Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie troche info!
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Sty 06, 2004 8:22 pm   

Ty narazie na ten przyjedz a nie juz 2gi planujesz :P
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 06, 2004 9:41 pm   

Kribol dobrze gada, dajcie chlopakowi w spokoju sie uczyc do matury, on sobie wzial to do serca, niech sie uczy ;)

kfak bede trzymal za Ciebie kciuki w maju! ;)
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Sty 07, 2004 4:27 pm   

Aj tam pitolicie ..... a z reszta kto bedzie ten bedzie kto nie ten nie ;S ja tam bede ;D
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 4:07 pm   

cieszy mnie to ze Vicio wreszcie wzial sobie do serca organizowanie zjazdu... Vit masz ode mnie prezent na miejscu... ;)

co do faktu ze jest ponad 40 osob i prawdopodobnie (sta? i jeszcze ktos...) pare osob jeszcze sie nie zapisalo a chcialoby przyjechac to powiem ze ja nie zejde z kompa zeby ustapic komus miejsca... bede kawalem skurczybyka... naleje na biurko... naloze zaglowek PKSu na oparcie... przykleje wlepe z tagiem na monitor i nie dam nikomu usiasc chyba ze sam odkleje sie od kompa i strace przytomnosc osuwajac sie na podloge... nie lubie kiedy musze sie z kims zamieniac w czasie gry bo to mnie wytraca z rytmu... to tak jak stosunek przerywany... na poczatku jest fajnie bo dluzej mozesz ale zbyt czeste przerwy moga zniweczyc bombowy final... ;)
dlatego uprzedzam... znam z autopsji ze najciekawsze imprezy wychodza kiedy kazdy ma swoj kawalek podlogi... i zawsze moze odejsc na chwile od kompa i miec pewnosc ze beda jego ustawienia i jego spaw na podlodze... ;)

a maturka... strach przed nieznanym ma wielkie oczy... ci co to przeszli mowia ze bylo latwo i niepotrzebnie sie tyle uczyli... albo ciesza sie ze tak malo sie uczyli i mieli wiecej wolnego czasu od tych ktorzy mysleli ze trzeba sie wiecej uczyc od tych ktorzy uczyli sie malo... nauka nauką ale czasami nie trzeba sie uczyc z czestotliwoscia powyzej przecietnej klasowej czy szkolnej poniewaz to zalezy od osob ktore sprawdzjaa wasze prace czy zaliczycie czy nie... jezeli jest to osoba z waszej szkoly (nie wiem na jakich warunkach jest teraz matura w tym roku) to nie ma sie czego obawiac bo nauczyciele staraja sie zeby jak najwiecej osob zaliczylo mature... od tego zalezy prestiz szkoly i praca tychze nauczycieli...
podstawowa sprawa jest pisanie na temat... bo tylko do tego moga sie naprawde przyczepic... przynajmniej z polskiego... mozna lac wode w maxymalnych ilosciach ale w jakis sposob watek musi sie ocierac o temat... np. musisz napisac o jakims zwierzaku ktory zaistnial w jakiejs lekturze... (temat wymyslony na miejscu wiec wybaczcie za brak mozliwosci wysilku intelektualnego...) sprawa jest prosta... gdzies tam w jakiejs ksiazce jakis bohater zobaczyl katem oka muche na scianie... ty dorabiasz do niej ideologie i jakas symbolike i sprawa jest zalatwiona... poswiecasz jeden malej skromnej muszcze ktora przycupnela na wytapetowanej scianie w twoim m4 na 6 pietrze w uroczym starym budownictwie w centrum miasta niedaleko jakiegos fajnego kina i dorabiasz jej (tej muszcze) zyciorys i wyszukujesz jakis sens tego postoju w jej drodze do nikad... wglebiasz sie w jej psychike... dowaidujesz sie ze jest po przejsciach bo jej rodzinka przykleila sie do lepu na muchy a ona sie zastanawia w ktora strone teraz poleciec bo od tej decyzji zalezy jej marne zycie... zyciowym celem muchy jest znalezienie wielkiego kupska lub innej substancji (podobnej konsystencji i o podobnym zapachu) ktora nie dala by sie sprawdzic organo-leptycznie przez normalnego czlowieka...

a teraz podsumowanie... co tez musi byc w kazdym wypracowaniu maturalnym... jednym slowem nie napisalem nic sensownego ale wylalem wode na temat roznych bzdur dotyczacych jakigos zwierzecia z jakiejs lektury... ;)

matura to pikus... ale jakas wiedze musicie miec... podstawwa jest swiadomosc ze dacie sobie rade i ze jest to tylko kolejny etap w waszym zyciu... w gruncie rzeczy nie chodzi o wiedze ale o czystosc umyslu i ladne i skladne konstrulowanie zdan... kojarzenie faktow i takich tam bzdet...

od matury nic nie zalezy.. o ile sie nie myle w kazdym wojewodztwie jest inna matura... czyli inny poziom... tylko cyferki sie licza... ile osobe i gdzie nie zaliczyly... rozne poziomy i rozni ludzie... nauczyciele ktorzy graja twardych ale w rzeczywistosci obawiaja sie o swoj stolek dlatego wyciagna praktycznei kazdego na jakis tam poziom zeby dalej moc scierac sie z nowymi rzeszami uczniow ktorzy wlaza im na glowe...

bla bla bla... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 4:52 pm   

Brzdylu normalnie mnie rozlozyles ;D Skad taka madrosc ?
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 5:07 pm   

Aaa tam Grzdylu gadasz. Zawsze cie mozna z krzeselka zrzucic :D
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 6:47 pm   

z zjazdu przeszedl do marury ...... rotfl
_________________
Do kasacji :>
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 7:50 pm   

szynka z doswiadczenia?
moze nie mam siwej brody do pasa ale wydaje mi sie ze wiem sporo, bo duzo przeszedlem i wiem ze nie wstydze sie wypowiadac na rozne dziwne tematy... wali mnie to co inni sobie o mnie mysla...

kumanus co sie dziwisz... ja tutaj widze ze matura stwarza problemy z przyjazdem paru osobom... no to probuje jakos im wytlumaczyc ze luuuz i ze i tak wazniejsze sa egzaminy na studia niz matura w szkole... poza tym co za plynnosc przejscia z jednego watka w drugi... ;) hehe...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
Ostatnio zmieniony przez Grzdyl Pią Sty 09, 2004 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 8:42 pm   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: z polskim jakos tam bedzie :P :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 8:53 pm   

Hmmm Grzdylu.. duzo wypaliles zanim napisales ten dlugasny post o dorabianiu zyciorysu muszce?
Sadze ze mamy debiutancki tekst do dzialu FanArt (ktory jak widac jest dostepny ale pusty... )
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 8:59 pm   

ta...
matura i ja... pamietnik zblazowanego 18-latka...

trzeba bedzie to troche przeredagowac... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:11 pm   

Japan Ty zdawaj rodzinny jezyk lepiej ;D
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:22 pm   

chcialbym zobaczyc prace z pol ktora napisal grzdyl na maturze :)
omfg ten to ma wyobraznie :o

Ale dobra nvm, powiedzcie mi jak tam wyglada z jedzeniem kolo 4-5 rano ? sa jakies bary czy tylko 24h pizza ?
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:29 pm   

Spidi dam Ci mielonke nie dygaj :D
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 3:51 am   

Cytat:
chcialbym zobaczyc prace z pol ktora napisal grzdyl na maturze :)


Tez bym chcial to zobaczyc... a potem opublikowac jako powiesc s-f . Na pewno niezle by sie sprzedalo (podobnie jak komiks 48 stron 8) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12