Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy admini coolneta są ograniczeni?
Autor Wiadomość
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 1:20 pm   

:D :) :D No tak Adolf jak by rozpatrywac w tych kwestiach to mozna nawet sie posunac o krok dalej i zadac sobie pytanie czy ktos kto jest na serwerze z ksywa wspolnik lub adolf to jest naprwde on ??? Moze to fejk Wspolnik a real ma Adolf :D no ale dobra niech bedzie na twoim MASZ RACJE, 100 % racje a jak ktos uwaza inaczej niz ja i Adolf to niech siedzi cicho bo nie ma sensu ta dyskusja i nie wiem co mnie kurwa skusilo zeby odpsiac :D :wink:

A tak po II to ja pamietam juz dawno temu ze ty probowales wyciagnac jaki mam rela, a ja ci ciagle ze ja to Wspolnik, a ty daj real :D to teraz masz wkoncu sie doczekasz :D niedzwiadek (99/2000) :!: Mowi ci to cos :D nic ?? tak tez myslalem. Nikt mnie nie pamieta chlip chlip :( a przeciez taki zajebisty bylem :D wrecz niemozliwy (tylko na modemie gralem i dlatego nie bylem najlepszy :D )
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 7:59 pm   

Witam
Dawno sie tu nie odzywalem :P
Cytat:
2. Co do mojego NC jak ktoś mi zrobi q2+nc na freebsd będę na tym gównie grał a narazie jedyny słuszny (dla większości) system windows wam w głowach pokręcił.(czy do tego dązy bill gates?)


Ja tez juz pare razy zebralem kick'a "z nikad"... ale co mam zrobic na FreeBSD nie ma NC i raczej nie bedzie wiec gram na swoim quaku.
Faktem jest tez ze bota nie widzialem juz daawno ale nie dziwie sie Orlanowi ze pilnuje... jest jescze sporo smarkaczy ktorzy chca sie pobawic...
Przyznam racje killerowi ze to jednak troche wqrzajace jest - grasz sobie, wsadzisz komus pare raili a tu nagle gosciu !nocheatsay i znikasz...

Juz od dawna gram pod jedna ksywka robie to dla zabawy (po to sie gra) a nie dla wiwatu... wiec po co mialbym czitowac???

Jezeli kogos interesuje moj quak zapraszam: http://teo.quake2.org -glownie dla *nix ale jest tez nawet binarka dla windy (choc nocheat ma wiecej "ficzerow" - oprocz jednego :P )

Pozdrawiam
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 8:43 pm   

Cytat:
mozna nawet sie posunac o krok dalej i zadac sobie pytanie czy ktos kto jest na serwerze z ksywa wspolnik lub adolf to jest naprwde on ??? Moze to fejk Wspolnik a real ma Adolf :D


I dlatego wlasnie ja mam nicka na haslo :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Wto Gru 30, 2003 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 9:14 pm   

to wszyscy muszą m,eic nicka na chaslo albo zróbmy serer only real nick :D i ni ebdziecie mieli problemów z fejkami :D (np vitez) :D dobrego sylwka zycze wam lamki :P
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 10:19 pm   

rany nastepny co FreeBździ używa .. masochisci .. przeciez to nawet linux nie jest...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 30, 2003 10:21 pm   

niektórych bawią fejki i bawić będą
to zależy od stylu bycia człowieka
kiedyś mialem fejki za każdym razem jak wchodizlem na server
ostatnio gram na real albo rzadko pod nickami dostepnymi na stronie kai
i wkurza mnie tylko pare sytuacji:
- fejk się wita ze mną, nie wiem kto to a on nie chce powiedziec :D
- fejk kozaczy, jak jest na górze listy to odrazu daje reala :s [zalosne]

a tak to niech sobie sa fejki :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 2:07 am   

Cytat:

- fejk się wita ze mną, nie wiem kto to a on nie chce powiedziec :D


"No przeciez wiesz kto ja jestem. Jak to nie wiesz, wszyscy wiedza! "(pytam sie kogokolwiek - nie wie) " e bo ten to moze nie wiedziec ale ty na pewno wiesz kto ja jestem... nie, nie moge powiedziec, ale przeciez i tak wiesz" - typowa gadka fejka :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Sub
Wisienka

Dołączył: 25 Sty 2003
Posty: 6
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 9:22 am   

Dobra, linczujcie mnie za odpowiedź ;) Ale nie wytrzymałem ze śmiechu czytając większość tych postów. Oto pare komentarzy:

1) Wspólnik - spoko ja Ciebie też ;) :*

2) Kiler-awf alias mastah-pokemon. Panie profesorze, guru od freebsd - jaki problem przepisać sobie nocheat'a ? Przecież źródła są free ? PRzecież jesteś taki dobry, wklejając nam man'y na temat freebsd więc może przepisz nocheata i wyślij vitezowi on go umieści na ctf.pl w news'ie. Dla mnie jest to najprostrze i oczywiste rozwiązanie.

ps. www.pld-linux.org ;) da best.

