Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
propozycja tyczaca coolnetu.
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 6:56 pm   

Bo nie.. prosiles kiedykolwiek o cos Orlana ?, widac ze nie :/
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 7:10 pm   

sliwa a zaprzegniesz do tego swojego skryptu sieci neuronowe ? :D
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 7:34 pm   

jak to beda statsy z sieciami neuronowymi, to nawet ja sie zgadzam na takie cos, ale tylko w tym przypadku ! :P
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 8:06 pm   

prosilem pare razy orlana i zawsze moglem sie z nim dogadac ;s
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 8:43 pm   

i nawet nie zauwazyles kiedy cie wyruchal w dupe
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 8:55 pm   

HHEhehehhehe Adi ;D
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 9:48 pm   

adolf ty uwazaj sliw to ekspert od sieci neuronowych.. ma chyba z 8 tomowy podrecznik traktujacy o tym temacie .. kazdy tom ma pewnie z 1024 strony... :D
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 11:46 pm   

[quote="brzoza"]adolf ty uwazaj sliw to ekspert od sieci neuronowych.. ma chyba z 8 tomowy podrecznik traktujacy o tym temacie .. kazdy tom ma pewnie z 1024 strony... :D [/quote]

Brzoza czy my sie znamy ??
Bo bym powiedzial ze nie, ale moze nie mam 8 tomowego podrecznika ale 8 tomow to moze mam i moze nie ma okraglych 1024 stron, ale z 8 ksiazek na ten temat sie znajdzie, i maja okolo po 512 stron i od jakiegos czasu zglebiam ten temat :>.....

I to by sugerowalo ze jednak skads masz o mnie info :>...

Sliw

ps. ekspertem nie jestem, zaledwie czeladnikiem :>
pps. nie widze zastosowan sieci w tym przypadku, chyba ze siec mialaby rozpoznawac czy gracz uzywa zbota czy nie (kwestia duzo wiekszej celnosci, nie uzyskanej naturalnie). Jednak potrzebowalibysmy do tego raczej maszyny Turinga 3 rodzaju niz sieci neuronowej, a maszyny Turinga 3 rodzaju niestety jeszcze nikt nie zbudowal ;) .
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 12:41 am   

Cytat:
Dzieki vitezik, wiedzialem ze zawsze umiesz docenic moje lenistwo :>...

Nie , nie lenistwo, a slomiany zapal i brak ambicji :P

Cytat:
Ale nic nie rusze poki orlan tego pozytywnie nie zaopiniuje.


Rusz rusz, mozemy potestowac na moim serwie a jak bedzie dobrze dzialac to dopiero jako juz przetestowany pomysl i skrypt mozna bezpiecznie wrzucic na wiekszy serwer :P .

[quoteAle do akademikow moge podejsc[/quote]
Juz drugi miesiac tak gadasz...

Cytat:
Tylko nie chcialbym sam, bo wtedy nie bede z "organizatorem", i bede raczej zlym przedstawicielem, ale postaram sie moze odpowiednio zmotywowac Viteza.

Nie marudz tylko idz i sie dowiedz o koszta i czy w ten weekend beda wolne pokoje dla ok 40 osob. Tyle wydukac chyba umiesz? I na mnie nie licz - nie mam czasu.

Cytat:
Brzoza czy my sie znamy ??

Chyba sie znacie... z firmy Archiego gdzie i Makak i ty i skrzeka pracowaliscie... Cybermaas sie toto nazywalo?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 12:58 am   

Sliw... oj to sie za bardzo nie przykladales do czytania o tych sieciach neuronowych... mozna by bylo ja wykorzystac do oceniania jak dany frag/akcja czy cokolwiek jest cenne dla druzyny... nauka mogla potrwac dlugo jesli chodzi o propagacje wsteczna .. no i pewnie ilosc wejsc byla by dosyc kosmiczna... wyjsc wystarczylo by z 5 (tak jak w szkole ;)

czy my sie znamy.. powiedzmy ze kiedys sobie przezemnie prawie reke petarda urwales na sylwestrze... a od cybermasa to ja sie odzegnuje rekami i nogami .. zadnych wisienek nie robilem.. to hautura krowy i makaka i cobiego i roberta ;P
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 3:18 am   

