Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy admini coolneta są ograniczeni?
Autor Wiadomość
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 10:06 am   Czy admini coolneta są ograniczeni?

No więc pytanie proste. Czy do gry na coolnecie wymagane jest NC czy nie bo ja już się pogubiłem.

Czym to pytanie zostało spowodowane?
Iż faktycznie burdel na coolnecie się zmienieszył
tylko odpowiedzialność adminów się nie zwiększyła.

Przykład.
10:40 26.12.2004 [PL]Pokemon(czyli dla niewtajemniczonych ja) wchodzi na coolnet mapa lfctf4
10:50 Sub po dostaniu paru raili i zabraniu mu paru techów odpala
p_version
10:50 sprawdza również nc
10:51 Zmiana mapy i wymiana zdań(bez żadnego rugania) na temat skilla suba i mojej możliwości gry zbotem.
10:52 Zmiana mapy i wywalenie mnie z servera no reason.
Dla detektywów z chęcia udostepnie demko:)

Ogólnie takie rzeczy mnie już w polsce nie ruszaja dlatego rzadko gram na coolecie i wole nl bo i ping i kultura ludzi 100 razy inna ale zasady muszą być więc postuje raz jeszcze albo NC dla wszystkich albo dla nikogo z przymusem bo i CTF to republika się robi nie "kolesi" ale republika adminów.

PS. żeby nie było że tylko sub winny większość adminów podobnie postępuje.
Po prostu adminy dostają osoby za układy i skilla a nie głowę.
HAPPY NEW YEAR.
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 10:56 am   

Masz racje kiler ;] Szkoda trochi ...... ale to Polska tu sie nic nie zmienia, bo kazdy jest za leniwy i chce pokazac sie jaki maczo ;]
Do Suba nic nie mam, luzny chlop ;D
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 11:19 am   

zero a nie sub ;]
_________________
Do kasacji :>
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 11:30 am   

tylko ma troche najebane we lbie :)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 11:46 am   

moze mial fazke jak vitez :D
 
 
Sub
Wisienka

Dołączył: 25 Sty 2003
Posty: 6
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 11:51 am   

Przyznaje się do wszystkich win ;)

tak banuje każdego kto nie ma nocheat, coolnet ma jedną zasadę:

nocheat needed.


Społeczność uznała że nie tolerujemy zbotów lub innych cheatów, do tego wymagany jest nocheat. 1000 razy ta sama gadka, one rule - no cheat.


Jeżeli nie masz, możesz być banowany "za oczy" lub za powiedzenie "admin jest fajny". Zainstaluj sobie nocheat i nikt Ciebie kopać nie będzie.

greetz ;)
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 12:30 pm   

po prostu sub jest tak samo chory jak pozostali admini coolnetu, ktorym juz dawno cos odpierdolilo i zyja z ta swoja wizja, ze kazdy czituje :/
sub to zero :/
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 12:35 pm   

Adi luzno ;]
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 2:37 pm   

cos w tym jest adi...

a tak btw. sub 2 razy zalozyles mi bana za fejka i rozmowe z toba :) w obronie innych... nie jestem pewien czy mialem wtedy NC, chyba tak... chociaz reki sobie uciac nie dam...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 3:24 pm   

Ej jak ktos nie wiedzial ze Sub kikca za brak NC to wystarczylo sie go zpytac :D Ja zawsze sie pytam jakis tlukow po co pisza !nocheatsay. W wiekszosci to sie okazuje byc Orlan z pod fejka albo ktos inny kto stoi na strazy uczciwego wspolzawodnictwa. Tak samo bylo tym razem spytalem sie po jaki chuj tak robi a on zaczol kickac NoCheaterow i o to byla moja odpowiedz. No ale zanim to nastapilo, wczesniej jak gral na fejku to mu poslalem kilka zdan co mysle sobie o jego grze... :wink: (zbawna byla jego reakcja za to :D )

"Ty niedojebany baranie widziles ze ide z flaga musiales zajbac mi winde slepa kurwo !!"
No i chyba go urazilem bo zaraz patrze :D
cos.tam.cos.tam changed his name to Sub^
I sie pyta:
"mowiles cos jescze wspolnik ?? " :wink:
No nie no 3majcie mnie to przeciez ten wilelki Sub^ :wink: Zywa Legenda. Przeciez na dzwiek jego ksywy kazdy kto podskakuje powinien natychmiast usiasc i postukac sie w piersi. A niech mnie kulki bija, wybacz ta zniewage 8)
Potem juz nie zostalo mi nic innego jak przeprosic :) i cichutko sobie dawac na grapplu nie odzywajac sie dopoki Master nie poszedl. :wink:

A wiec jaki z tego moral ?? hmmm..... chyba taki ze Oralno-mania sie szerzy i nie pozostaje nic innego jak tylko zainsalowac NC i przestac sie rzucac w oczy.

