Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
COOLNET NC only
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 11:36 am   

A ja pierdole q2 ;D end of q2 4 me ;d
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 12:50 pm   

ale sciema ;] szyna nie rob publiki w konia ;p ja tez mowilem nie raz ze koncze z q2 i jakos nie idzie ;] mi to tam zwisa czy na NC czy na Bitme bede grac w sumie ;p
_________________

 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 11:25 pm   

hmmm... trza bedzie sie zaastanowic i podjac jakas sensowna decyzje...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 9:13 am   

Ja bez kitu mowie ;d
Ps Noczit narzucanie to jawna glupota....
To ja kaze zebyscie chodzili bez ubran ;S
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 11:28 am   

Cytat:
To ja kaze zebyscie chodzili bez ubran ;S


ok :D
_________________

 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 6:58 pm   

Nie macie juz co wymyslac Orlan NC Only powiedz co ci to da nie bedzie cziterow ??to sie mylisz bo jezeli ktos chce czitowac to to zrobi bo w bardzo krotkim czasie po wyjsciu nowego NC wychodza do niego czity wiec nie ma sensu dla tego NC kumasz?
:twisted:
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 7:09 pm   

szczerze mowiac tak jak wiekszosc nie lubie kiedy ktos mi cos z gory narzuca... kiedy zostaje do czegos zmuszony... kiedy zostaje zmuszony do zmiany przyzwyczajen... kiedy nie moge pojsc ta droga ktora mi sie podoba... zawsze wtedy cos we mnie wybucha i prowokuje do dzialania... najczesciej przeciwnego do zakazow badz nakazow... tak jest i tym razem... tak bylo tez wczesniej... moze znajdzie sie jakies lekarstwo na to zbiorowe przymuszenie na zakladanie "obrozy"...
Rudger Hauer... Gdzie jestes kiedy Ciebie potrzebujemy...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 7:23 pm   

"-pewnie śpi w wannie.
- nie w kubeczku pomaga mamie i tacie"

A tak na poważnie, cza zrozumieć tą protekcjonalnośc którą otacza nas Orlan, każąc nam grac na NC, ale szczerze mówiąc nie widziałem rzandego czitera od czasów skalara i lepiej by było wyplenić problem jak już wyrośnie, bo chyba nie ma sensu wylewać pestycydów na na roślinke która jest zdrowa i wolna od robaków- to moze jej zaszkodzić../ :) :D
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 13, 2004 8:51 pm   

Cytat:
szczerze mówiąc nie widziałem rzandego czitera od czasów skalara


To niewiele w swoim zyciu widziales :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Sty 14, 2004 2:41 pm   

Być może, ale chodzi oto że ich obecność(jeśli takowa jest) nie rzuca sie w oczy, przynajmniej mi.

ps.ty Vitez chyba troche za dużo rzeczy widzisz w swoim życiu.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 12:38 am   

Wystarczy miec fake nicka i dobrze grac, juz jestes posadzany o cheaty. Doswiadczylem tego na wlasnej skorze od Orlana, Viteza i Blaassa. Jaki z tego moral? Jestem cheater :) Ale jakos nie moge znalesc osoby, ktora mnie zna, by mi potrafila zarzucic w racjonalny sposob a co lepsza udowodnic, ze cheatuje ;)

p.s.
Diax ma racje. A jak tylko COOLNET bedzie NoCheat only to zaufajcie mi, ze pojawi sie duuuuuuzo botow na servie, wlasnie dlatego ze jest wymuszany NoCheat :> m.in. ja se bede gral na bocie, mowie wszem i wobec. A jak dostane bana, zalatwie se proxy, kolejny ban, kolejne proxy, i tak do skutku, az NoCheat only zniknie. ;) I nie bede sam w mojej akcji ;)
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 8:52 am   

Bez sensu, jakby nie mozna było se tego NC zainstalować...Wavy sa tak samo dobre(jesli nie lepsze) jak normlane odliczanie... Nie rozumiem tej wojny...
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 18, 2004 10:08 am   

nie wiem jak mozesz mowiec z wavy sa tak samo dobre albo lepsze od timerow z bitme. Wytlumacz mi jedno:
w wave wciszkasz klawisz wyswietla ci quad 60, i ci glosowo liczy
w bitme wciszkasz klawisz to ci sie wyswietla quad 60, glosowo liczy i liczy na hudzie. wiec nie wiem jakim sposobem wavy sa lepsze ;s ?
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 11:53 am   

Moje oczekiwania spełniają całkowicie...
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 12:02 pm   

a poza tym na takiej mapie jak ctf1/2 i wiele wiele innych jest taka sytuacja ze wavy sie nachodza na siebie.... own ps/enemy ps/quad no i ile rzeczy moge sobie poodliczac? a tak to przynajmniej wiem ze za 10 sek pojawi sie pska i moge chwilke odczekac zeby stanowic twardszy orzech do zgryzienia... ;)
NC sux pod tym wzgledem... I to jest moja glowna bolaczka ze NC tego nie posiada a dzieki temu gra staje sie bardziej ciekawsza... jezeli dla lepszych zabezpieczen rezygnujemy z wiekszej przyjemnosci z gry i "miodnosci" queja to ja widze ze "era strachu przed terroryzmem" jeszcez nie minela i objawia sie roznymi formami... ;)
nie wiem czego sie ludzie boja... przeciez juz bylo tak kilka razy ze jezeli ktos sie pojawia z czitami i ta sprawa wychodzi na jaw to ten osobnik zostaje zlinczowany przez opinie publiczna... tak bylo juz nie raz... i nawet czasami moglo dojsc do jakis rekoczynow ale w odpowiednim momencie pare osob sie politowalo nad np. skalarem... poza tym caly czas sa osoby ktore kontroluja czy ktos nei uzywa czitow... zamiast zajmowac nowymi obostrzeniami dotyczacymi gry na serverze "szefostwo" powinno sie zainteresowac jak uprzyjemnic i zacheci graczy do gry na coolnecie... przez wasze zajebiste administrowanie ludzie wola chodzic na xs a kiedys coolnet mogl smialo konkurowac z najlepszymi europejskimi serverami...
cisnienie mi skoczylo... ;)
ale juz to sobie kiedys uswiadomilem ze "glowa muru nie przebijesz"... czasami probuje cos wskorac... ale sa ludzie i sa ludzie niereformowalnie... (chcialoby sie powiedziec krzesla ale przeciez nie wypada)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 7