Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
COOLNET NC only
Autor Wiadomość
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 4:27 pm   

zaden problem poszukac jakiegos smiesznego zbota ale pamietajcie ze tylko lamki uzywaja zbotow i jakby co jakis admin to widzial ze zbot do odrazu ban przecie wiec po co ich uzywac? ;p
_________________

 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 8:34 pm   

Ha znalazlem zbota hihi :>, i pomyslec ze ja bym sie jakos trudzil robil proxy nie proxy, nakladki, dziwne klienty analizujace pamiec obrazu z gl'a a tu tak prosto i to za pomoca zwyklego googla :>.

Tak zaiste jest to proste, ale nie sadzilem ze az tak.
Ha teraz prawda sie juz wydala, teraz wiem dlaczego takiego wszyscy maja dobrego cela :) . Teraz juz wiem czemu takie fragi :>. Ha wy wszyscy uzywacie zbotow :>.

A tak naprawde to zauwazylem jedna rzecz podczas gry, ze niektorzy (nie bede wskazywal palcoma), dostaja niewiarygodna wrecz celnosc jedynie w czasie 2 pierwszych minut gry badz na 20 sekund gdy zbliza sie czas przejecia quada. Potem ich celnosc drastycznie spada. I przecie takiemu nawet admin nic nie udowodni. Gdy koles wchodzi z neo+ to nawet zbanowac kolesia nie mozna. i to jest tragedia...

Pozdrawiam
sliw

ps. Vitez pamietasz pojedynek o czesc aileen, wiedzialem ze wtedy grales za zbotem :>.
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 9:20 pm   

sliw - paranoja ?
Tobie sie chyba wydaje ze ludzie to maszyny i non stop maja taki sam % celnosc, a prawda jest taka, ze duzo osob ma zwyklego farta (np. ja) i dosyc czesto zdarzaja sie akcje, ze trafiam parenascie raili pod rzad, a potem do konca mapy juz nic nie trafie :/ Druga sprawa, to ze w przeciwienstwie do ciebie i paru innych, ktorzy widza u wszystkich zbota, ja grywam dosyc czesto i dosyc dlugo juz i gwarantuje wam, ze zbotow nie uzywa juz praktycznie nikt. Jezeli ktos strzela dobrze, to jest po prostu dobry. Problem jest w tym, ze niektorzy oceniaja innych wzgledem siebie - jezeli ja nie trafiam za czesto, to jak ktos inny moze trafiac czesciej niz ja ? I potem wlasnie dochodzi do takich akcji, ze ludzie wylatuja z servera za pobicie "bossa". Najlepszym przykladem jest tutaj odi - gostek ma fenomenalnego raila i kazdy kto go zna choc troche, dobrze wie ze on nie czituje, a dosyc czesto widzialem jak wylatywal wlasnie za "zbota". Zreszta.. Orlan do dzisiaj uwaza, ze odi uzywa czitow :P
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 21, 2004 9:51 pm   

goowno prawda
!!!
odi to cheater
on ma odicheata w moozgu i w myszce [z reszta z 5 scrollami]
i innnego wyjscia nei moze byc...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:16 pm   

kazde udowodnienie zbota konczylo sie linczem...
i to jest najwieksza grozba...

jezeli ktorys z bialego bedzie uzywal zbota i zostanie mu to udowodnione... ma przesrane... spotka sie ekipa 30 typa i pojdzie mu wytlumaczyc ze "tak nie wolno"... ;)
a z innych miast to jezeli nie ma zmiennego ip to ban jak stoi... i formatka przez net... ;)

a odzi rulz... on ma rejlarene na nintendo i wymiata w autobusach... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:26 pm   

ktos kiedys powiedzial "po co komu odi z zezem" wtedy odi mial przerwe i po tej przerwie totalnego zeza :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 12:02 am   

Cytat:
sliw - paranoja ?

gralem w sumie fajna gra :>
Cytat:

Tobie sie chyba wydaje ze ludzie to maszyny i non stop maja taki sam % celnosc, a prawda jest taka, ze duzo osob ma zwyklego farta (np. ja) i dosyc czesto zdarzaja sie akcje, ze trafiam parenascie raili pod rzad, a potem do konca mapy juz nic nie trafie :/

