Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
myszka ze scroll'em - jak to sie je?
Autor Wiadomość
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 27, 2003 9:24 pm   

ja mam LogiTecha podtstawowa w sumie 2 przyciki i scroll nie umiem grac na innej.... od zawsze taka mialem i tylko taka kupuje :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 27, 2003 11:57 pm   Re: myszka ze scroll'em - jak to sie je?

[quote="AL_BUNDY"]poniewaz Mikolaj przyniosl mi myszke :) (mx 310) a jest to moja pierwsza myszka ze scrollem, zastanawiam sie jak to wykorzystac w q2ctf?
jakie polecacie bindy pod to i na jakiej zasadzie to wogole dziala?
dodatkowo mam jeszcze 3 przyciski, ktore tez chetnie bym jakos wykorzystal, wiec poradzcie cos :) [/quote]



alias zoom_90 "echo FOV 110; sensitivity 3; fov 110; bind MWHEELUP zoom_60; unbind WHEELDOWN"
alias zoom_60 "echo FOV 90; sensitivity 2; fov 90; bind MWHEELUP zoom_40; bind MWHEELDOWN zoom_90"
alias zoom_40 "echo FOV 60; sensitivity 1; fov 60; bind MWHEELUP zoom_30; bind MWHEELDOWN zoom_60"
alias zoom_30 "echo FOV 30; sensitivity 0.5; fov 30; bind MWHEELUP zoom_20; bind MWHEELDOWN zoom_40"
alias zoom_20 "echo FOV 20; sensitivity 0.3; fov 20; bind MWHEELUP zoom_15; bind MWHEELDOWN zoom_30"
alias zoom_15 "echo FOV 10; sensitivity 0.1; fov 10; unbind MWHEELUP; bind MWHEELDOWN zoom_20"
alias 1zoom "echo FOV 100; fov 100; bind mouse3 2zoom"
alias 2zoom "echo FOV 10; fov 10; bind mouse3 1zoom"
alias zoom "bind MWHEELDOWN zoom_60; bind MWHEELUP zoom_60; bind MOUSE3 1zoom; echo MOUSE ZOOMING; bind ins item"
alias item "bind MWHEELDOWN invprev; bind MWHEELUP invnext; bind MOUSE3 invuse; echo MOUSE INVENTERY; bind ins zoom"
bind MWHEELUP "zoom_90"



bind mouse3 "weaplast"

na przyklad ;)

[u mnie jest tak ze machajac scrollem do gory robie zooma, w dol to cofam] a klikajac tym 3 przyciskiem(aka skrolem ;p) zmieniam na next item
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 27, 2003 11:59 pm   

Cytat:
Kiedys miałem myszke 6 przyciskowa to była faza :) :D


Z MX500 to dopiero zabawa... ja dluugo gralem na dwuprzyciskowej to tych dodatkowych w q2 nie wykorzystuje, na scrollu tez nic nie mam. Ale gdybym chcial miec to MX500 ma: 2 glowne przyciski, 3 przyciski w poblizu kolka od scrolla, 2 przyciski w poblizu kciuka = 7 , do tego oczywiscie scroll, ktorego wcisniecie mozna potraktowac jako kolejny przycisk =8 . Kazdy z przyciskow mozna albo ustawic w sterownikach albo przypisac w quaku. Niestety q2 obsluguje tylko 3 przyciski, wiec trzeba w sterownikach te dodatkowe inaczej przypisac np "dolny przycisk pod scrollem" mozna ustawic jako f12, a w quaku zrobic bind f12 costam - jak wcisniemy ten dolny przycisk pod scrollem to system odczyta to jako f12 i zarazem quake2 odczyta to jako wcisniecie f12 i wykona binda spod f12 ; wcisniecie f12 na klawiaturze oczywiscie rowniez zadziala.
Namieszalem? No to dla malego wyjasnienia zdjecie tej myszki dla tych ktorzy nie wiedza gdzie jaki przycisk :) :
http://www.pl.tomshardwar...21013-mx500.jpg
Zwroccie uwage na male przyciski - 1 nad kolkiek scrolla i 2 pod kolkiem scrolla :) . W windowsach sluza do - scroll w gore 3 linijki (konfigurowalne), scroll w dol 3 linijki, i ten najnizej do zmiany okienek (tak jak alt+tab).

