Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
propozycja tyczaca coolnetu.
Autor Wiadomość
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 6:32 pm   propozycja tyczaca coolnetu.

Mam propozycje, ktora mam wrazenie, ze moze wprowadzic wiecej zycia w ramach rozgrywek na coolnecie i ew. na innych serverach.
Niech codziennie na przyklad o 12.00 niech sie odpali parser ktory przeleci logi coolneta i wypisze "top fragers", "top fragers <weapon>", "top flag cariers" "top lamers" etc... listy statystyk moga byc w sumie segregowane po nicku i po klanie przy tym nicku. Listy moga byc dzienne tygodniowe i miesieczne...

"top lamers" moze zbierac ludzi ktorzy maja zwyczaj uciekania z przegrywajacego teama. Badz dolanczania do druzyn wygrywajacych kiedy maja przewage liczebna.

Mozliwosci sa duze...

Czekam na komentarza :>

Sliw

ps. jakby co nawet ja moge napisac prosty parser badz w awk, perlu, phpie albo tclu, aczkolwiek bym potrzebowal kawalka logu na ktorym moglbym sie oprzec.

pps. nie wiem co coolnet loguje moze nie logowac wystarczajaco danych wiec nei wiem czy jest to do zrobienia....

ppps. a i oczywiscie statystyki bylyby ogolnie dostapne na lamach www.ctf.pl :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 6:52 pm   

a co to da? mi np na cool to nic ;/ ping 200 non stopa .... ale pomysl bardzo fajny good luck a i tak logow Orlan Ci nie da
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 7:33 pm   

moim zdaniem bardzo dobry pomysl ;] tylko to chyba zalezy od orlana czy sie zgodzi ;p
_________________

 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 18, 2004 7:43 pm   

no sliwu$ dobrze gada, statsy dobra rzecz :]

byly kiedys statsy na www serva "flagowy ctf.pl"
wiec moglbys się oprzeć o te źródło [kto je ma? zel?]
ale czy bundy i orlanek się zgodzą to inna baja ale chiba taa :]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 8:46 pm   

statystyki zniszcza ta gre.. to jest dla lamek, ktore sie musza dowartosciowac
_________________
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 9:10 pm   

vote no. ludzie zaczna grac zeby byc pierwszym na liscie.

zero tp bedzie, a tak przynajmniej sa zalążki :P
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 9:51 pm   

no jak zero tp :)
jak dasz najwiecej punktow za oddanie np doca dla fc to w tym momecie bedzisz tym zygal :) bo kazdy ci odrazu da :) keke az bedziesz mial dosc :P
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 10:49 pm   

za...
przynajmniej zobacze ile razy wpadlem do lawy/walnalem sobie pod nogi/ spadlem z duzej wysokosci... na to sie nie da wplynac... tak sie po prostu zdarza... a co do fragow to wiadomo ze na pierwszym miejscu bedzie ta osoba ktora bedzie grala najwiecej... no i zobacze ile wreszcie flag wynioslem... bo juz sporo bylo capow... (az mi sie lezka w oku zakrecila...) <chlip>
;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 11:40 pm   

Ludzie zaczna grac, to chyba nie jest nic zlego. Pozatym statsy mozna zawsze zrobic na 2 serverach ctf'a. Jak zrobie skrypta nie sadze by byl problem do przeniesienia go na inna maszyne. No i nie sadze by ludzie az tak walczyli o pozycje w statsch.

tp mozna takze zmotywowac wlasnie statsami.

Grzdyl: top fragers mozna odniesc do czasu ktory spedza w grze. Licznik typu 50 fragow/minute (1278 wszystkich). Albo srednia 89 fragow na gre.

Bedzie mozna zobaczyc ulubiona bron gracza, a przynajmniej taka z ktorej najczesciej kiluje. Mozna by bylo zobaczyc najleprze mapy gracza.

Osoby ktore wejda na scene ctf'a po raz pierwszy beda mogli obaczyc kto tu kroluje :>, a takze beda mogli patrzec jak ich statystyki powoli sie poprawiaja. A brak jest u was nowych mordek.

Na pewno statsy zle pomyslane moga zepsuc gre, ale to chyba jak ze wszystkim, ale takie ktore beda pokazywaly wiarygodna strone, sadze ze dadza nam duzo :) zabawy :) .

Sliw

ps. jeszcze wpadlem na pomysl statystyk kto ile przeklina :>... mam akurat slownik przeklenstw po polsku... . tylko problem z nazwa "TOP <censored> talkers" :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 6:55 am   

Cytat:
Osoby ktore wejda na scene ctf'a po raz pierwszy beda mogli obaczyc kto tu kroluje :>,

- [KAI]KILER.J
do tego nie trzeba statsów ;s

next sprawa -=> statsy są for fun
i tak ci co umieją tp będą grali tp a ci co nie umieja będą się uczyć od tych lepszych [czytaj: beda nasladowac [KAI]KILER'a ktoory im pokaze tp]
:lol: :lol:
nie ma bata trzeba wziasc sie do roboty panie sliwek :]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 7:45 am   

Cytat:
Jak zrobie skrypta


Nie mecz sie (znajac twoja szybkosc to za pare lat pokazalbys wersje demo). Pogooglaj sobie wg ngstats+Quake2 . Wprawdzie projekt nieaktualny ale skrypciki do zbierania statystyk sa gotowe. I z tego co koajrze to nie byl jedyny projekt statystyk, bw-admin chyba tez cos mial.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 10:02 am   

quake2-stat kiedys byl, na samym q2.tpnet.pl dawnym zasluzonym, stare ale jare byly staty, takze zaden nowatorski pomysl. a Ty sliw jako z Wawy jestes to pomysl lepiej o tym zjezdzie bo Vitez dezerterem sie stal
_________________
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 10:47 am   

Dzieki vitezik, wiedzialem ze zawsze umiesz docenic moje lenistwo :>...

A i dzieki za wskazowki...

Nie spodziewalem sie by co by pomysl byl nowy, mam tyle lat ze naiwnosc mam juz za soba :>

Ale nic nie rusze poki orlan tego pozytywnie nie zaopiniuje. Moje lenistwo mowi zeby nic nie ruszac bo a nuz to bedzie do wyrzucenia :>...

Co do zlotu, orly sokoly... organizowac na pewno nie ja bo ni mam glowy na takie cuda. Ale do akademikow moge podejsc, bo to w sumie ode mnei 16 minut piechota (kiedys podliczylem jak tam chodzlem do panienki :>). Tylko nie chcialbym sam, bo wtedy nie bede z "organizatorem", i bede raczej zlym przedstawicielem, ale postaram sie moze odpowiednio zmotywowac Viteza.

Sliw
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 4:10 pm   

a dupa !!
orlanowi nie bedzie sie chcialo dac logow a sliwowi nivc robic .. i bedzie lipa ;]
mozna zamknac topic ;o ;]
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 5:31 pm   

a tam jak orlana sie grzecznie poprosi to powinien dać, czemu nie ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12