Z fartem sie moge zgodzic ze statystyka juz mniej. Chodzi mi o rozklad statystyczny etc... . Fart sie zdarza pare razy, raz na jakis czas. Fart jak sama nazwa wskazuje zdaza sie zadko i sie mowi cholera a to mialem farta. A czasem mi ciezko w farta uwierzyc, szczegolnie ze ten fart odbiega od jakichkolwiek rozkladow :>. A ludzie mimo ze nie maszyny to maja rozklad poissona we krwi :>
Cytat:

Druga sprawa, to ze w przeciwienstwie do ciebie i paru innych, ktorzy widza u wszystkich zbota, ja grywam dosyc czesto i dosyc dlugo juz i gwarantuje wam, ze zbotow nie uzywa juz praktycznie nikt.

Nie widze wszedzie zbota. w zasadzie to widze go rzadko, przynajmniej sie tak mi zdaje. Ale ja sie nie znam... i jestem lama :>. Za to widzac latwosc jaka daje sciagniecie go sobie, po prostu nie uwierze ze ponad polowa z tego forum nie sprobowala go. A tez sadze ze znajdzie sie paru ktorzy postanowia sobie troche pomoc. delikatnie i bez wzbudzania podejrzen, by to wygladalo na "farta". I nie jestes mi w zaden sposob udowodnic ze jest inaczej. chyba ze sie wlamales do kompow ludzi z forum i powiedziales ze nie maja wogole zbota na dysku.
Cytat:

Jezeli ktos strzela dobrze, to jest po prostu dobry. Problem jest w tym, ze niektorzy oceniaja innych wzgledem siebie - jezeli ja nie trafiam za czesto, to jak ktos inny moze trafiac czesciej niz ja ?

Ja oceniam wszystkich po tym jak trafiaja we mnie :>... tych stalych bywalcow widze i mniej wiecej znam ich umiejetnosci i mozliwosc trafienia w latajaca lame o xywie sliw. Ale czesto zdarzaja sie i inni. Tzn na przyklad fejki ktore moga stracic pchle na moich cohones.
Cytat:

Najlepszym przykladem jest tutaj odi - gostek ma fenomenalnego raila i kazdy kto go zna choc troche, dobrze wie ze on nie czituje, a dosyc czesto widzialem jak wylatywal wlasnie za "zbota". Zreszta.. Orlan do dzisiaj uwaza, ze odi uzywa czitow :P

Widzialem odiego w akcji. Stare "wygi" zeczywiscie nie potrzebuja zbotow, etc. Ale mi nie powiesz ze jak ktos cie trafi 20 razy pod rzad bezblednie, a potem nagle nie moze cie trafic 20 razy... to nie wydaje mi sie by 20 razy mial farta a 20 razy pecha. A cos takiego widzialem nawet niedawno. Zreszta jesli orlan uwaza ze odi to zbot, to czego chcecie o mnie malym i niedoswiadczonym :>... .

dosyc dobrym sprawdzeniem czy ktos uzywa zbotow bylyby wlasnie statystyki, bo w momencie wejscia nowej wersji nocheat'a przez czas robienia nowej wersji zbota statystyki takiego klienta by spadly. co by bylo widoczne. Z uwagi na fakt ze biteme nie jest dalej rozwijany, jest to najwieksza zaleta NC.

pozdrawiam
sliw
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 7:23 am   

Sliw, mialem Ciebie za inteligetnego i madrego faceta ale tym postem powyzej GORZEJ niz sie zblazniles. Ile Ty w to grasz? Grales kiedys w DM, railarene? Ja gram 6 lat, jak nie lepiej, gralem troche DM, railarene, CTF, a teraz glownie naparzam w KOTS2000 (maly spam => http://www.planetquake.com/kots2000/), nawet kurz sie w to wciagnal :] ale chodzi mi glownie o to, ze sam nie raz mialem ze rail non-stop wchodzi, czasami nawet takie dni, wchodzi samo przez sie, a innym razem null, zero, nada.. Z doswiadczenia wiem, ze tak moze sie zdarzyc i jakbys naprawde chcial znalesc zbota, to musialbys wejsc mu na plecy, wziasc widok z jego oczu i patrzec na to jak pracuje celownik, to jest jedyna, i to nawet moze w 50% mozliwa opcja na znalezienie zbota. A z tymi statystykami to po prostu powaliles mnie z nog ;) Prosze Cie Sliw, nie wypowiadaj sie dalej w kwestii botow.