Al : co do uzycia scrolla... gdyby mi sie chcialo pewnie tez bym zooma wrzucil, ale nie uzywam scrolla w q2 :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 12:00 am   

ja mam mx500 i jak sie upre to zbinduje sobie 10 ;P

scroll ( w gore w dol oraz przycisk ) przyciski przewijania (gora dol) nastepna poprzednia strona mouse1 mouse2 i przycisk do zmiany okien w windowsie ;)


eh to wszystko o czym piszecie to mam w cfg ;p [podano wyzej ;p] kiler nie oslabiaj bo DYKTUJESZ moj cfg ;p
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 12:05 am   

Cytat:
ja mam mx500 i jak sie upre to zbinduje sobie 10 ;P


Wymienilem wszystkie 8 mozliwosci przyciskania w mx500 (7 przyciskow + wcisniecie kolka) , kolejne dwa bindy to przewijanie kolka = nie przyciskiwanie :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 7:29 am   

tak napisalem ;d
Cytat:
przyciski przewijania (gora dol)

no moze prawie tak... ;p
ale chodzilo o sckorla. WIEC ZE SKROLEM JEST 10 ;)

a vitezowi chodzilo oto ze klawisze na zajebiscie wykurwistej myszce mx500 mozna zbindowac na klawiaturze :D a pozniej klawiature w cfg , i obslugiwac myszka ;D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


btw. te 2 posty napisalismy razem =] no prawie... ;d
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:08 am   

:shock: macie problemy :shock:
bind mwheelup wave 0 :D
bind mwheeldown wave 2 :P
bind mouse3 play 20s <- zbroje jakby ktos nie wiedzial :twisted:
i tak ich nie uzywam :P chyba ze ctf5 :oops:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 10:42 am   

ja do dolu mam floda "ps 10" a do gory "niach niach :) " i tak jets fajnie ;]
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 12:39 pm   

koza jak dopadne kiedys twoja myszke to jej wyrwie te kolko.
twojego spamu czasami nie da sie wytrzymac psychicznie :)
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 12:55 pm   

Ziuta zapodaj im te bindy, bo pamietam ze Grima je ma gdzies na kompie ;]
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 1:35 pm   

No no ziutek, dawaj. tylko zeby to niebyly kurwa jakies kretynskie bo ja tu na nie czekam juz 2 dzien i sie mocno rozczaruje jak to bedzie cos w stylu nucleara :wink:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 2:02 pm   

A propso czy ktos moze wie, kiedys byl taki bind pod klawisz, obrot o 180 stopni albo centralnie w gore lub w dol ??? Czy ktos moze pamieta jak to sie robi albo wie gdzie moge sobie czegos takiego poszuakc ?? Kurz mowi ze planetqauke ale nie moge tam znalesc :?
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 3:35 pm   

Kfaku wszystko cacy tylko..
[STa]AL_BUNDY tried to floof the server (2)
[STa]AL_BUNDY was kicked

:)
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 8:09 pm   

rotfl lol :D ?

mi na noczit dzialalo :)

hmm! sproboj w ustawieniach myszki, scorlla ustawic jako "autoscrool"

mouse -> buttons

;)

kurwa ale jaja ;]

albo wrzuc tego skrypta do innego cfg a w swoim glownym wpisz exec myszka.cfg ;)

jasne? ;P
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Gru 28, 2003 9:32 pm   

Ziuta!!!!!!! zapodaj bindy prosze.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 13