Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie - ja rezygnuje
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 7:52 am   Zjazd w Warszawie - ja rezygnuje

Krotko i prosto - zmierzylem sily na zamiary i... nie mam po prostu czasu.

Dluzej:
Nie mam czasu nawet raz w tygodniu godzinke sie na servie pojawic, tu na forum zagladam z pracy a i to nie codziennie, w domu mam inne zajecia i obowiazki (z racji innego niz dotychczas zycia osobistego). Hobby mi tez sie zmienia, Q2 odeszlo mocno na bok (co wcale nie znaczy ze je zostawiam). Nie mam czasu (a i ochoty) nawet zadzwonic do glupiego Cyberlandu, a co dopiero isc tam, umawiac konkrety (bo przez telefon to se mozna), pozniej lazic tam , ustawiac kompy itp, tym bardziej szlajac sie po akademikach, nadstawiac glowe za bande kilkudziesieciu pijakow zwolnionych z domowych smyczy ;) (bez urazy, to bylo pieszczotliwe bo wiem ze lubicie sie dobrze bawic).
Czyli - ja zjazdu nie zorganizuje. Nie to zebym was specjalnie wystawial do wiatru - po prostu nie mam czasu i nie dam rady. I rowniez nie to ze nie chce sam. Nawet jakby ktos inny (sliw? bre? wspolnik? brzoza?)zorganizowal to pewnie bym sie pojawil na pare godz max pogadac ze znajomymi i tyle ze mnie.

Tak wiec - milego bluzgania na mnie zycze i przepraszam ze zrobilem wam nadzieje na fajne spotkanko. Moze kiedys indziej, moze gdzies indziej, ale teraz - nie dam rady.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 9:10 am   

Kurwa! ;/ No i jak chlopaki byUo na zjezdzie ? Ja to sie wybawilem na maxa! FAAAAAAAAAAK!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 10:08 am   

Vitez to kurwa, dziwka, pizda, szmata, lafirynda, pedofil, nekrofil, zoofil, prcownik telezakupow mango, pracownik tesco, pracownik tpsa, smieciarz, szmaciarz, frajer, afganczyk, talib, rumun, zjeb, pedal [...dluuuuuuga lista...]

A teraz bre, brzoza, sliw, wspolnik - do roboty, a vitezowi najebiemy jak sie pojawi.
_________________
 
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 10:19 am   

Podobno zajebisty byl wyjazd! Szkoda ze jeszcze przed wejsciem na peron tak sie spilem ze nic zniego niepamietam :{
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 11:41 am   

Ej bydlo jak cos to czy tak czy siak mozna sie przejechac spotkac ..... wynajmiemy se jakies tanie miejscowki i 3 dni pobalujemy ... nie koniecznie chyba kurwa musiscie grac ?
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:21 pm   

topic => Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:56 pm   

jak by zjazdu nie bylo to bym mnie nawet ucieszylo.. bo nie bede musial oszczedzac kasy na 18 urodzinki i mogl bym odrestaurowac mojego zabytkowego kompa.
ten caly wyjazd za drogi jest :/
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 2:16 pm   

Kumanus sknero :P lepiej spotkac sie z kolega ;P
 
 
 
Szwejos
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 9
Skąd: bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 3:06 pm   

szyan masz racje :) ja tam tez wolal bym sie tylko spotkac niz wogule nie jechac :) a to vitez nie mam zalu bo ja tez mam problemy z czasem i poprostu go rozumiem :)
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 4:01 pm   

Jak bedzie zjazd to pojade a ja nie to siem troszeczq uciesze ....
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 4:02 pm   

no pewnie ze mam racje a co w tym dziwnego.
a tak apropo to szkoda Vitez ze nie powiedziales tego 6 lutego ;S (wczesniej mogles powiedziec, bo na banka wiedziales)
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 4:06 pm   

heheh fajnie jak by powiedzial " ok all zalatwione przyjezdzac ... "
ludziska przyjezdzaja a tam lipa !! hehheh ale by byl ubaw
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 9:00 pm   

Po pachi :D
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 10:51 pm   

tak panowie...
ale nie wydaje mi sie zeby wieszanie psow na vitezie bylo usprawiedliwione jego rezygnacja z organizacji turnieju... chcial... chwala mu za to... nie wyszlo... no coz... kazdemu sie moze zdazyc... probowal... dowiedzial sie kilku szczegolow... poszedl wybadac co i jak... chwala mu za to... przyznal sie ze nei da rady... moim zdaniem pierwsza meska decyzja jaka podjal... a wszystkim tym ktorzy mowia ze jest glupim skurczybykiem bo pozno bo maja argumenty zeby sie wyzyc bo mu nie wyszlo... powiem jedno... chociaz nie uzywam wulgaryzmow na forum teraz to jest usprawiedliwione... huj wam w oko... zobaczymy jak wam sie na czyms noga podwinie... ale bedzie milo patrzec jak sie kurczycie pod miechem jakie zostanie na was rzucone... swinstwo i tyle... nikt go nie bronil... a niektorzy to daja tylko wyraz swojego zajebiscie niskiego poziomu inteligencji...
wstyd...
jak hieny...
brac ctf-owa...
i ja "dla was" gram w queja...
"dla tej spoko ekipy"

i maly cytat pokazujacy jacy niektorzy z was sa...
Cytat:

By pyz...
Vitez to kurwa, dziwka, pizda, szmata, lafirynda, pedofil, nekrofil, zoofil, prcownik telezakupow mango, pracownik tesco, pracownik tpsa, smieciarz, szmaciarz, frajer, afganczyk, talib, rumun, zjeb, pedal [...dluuuuuuga lista...]

a pozniej...
Cytat:

By pyz...
...tylko bede od niego (viteza) potrzebowal info troche...

...tylko czekam na info od Vitez'a czy i jak juz z nimi rozmawial...


A tak w ogole to pyz przeciez chce sie tym zajac i...
Cytat:

By pyz...
Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>

a tutaj cos mi dziwnego sie pojawia...
Cytat:

By pyz...
...a akademiki to tez bede musial jeszcze kogos znalesc, no chyba, ze jest ktos z Wawy i chetny by sie tym zajac.


taaak... a Vit byl praktycznie sam... nie bede tego komentowal bo wnioski same sie nasuwaja...
wstyd mi za niektorych... niby wielkich... niby filarow naszej sceny... niby jednych z najstarszych grajacych... a takich gowniarzy ktorzy nie potrafia sie zachowac...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 11:13 pm   

grzdyl wiesz mysle ze poza pyzem nikt na viteza nie wrzucal... a co do pyza to pewnie tez nie bylo na powaznie... bo vitez napisal no to czekam na wrzuty :) no to dostal bo chcial :)

co nie zmienia faktu ze nie na powaznie... chodz i tak wiem ze nastepny post pyz'a bedzie zawieral w sobie ze to jednak bylo na powaznie :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12