Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Coolnet admini - C.D. (dno dna...)
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 08, 2004 1:59 pm   

hehe szyna :lol:
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 2:08 pm   

[quote="pyz"]Zaglosowalem. Kiler sluszna uwaga, aczkolwiek bylem juz poddenerwowany lekko ze taki stan rzeczy sie mial juz od 3 mape z rzedu, pozatym BurtLee nie daze sympatia od lat, w przeszlosci rowniez probowalem grzecznie do niego rozmawiac - nie skutkowalo, sadzac, ze i tym razem wylozy na to laske, napisalem jak napisalem. O dziwo, zmienil team, problem tkwi w tym, ze po zmianie teamu, gdy ja i Kribol weszlismy do przeciwnego, BurtLee wrocil i byl stan 3:5 - to mnie juz maksymalnie wkurwilo. W razie czego, na potwierdzenie tej sytuacji nawet mam demo :D Jesli ktos by uwazal, ze klamie.[/quote]

Klamiesz
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 2:22 pm   

hehe ssij :)
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 2:29 pm   

Cytat:
[quote="pyz"]Zaglosowalem. Kiler sluszna uwaga, aczkolwiek bylem juz poddenerwowany lekko ze taki stan rzeczy sie mial juz od 3 mape z rzedu, pozatym BurtLee nie daze sympatia od lat, w przeszlosci rowniez probowalem grzecznie do niego rozmawiac - nie skutkowalo, sadzac, ze i tym razem wylozy na to laske, napisalem jak napisalem. O dziwo, zmienil team, problem tkwi w tym, ze po zmianie teamu, gdy ja i Kribol weszlismy do przeciwnego, BurtLee wrocil i byl stan 3:5 - to mnie juz maksymalnie wkurwilo. W razie czego, na potwierdzenie tej sytuacji nawet mam demo :D Jesli ktos by uwazal, ze klamie.


Klamiesz[/quote]
Firebird! : dupczysz
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 4:57 pm   

Kumanus rwij ;P Katulec jest wporzo.
 
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 5:30 pm   

"Firebird! : dupczysz"

Tobie tez by sie czasami przydalo...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 8:03 pm   

kat... blagam... :)

nie widzialem tej akcji ale serio stane po stronie burtaa... wiem ze pyz jest sklonny do roznych akcji... czesto nieprzemyslanych bo dziala pod wplywem impulsu... ma w dupie konsekwencje... tak zostal wychowany... bez obrazy... ;)
burt z kolei starszy i doswiadczony... zmienil team ale to nie usprawiedliwia pyza do takich odzywek i do kopania z serva...

tez nie lubie kiedy squady nie sa wyrownane i nikt nie chce przejsc do drugiego teamu... ale jeszcze bardziej mnie wkurza jak widze ze ktos wykorzystuje swoja pozycje i swoje przywileje...

dalej bedzie syf na coolnecie jak beda dupni admini z dupnym podejsciem do gry i z dupnymi refleksjami...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 8:57 pm   

Ja to widze tak:

1. Pyz i kribol zmienili team bo bylo nierowno.
2. W tym samym czasie Burt tez sie zorientowal ze jest nierowno i chwile pozniej rowniez zmienil team.
3. Burt zmienil bo bylo nierowno ale pyz pomyslal ze Burt polecial za nimi bo bal sie przegrac i stad zaszlo nieporozumienie.

Innymi slowami bo motam ;) : i pyz i kribol i burt zmienili team bo bylo nierowno, ale z jednej strony Burt nie zauwazyl ze juz jest rowno i dlatego rowniez zmienil team, a z drugiej strony pyz nie pomyslal ze Burt zmienil by wyrownac tylko pomyslal ze Burt pogonil za nimi z obawy przed przegrana.
Wniosek - pyz nie umie myslec, za to umie bluzgac i dzialac impulsywnie stad kopniecie Burta w tyleczek.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Pią Sty 09, 2004 3:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:08 pm   

haha...
moj ty filozofie...

vit to koles ktory potrafi nawet z najprostszego sznurka zrobic labirynt nie do przebrniecia... tylko jest jeden problem drogi Watsonie... nie zostalo do konca sprecyzowane ile czasu minelo od przejscia pyza do teamu do momentu zmiany teamu przez burtaa... moglo to byc 5 sek... albo 1 min... roznica z pozoru niewielka ale komu zajeloby wpisywanie "team red/blue" 1 minute?

Parafrazujac znany text z kreskowek...
"Is there a doctor in the house?"
wezwiemy na pomoc nieustraszonego i niezwyciezonego...
"Is there Mr. Rutkowski in the house?"

wrzawa... oklaski... lata popcorn... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:18 pm   

Ale pierdolicie skonczcie sie wywodzic.
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:33 pm   

ejjjj... ja sie dobrze bawie... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:49 pm   

"1. Pyz i kat zmienili team bo bylo nierowno."

Czytaj uwaznie, mnie tam nie bylo.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 3:55 am   

Cytat:
tylko jest jeden problem drogi Watsonie... nie zostalo do konca sprecyzowane ile czasu minelo od przejscia pyza do teamu do momentu zmiany teamu przez burtaa... moglo to byc 5 sek... albo 1 min... roznica z pozoru niewielka ale komu zajeloby wpisywanie "team red/blue" 1 minute?


Obejrzyj se demo.. ja nie ogladalem ale wrozka jestem. Inaczej pyz by sie nie wkurzyl jak tym ze jakas lamka (czyt - Burt ;) - bez urazy, parafrazuje styl myslenia pyza) zmienia team byle nie przegrac...

Cytat:

"1. Pyz i kat zmienili team bo bylo nierowno."
Czytaj uwaznie, mnie tam nie bylo.


Kribol, kat, i to na k i to na k wiec mnie sie pomylilo 8) , scusi, juz edytuje.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 6:41 am   

Tzn mam Wam demo wyslac by pokazac, ze to trwalo wiecej niz 5 sekund ? Jesli dobrze pamietam to okolo minuty, jak nie lepiej .. Wiec to napewno nie bylo *przypadkowe* i Twoj wniosek Vitez, ze ja myslec nie umiem, jest bezpodstawny. Chetnych do dalszej dyskusji zapraszam na gg z mailami to wysle demko, inaczej prosze nie wypowiadac sie bo naprawde pierdolicie glupoty.

p.s.
Grzdyl gowno wiesz ;)
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 9:36 am   

Cytat:

By Vitez...
...ja nie ogladalem ale wrozka jestem...


warto bylo podniesc sie z lozka zeby dowiedziec sie takich rewelacji... to juz wiem czemu masz czasem taki dziwny humor... po prostu trafia cie normalna przypadlosc kobieca i na wszystkich musisz sie wyzywac... ;)
Vicio a masz ty miotle, czarodziejski zloty proszek, (kota masz to sie nie pytam) i ogromna kroste na wielgachnym nosie? zawsze tak wyobrazalem sobie czarownice... ;) w Kajko i Kokoszu czarownica miala takiego silnego i owlosionego MENa... Łamignata... Masz takiego? ;)

ps
pyz... zobacze demko i wydam samosad... w najgorszym wypadku zostaniesz skazany na smierc przez ukamieniowanie kartonowymi pudelkami po oryginalnym quejku... troche to bedzie trwalo ale kiedys bedzie musialo przyniesc zamierzony efekt... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12