Nastepnie, Herr Vitez :] Towarzyszu, Ty ze zbotami miales paranoje od daaaaaaaaawna... Wiec to co napisal Adolf, jest w 100% prawdziwe i ja to w 100% popieram :)

p.s.
ale sie rozpisalem :]

p.s.2
a odi to gumbas
_________________
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 11:28 am   

[quote="pyz"]Sliw, mialem Ciebie za inteligetnego i madrego faceta ale tym postem powyzej GORZEJ niz sie zblazniles. Ile Ty w to grasz? Grales kiedys w DM, railarene? [/quote]
Malo w to gralem, choc pierwszy raz tez byl jakies 6 lat temu, i pare razy trafilem na DM i railarene. Statystyki to moze moje zboczenie akademickie, ale tez nie sadze by bardzo nie trafione. Jak zrobie te statsy u viteza a potem moze przejda na coolnet'a to wtedy moze zobaczymy jaka kto mial skutecznosc. I moze wtedy zobaczysz ze ta skutecznosc nie zmienia sie tak bardzo (przynajmniej z moich obserwacji).
Dla chetnych przyjrzenia sie procesu powstawania i modelowania bledow przypadkowych :> : http://www.if.pw.edu.pl/~...ton/galton.html

Jako scislowiec nie wierze w cos takiego jak fart, badz szczescie. Ale moge analizowac zjawisko. Trafienie musi byc wynikiem zgrania ze soba zmyslu wzroku i odruchu w ramach autonomicznego ukladu nerwowego, ktory przyzwyczail sie do okreslonych warunkow (takich jak ping oraz fps). Zaklucenie tych warunkow (inny ping badz fps) od razu powoduje spadek celnosci. Jednakze i pingiem rzadzi takze rozklad prawdopodobienstwa. Wiec na pewno zjawisko trafienia jest procesem niejednorodnym w malej dawce, ale w okolicach 1000 strzalow jest procesem calkowicie przewidywalnym i niezmiennym. A podejrzewam ze 1000 strzalow dziennie spokojnie robisz.

Sliw

ps. jesli sie blaznie to przepraszam. :>
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 12:39 pm   

sliw rozjebales mnie tym ostatnim postem ;] 1000 strzalow... hoho ile to? ;] sadze ze farta mozna miec raz na jakis czas ale nie caly czas ;] a nawet na pingu 100 mozesz dobrze trafiac z raila jak masz male pl ;]
_________________

 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 1:56 am   

Cytat:
Nastepnie, Herr Vitez :] Towarzyszu, Ty ze zbotami miales paranoje od daaaaaaaaawna... Wiec to co napisal Adolf, jest w 100% prawdziwe i ja to w 100% popieram :)


Jest jednak pewna roznica miedzy mna a np Orlanem. Ja jak podejrzewam zbota to przynajmniej pol mapy go czejsuje z oczu, potem prosze o real nicka, jak zaczyna pyskowac zamiast grzecznie podac real nicka to leci 8) . Orlan jak zauwazylem daje bana w stylu :
- kilka razy pod rzad Orlan was railed by xxx
- Orlan: xxx masz zbota
(Orlan w konsoli: bootfullban xxx , a jak mocniej sie wkurzy to z rcona bana na IP).
;)
Ale czasami powie zeby wrocil z NoCheat :) ... ale kiedy to bylo...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 4:35 am   

Hehehe dyktatura to podstawa, tylko naprawde czasami z banami przeginacie :] Ile sie nawkurwialem ze mam dobry dzien i fajnie mi rail wchodzi i se strzelam na 100hp pod fake, a tu nagle jeb, ban :) Ale to minelo razem z dobrymi pingami na coolnecie

