Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy admini coolneta są ograniczeni?
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:26 pm   

kfak .. kiler-awf raczej nie bluzga nikogo, chyba widzisz roznice pomiedzy bluzganiem a konstruktywna krytyka ?:P
druga sprawa to taka, ze jakis czas temu napisal gdzies na tym forum pod jakimi xywkami gra, tak ze jezeli nie wiesz, to proponuje przejrzec starsze posty :/
wracajac do sceny, to sprawa jest prosta, orlana trzeba usunac i wszystko bedzie ok :P
_________________
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:32 pm   

adolf, nie zrozumielismy sie ;)

nie powiedzialem personalnie ze KILER-AWF POD FEJKAMI BLUZGA

ale przybierajac fejka zalicza sie do tego jakze wesolego grona ;)

ja rozumiem sobie pograc na fejku od czasu do czasu, albo non stop zeby Cie nie zaczepiali =] ale... i tu kazdy zrozumie ;> ... grac z kultura ;)

osobiscie nigdy nie widzialem kilera bluzgajacego nieslusznie ;d

/liste nikof znam

=]



szyna, a noz sie obudzi patryjotyzm ;d
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:41 pm   

Wesole grono - zalezy jak to rozumiec...
Osobiscie nic nie ma do osob ktore graja pod fejkiem - ich sprawa, jak juz kiedys wspominalem, nigdzie nie jest powiedziane, ze trzeba miec "swojego" nicka i ciagle pod nim grac, to jest takie niepisane prawo i to czy sie do tego dostosowujesz nie powinno nikogo interesowac. Problem polega na tym, ze niektorym sie to niepodoba i to jest glowny powod rozmow o fejkach. Wiadomo ze my polacy :/ mamy tendencje do bluzgania sie nawzajem i o tym kazdy dobrze wie, ale jak ktos zaczyna bluzgac pod fejkiem to juz sie zaczyna sie mlyn - powod ? - jak chcesz mi cos powiedziec, to powiedz to pod real nickiem .. tak jakby to byl twoj obowiazek .. dla mnie to paranoja, ktora niestety nigdy sie nie skonczy.
_________________
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:51 pm   

oto chodzi adolf

mialem na mysli to ze latwiej zbluzgac kogos spod fejka - glowny powod gry na nich.

nie masz co robic? nudzi Ci sie? wejdz na server wrzuc fejka i zbluzgaj @ll kto zbluzga najwiecej osob wygrywa !

to przypomina scena CTF'a w PL :/

itam szkoda gadac
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 10:05 pm   

Nie o to mi chodzi, tobie sie wydaje, ze jak ktos wchodzi pod fejkiem to odrazu musi bluzgac.. ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 10:15 pm   

I do czego topic prowadzi ? I tak nic sie nie zmieni.
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon Gru 29, 2003 8:54 pm   

Cytat:
Adolf : jak chcesz mi cos powiedziec, to powiedz to pod real nickiem .. tak jakby to byl twoj obowiazek .. dla mnie to paranoja, ktora niestety nigdy sie nie skonczy.


Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji. Bo kazdy moze byc taki kozak ze pojedzie komus z pod fejka (bohaterzy z za ekranu) a ja uwazam ze jak chcesz mnie bluzgac to daj real wtedy sobie pogadamy...

Cytat:
"Adolf" ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/


Co do tej teori to przytocze taki przypadek. (Osobiscie sadze ze z pod fejka o wiele wiecej osob sobie bluzga niz na realu)
Kiedys sobie siedzialem w cafei i patrzylem jak koles pomyka w dm. Nagle cos mu nie przypasilo i zaczol jezdzic jednemu kolesiowi potem II, a potem wszystkim na serwerze. Zachwile wyszedl, zmienil nicka (okazalo sie ze byl w jakims tam klanie) wrocil na serwer i "Czesc Wszystkim" :? a potem siedzial na obsie i nawijal sobie z kolesiem ktorego zbluzgal jak by nigdy nic :? Nic tylko wyjebac zeby sie nauczyl :!: Osobiscie nic nie mam jak ktos sobie gra na fejku (zgaduje sobie wtedy kto to moze byc :D ) ale jak ktos do mnie zagaduje "czesc wspolas" i sie zaczyna pytac jak pogoda w warszawie, potem jak mowie ze nie gadam z fejkami a ten ktos mowi ze go znam i dalej cos nawija to mnie taka kurwica bierze ze hej. Mam se kurwa zgadnac sposrod 10 000 osob ktore znam kto to kurwa jest, mhhhh nic tylko... :wink:
Wiem ze masz inny punkt widzenia ale... jezeli ci to nie daje spac mozemy o tym porozmawiac :D :) :D :) :D (najlepiej na zjezdzie) :!:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Gru 29, 2003 10:27 pm   

Cytat:
Nie o to mi chodzi, tobie sie wydaje, ze jak ktos wchodzi pod fejkiem to odrazu musi bluzgac.. ja chcialem tylko powiedziec, ze to nie ma znaczenia czy ktos jest pod fejkiem czy nie, jak ma zbluzgac to zbluzga :/


nie do konca, chodizlo mi o WIEKSZOSC nie o wszystkich fejknikow.

bla bla bla ;/
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 29, 2003 11:19 pm   

Cytat:
nie do konca, chodizlo mi o WIEKSZOSC nie o wszystkich fejknikow.