A tak na powaznie to nic do ciebie nie mam Sub-kolego tylko rozbawila mnie twoja rekacja :D i tyle :wink:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 4:58 pm   

hehe wspólnik ładnie to ujołeś .. hehe :D sub zadzi !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 5:40 pm   

Hehe wystarczy tydzien nie grac a juz sobie znajda nowego kozla ofiarnego ;) .

Wspolczucie Sub, i podpisuje sie oczywiscie pod tym o NoCheat - nie masz NoCheat = mozesz w kazdej sekundzie wyleciec... taki jest Coolnet, a plakanie potem na forum ze dostalo sie kicka (jednoczesnie nie majac NoCheat) jest ... zalosne?
Adi - nie podoba sie paranoja antycziterska i wymaganie NoCheat na Coolnecie? - postaw wlasny serw. Moze CTF jest "republika", ale Coolnet nie jest wlasnoscia tej "republiki" i rzadzi sie niepublicznymi zasadami, choc pomyslanymi "dla uzytkownikow" . W skrocie - by ludzie nie mowili "na Coolnecie graja cziterzy" jest ta zasada ze osoby bez NoCheat moga wyleciec, jednoczesnie dla wygody graczy nie jest ta zasada scisle egzekwowana, choc wg mnie powinna byc, ale Orlan na szczescie pracuje juz nad skryptem (podobno) wymuszajacym NoCheat (prosty przyklad takiego skryptu - co 5 minut !nocheatsay , zapisanie wynikow, sprawdzenie numerow graczy ktorzy odpowiedzieli wlasciwie, wykopanie pozostalych numerow graczy, w teorii taki skrypt na prosty wyglada).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 6:56 pm   

moze najwyzszy czas na gre gdzies indziej?

bo taki z tego wniosek ze spokojnie nie mozna pograc.
btw. niech sobie czituja... ich problem ich satysfakcja ze miazdza, jestem tylko ciekaw czy po grze na zbotach wzrosnie im skill i beda miazdzyc.

kontrole na meczach tylko powinny byc i nic tam wiecej. - bo po co ?


wszystko jest dla ludzi

no czit - moglo by miec timer jak biteme i kazdy by wtedy sie pod tym podpisal, mi no czit jest obojetny z przewaga minusa gdyz pelne wavy [po 60sek] nie dochodza do konca, tylko moze raz odliczy a dalej nie.... (MAM DOBREGO WAV'eA :P )
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 7:14 pm   Cd nie nastąpi

Właśnie dostałem bana od orlana za brak NC.
Jest ok, nie mam żalu żeby nie było tylko ..
na 16-17 osób na servie NC miało 6(specjalnie policzyłem)
wniosek taki.. że powinno zostać 6 .. zostało???
ależ w żadnym wypadku...

1. Vitez jak ty wierzysz że orlan napisze skrypt to świętym chyba zostaniesz. Na mój gust to on sam zna się na tym jak słoń w porcelanie.
Zreszta ja bota nie widziałem na servie żadnym od 2-3 lat.
Wymysły dobre dla nadgorliwych adminów.

2. Co do mojego NC jak ktoś mi zrobi q2+nc na freebsd będę na tym gównie grał a narazie jedyny słuszny (dla większości) system windows wam w głowach pokręcił.(czy do tego dązy bill gates?)

3. Poproszę adminów Coolnetu o permban na w/w server żeby mnie nie kusiło tam więcej się pokazywać.

PS. Już widzę odzywki viteza. to sam napisz skrypt (ale powiem szczerze nikomu on nie potrzebny-wg mojegu uznania- i uważam to za stratę mojego czasu jak i innych ludzi męczącym się z instalowaniem tego śmiecia. Bo ostatnio wszedzie człowiek czuje się jakby musiał udowadniać swoją niewinność.(czytaj cheatowanie) Nie macie takiego przeświadczenia ZUS,Urzad skarbowy itp..
OK zagalopowałem się miał być tylko q2
EOD cmok:)

I jeszcze taki cichy postulat kończący tą sprawę.
Zmiencie ludzie server na inny (tylko solidarnie). Pyzmen coś tam ma albo się postawi to może adminowie coolnetu zrozumieją że to oni są uzależnieni od nas i bez nas(zwykłych userów którym mogą pokazywać swoja wyższość) gówno znaczą i ich "Praca" jest na marne.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 26, 2003 7:45 pm   

ha... ja juz dawno naklanialem ludzi do grania na kubusiu.. ale oni wokla stary zapizdzialy niezadbany coolnet ;/
a jak nie masz nc na freebsd to se windowsa zainstaluj .. i tak kopia nic nie kosztuje :)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12