A do Sliwa .. Quake II to nie matematyka ani statystyka, moj poziom gry np zalezy od:
- stanu upojenia
- stanu psychicznego
- narstroju
- pingu
- plynnosci obrazu (mam LCD, ale najlepsze to ze moj Win98 chodzi po kilka dni nieraz, a non-stop winamp wlaczony i po kilka dniach potrafi ciac, ze w pizde jeza..)
- czy jest dzien czy noc
- ile spalem w ciagu ostatnich 24h
- czy mnie laska wkurwila czy nie
- od packet lossow, lub skokow pinga :] ale to w sumie mowilem wczesniej
- od poziomu ludzi na servie
I w ogole pewnie bym mogl jeszcze wiecej czynnikow wziasc pod uwage
Robiac statystyki nie jestes w stanie wziasc tego pod uwage, wiec *NIE PRZEWIDZISZ* jakiego bede mial raila, bo nawet ja tego nie wiem, nawet w skali 1000 strzalow (moze ze 2-3 mapy dla railowca i masz 1000 strzalow) .. :)

A chodzi mi o to, by w skrocie powiedziec "to nie zda egzaminu" :P
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 7:37 am   

"Jestem na tak"
_________________
Do kasacji :>
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 11:40 am   

Cytat:

A do Sliwa .. Quake II to nie matematyka ani statystyka, moj poziom gry np zalezy od:
- stanu upojenia
upojenie pernamentne rozumiem ze
Cytat:

- stanu psychicznego
tez w miare stabilny wariat
Cytat:

- narstroju
na stroju podejzewam ze 3 paski :>
Cytat:

- pingu
ile widzisz pingow.... :>
Cytat:

- plynnosci obrazu (mam LCD, ale najlepsze to ze moj Win98 chodzi po kilka dni nieraz, a non-stop winamp wlaczony i po kilka dniach potrafi ciac, ze w pizde jeza..)
plynosc obrazu po lsd na pewno sie poleprza :>
Cytat:

- czy jest dzien czy noc
ciezko to czasem stwierdzic
Cytat:

- ile spalem w ciagu ostatnich 24h
patrzac po obecnosci w roznych miejscach(forum, quak) to malo
Cytat:

- czy mnie laska wkurwila czy nie
patrzac po ostatnim, to jeszcze sie dziwie ze masz jakas :>
Cytat:

- od packet lossow, lub skokow pinga :] ale to w sumie mowilem wczesniej
a jak te pingi jeszcze skacza to super...., nie dosc ze po lsd widzi sie pingi to jeszcze do tego skacza :>
Cytat:

- od poziomu ludzi na servie
a poziom to ponoc jest pernamentnie niski
Cytat:

A chodzi mi o to, by w skrocie powiedziec "to nie zda egzaminu" :P

W sumie sie z toba zgadzam, ze byloby to ciezkie i prawie niemozliwe :>, jednak statystyki sa by przewidziec i takie problemy. Kwestie ktore przytoczyles sa rzeczami ktore wplywaja w sposob marginalny prawie i losowy :>. Mozemy jeszcze przytoczyc temperature powietrza, czystosc myszki, cisnienie atmosferyczne, czystosc ekranu, zabrudzenie okularow, polozenie pokoju, halas i inne jakies duperele ktore wplywaja. Ale wiele zmienia na +, inne na minus. Tak ze sumerycznie sie one w praktyce zeruja :>. I statystycznie jak zwykle wychodzisz na zero :>(nie mowie o subzero:) ).
Na pewno w teorii jest taka mozliwosc. I nie jestesmy w stanie tego stwierdzic czy w praktyce sie to sprawdzi. Dopoki tego sie nie zrobi.

pozdrawiam
Sliw
ps. Matematyka i statystyka wystepuja wszedzie :> sa podstawa wszystkiego :) .
pps. sorki za zarciki :>, mam nadzieje ze sie nie obraziles :>
ppps. Plusem statystyk jest fakt ze sa one calkowicie obiektywne, i gdy nawet wydaje ci sie ze grasz dzisiaj beznadziejnie (bo jakas lama juz drogi raz ubila cie w plecy), to statsy ci pokaza ze jednak jak zwykle jestes w normie :>
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 1:56 pm   

nie ten temat ?
_________________
Do kasacji :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12