Cytat:
to hautura krowy i makaka i cobiego i roberta ;P


cala mafie wymienil ;d teraz jak uslyszycie te xsywy/imiona to uciekajcie ;d
_________________

 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 4:12 am   

Cytat:
a od cybermasa to ja sie odzegnuje rekami i nogami .. zadnych wisienek nie robilem.. to hautura krowy i makaka i cobiego i roberta ;P


Tez sie tam szwendales (mowie o fizycznej obecnosci w lokalu, nie wnikam kto/co tam pracowal/o ) wiec sie mogliscie na siebie napatoczyc.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 20, 2004 6:17 am   

Cytat:
cos tam ze nie zauwazylem jak mi ladowal w dupe [by alfons]

Wspomnienia z dzieciństwa?
DLatego masz taki alfonsowaty móżdżek z pesymistycznie nastawonym ptakiem ???
"Urzekla mnie twoja historia" Smeagolu....
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 9:33 am   

Cytat:
Sliw... oj to sie za bardzo nie przykladales do czytania o tych sieciach neuronowych... mozna by bylo ja wykorzystac do oceniania jak dany frag/akcja czy cokolwiek jest cenne dla druzyny... nauka mogla potrwac dlugo jesli chodzi o propagacje wsteczna .. no i pewnie ilosc wejsc byla by dosyc kosmiczna... wyjsc wystarczylo by z 5 (tak jak w szkole ;)

Marzenie scietej glowy, kto by ja uczyl. I nie ma zdecydowanie mocnych atraktorow. I wystarczajacej liczby informacji. Co do wejsc nie sadze by bylaby kosmiczna. w 50 by mozna sie spokojnie zmiescic. A robilem niedawno siec na 3000 wejsc. :>. lepiej to oprzec na algorytmie :>

Chociaz mozna by bylo zrobic ciekawa rzecz, a mianowicie statystyke fragow oprzec na jakosci gracza zestrzelonego :>.
Albo jesli z siecia uczyc ja czy dany frag wplynal na przebieg gry (tzn czy dany frag zwiekszyl szanse wygranej). To sadze ze mozna by bylo ja nauczyc. Sam bylbym ciekaw wynikow. Bo wydaje mi sie ze marne szanse by siec znalazla w tym jakas regularnosc :>.

Cytat:

czy my sie znamy.. powiedzmy ze kiedys sobie przezemnie prawie reke petarda urwales na sylwestrze... a od cybermasa to ja sie odzegnuje rekami i nogami .. zadnych wisienek nie robilem.. to hautura krowy i makaka i cobiego i roberta ;P


Ha... lol, tego sie nie spodziewalem, kope lat ze tak to nazwe ;) .

Zapomniales chyba dodac o TAG'u... , chyba ze ciebie tam nie bylo.

Sliw

ps. masz duzo leprza pamiec ode mnie bo cie ni w zab nie skojarzylem ;)
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 9:43 am   

Cytat:

Nie , nie lenistwo, a slomiany zapal i brak ambicji :P

slomiany zapal to moze, brak ambicji.... gdzie tam :>.
Cytat:

Rusz rusz, mozemy potestowac na moim serwie a jak bedzie dobrze dzialac to dopiero jako juz przetestowany pomysl i skrypt mozna bezpiecznie wrzucic na wiekszy serwer :P .

to ruszam szczegoly na privie... , jak to pojdzie u ciebie to wrzucimy na inne serverki :>.
Cytat:

Juz drugi miesiac tak gadasz...

Juz drogi miesiac czekalem na ciebie :>, az sie odezwiesz :>... jutro pojde bo jutro mam wiecej czasu.
Cytat:

Nie marudz tylko idz i sie dowiedz o koszta i czy w ten weekend beda wolne pokoje dla ok 40 osob. Tyle wydukac chyba umiesz? I na mnie nie licz - nie mam czasu.

Tak jest kapitanie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13