A ja tam do fejkow mam jedno konkretne podejscie... w podpisie tu :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Pon Gru 29, 2003 11:43 pm   

Ja rozumiem logikę swojego fake [PL]Pokemon
jeżeli ty Vitez nie za bardzo to mało logicznie myślisz.
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 7:40 am   

Cytat:
Wspolnik :
Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji. Bo kazdy moze byc taki kozak ze pojedzie komus z pod fejka (bohaterzy z za ekranu) a ja uwazam ze jak chcesz mnie bluzgac to daj real wtedy sobie pogadamy...


Stary nie wiem czy dobrze cie zrozumialem ale... przycalym szacunku do twojej wypowiedzi :wink: i twojej osoby :wink: , sadze ze nie masz racji i powinienes isc sie leczyc.
Co za roznica czy ktos cie bluzga pod nickiem A czy pod nickiem B ( dla wyjasnienia, nick B to "real" nick, a nick A to "fake" nick ). Przeciez bluzga cie ciagle ta sama osoba ?!? Nie wiem, moze patrz na to z tej strony, ze bluzga cie IP :P Normalnie jak ktos do ciebie podchodzi na ulicy i ma jakies "ale", to tez mu wyjezdzasz z tekstem zeby dal swoje "prawdziwie" imie, przedstawil sie albo zeby zdjal maske i pokazal real twarz ?:P Po prostu paranoja, ale ty jestes ze stolicy, a wiadomo ze wy tam jestescie zadziorni, wiec moze to jest normale :P (orlan, vitez, rejv to tez takie typki, brzoza tez, bo biega z siusiakiem po serverach)...
Btw. Wspolnik ty od poczatku mi wygladasz na jakiegos fejka, daj real nicka, bo pod fejkiem to kazdy sobie moze...
_________________
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 9:23 am   

Cytat:
Adolf :
Co za roznica czy ktos cie bluzga pod nickiem A czy pod nickiem B ( dla wyjasnienia, nick B to "real" nick, a nick A to "fake" nick ). Przeciez bluzga cie ciagle ta sama osoba ?!?


Nie chce za bardzo brnac w ten temat ale.... no tak ale skad ja mam wiedziec ze ten z pod nicka A to jest ten z pod B (chyba ze gra na nim ciagle i kazdy wie kto to jest, ale nie o taka sytuacje tu chodzi), skad ja mam kurwa wiedziec jakie IP mnie bluzga ?? Jak ktos jest sobie na serwerze, ma ksywe Sisoior i jezdzi wszystkim, to pierdole daj real, spotkamy sie to ci poweim co o tobie mysle.

Chyba jednak nie zrozumialem tego co mowiles :? i dalej nie kasam do konca o co chodzi, ale to jest niewzne nie ma sensu tego ciagnac. Adolf przyjedz na zjadz do mi to dokladnie wytlumaczysz te zawila sprawe :wink:

P.S P.S.

NIe odpisuj bo jak ktos cos pisze to nie moge sie powsztrzymac zeby nie odpowiedizec :wink: :) :wink:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 9:45 am   

Cytat:
Wspolnik :
Nie chce za bardzo brnac w ten temat ale.... no tak ale skad ja mam wiedziec ze ten z pod nicka A to jest ten z pod B (chyba ze gra na nim ciagle i kazdy wie kto to jest, ale nie o taka sytuacje tu chodzi), skad ja mam kurwa wiedziec jakie IP mnie bluzga ?? Jak ktos jest sobie na serwerze, ma ksywe Sisoior i jezdzi wszystkim, to pierdole daj real, spotkamy sie to ci poweim co o tobie mysle.


No widzisz Wspolniku, a skad masz pewnosc, ze jak ktos da real nicka to jest to jego real nick, a nie nastepny fake ? Nie znasz przeciez wszystkich osob na scenie i oskarzanie kogos o fake nicka jest bezpodstawne, bo przeciez to moze byc jakis newbie, ktos z dma albo ktos kto sie ukrywa przed toba, ale akurat go nakryles :P Dlatego uwazam, ze Sisoior to nie fake, to jest to same IP!
btw. nie przejmuj sie, ze mnie nie rozumiesz... ja siebie sam nie rozumie :P
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 9:47 am   

Ja mam to w dupie czy ktos mnie ruga pod nickiem A czy pod nickiem B, wogle mam w dupie ze ktos mnie ruga przez internet. Jak ktos mnie na real ruga to sie przejmuje :)
Az taka krzywda wam sie stanie jak ktos na was powie brzydko na serverze.. jezeli tak to poproscie Orlana niech wlaczy znow cenzure (wtedy to bylo fanie co) :)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 10:51 am   

Krib ja Ci powiem jak Cie spotkam :P ;O
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12