest zawsze bezstronny :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 2:45 pm   

A jesli ja przyjade nie będąc zapisany posiadajac niezbedna gotowke to czy bedzie miejsce ? bo sie nie zapisuje bo zawsze moge wpasc pod tramwaj lub cos w tym stylu ....
_________________
Do kasacji :>
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 3:03 pm   

ja nie mam takiego problemu u mnie nei jezdza tramwaje:PLUblin ROX:)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 5:44 pm   

Cytat:
Proponowalbym wziasc pod uwage ekipe z Sta


Nie bede nikogo na sile wpisywal, niech kazdy za siebie decyduje, ale tez osob niezapisanych nie bede wyganial :P (to do Kumanusa).

Jesli miejsc zabraknie to sie dobierzecie w pary/trojkaty/inne grupenzeksy i podzielicie kosztami (oplata bedzie za kompa a nie od osoby) wymieniajac sie przy kompie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Gru 24, 2003 11:49 pm   

ja proponuje zeby turniej konczyl sie troche wczesniej, niektorzy chcieliby wczesniej przyjechac do domu i wyspac sie do szkoly (maturA) :/
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 1:03 am   

Oj oj oj ;] Kfaku bez przesadyzmu ;] jak bedziesz chcial pojdziesz wczesniej spacQ i luzna guma ;D
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 4:36 am   

Cytat:
ja proponuje zeby turniej konczyl sie troche wczesniej, niektorzy chcieliby wczesniej przyjechac do domu i wyspac sie do szkoly (maturA) :/


Drzwi beda otwarte, nie bede nikogo na sile trzymal. Zaczac sie wczesniej nie moze (dojazdy, klienci gralni itp) a logiczna oplata to wlasnie komputerodoba :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13