3) Kfak - to graj z biteme, tylko że wklepiesz leszczowi 5 raili pod rząd na timie i przerwą mecz bo powiedzą, że zbocisz. Co wtedy ?

4) aaa, coś jeszcze ? Aha, do całego ewc i innych "ping lamasów". Co do zmiany server, widze że dużo osób przestało grać na coolnetcie ponieważ pingi są "straszne !!!!!!" normalnie 50-80, to jest horror. Pokazuje to tylko wasz zabójczy poziom w grze na pingach 20-40. Żałosne, parodia, cartoon-network - oto słowa które mi przychodzą na myśl ;)

ps. ktoś dorzuci komentarz o Packetlostach typu "ja mam ping 80 a mam 50 % packetlostów grać się nie da" - dla jego informaci, gdyby miał 50% packetlostów miałby wtykę, powyżej 10% packetlostów miałby wtykę i ping 999. Architektura q2 i systemu network sama w sobie jest skonstrułowana tak, że nie można mieć niskiego pingu i "znaczących" packetlostów, ponieważ przy ich wzroście ping wchodzi powyżej minimum 100.

Nie wiem co jeszcze pisać ;) Sylwester ludzie, miłego picia, dosiego roku i niezłego seksiku (Byle z kobietami :D D) życzy SuBa :***
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Gru 31, 2003 10:12 am   

hehe suba dobrze gada ;]
i jak juz pisze posta w sylwka to wsio najlepszego dla wszystkich :d
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 10:59 am   

Suba moj miszczu vectra nie ma nawet pingu 50-80 lecz 80-150 tak dla wiadomosci.
A ogolem to da best sylwek ! ;]
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 11:21 am   

Ja chciałem to napisać :P Ale taka brawda sredni ping z Vectry to 120, a były czasy ze 260 pinga non stop był :P
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 11:26 am   

Ale nie gramatycznie :P
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 3:07 pm   

Cytat:
ktoś dorzuci komentarz o Packetlostach typu "ja mam ping 80 a mam 50 % packetlostów grać się nie da" - dla jego informaci, gdyby miał 50% packetlostów miałby wtykę, powyżej 10% packetlostów miałby wtykę i ping 999. Architektura q2 i systemu network sama w sobie jest skonstrułowana tak, że nie można mieć niskiego pingu i "znaczących" packetlostów, ponieważ przy ich wzroście ping wchodzi powyżej minimum 100.


Hmmm... a jak ci podrzuce netgraph to sie do niego ustosunkujesz? Tak na chlopski rozum jedna krecha to jeden pakiet stracony. Ja mam ping ok 40 a kreche co pol milimetra milimetr albo i czesciej... Patrzacpo minutce, dwoch na ekran z netgraphem wzrokowo moge ocenic ze przynajmniej pol szerokosci ekranu mam zapchane czerwonymi krechami = okolo 50% pl. Oczywiscie liczba mocno szacunkowa, ale na pewno powyzej 10% . A ping caly czas 40-60... nie wiem skad wytrzasnales teorie ze przy ponad 10% pl MUSI byc ping powyzej 100, ale jak to wiele razy bywalo w zyciu (i na co klnie wielu fizykow) - praktyka i testy rozkladaja teorie i pl rzedu okolo 40% sa mozliwe przy niskim pingu, dowodem na to moga byc screenshoty ekranu.

Co w ogole nie zmienia faktu ze Coolnet smierdzi, Kubus tez - nizszy ping a pl prawie takie same . God bless XS4all (ping 60-70 i zero pl :) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Czw Sty 01, 2004 7:34 pm   

Cytat:
Sub : ]
1) Wspólnik - spoko ja Ciebie też ;) :*


Sub co mnie tez ?? Kochasz ? :D ja nic takeigo nie pisalem powiedzialem tylko ze nic do ciebie nie mam i ze mnie rozbawiles :D :) :P :D 8) :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 01, 2004 10:14 pm   

Hah! geje ? ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12