Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:15 pm   Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>

No, wiec skoro Vitez zdezerterowal to niech se dezerteruje, tylko bede od niego potrzebowal info troche, ale mniejsza z tym.

Pogadalem z kilkoma znajomymi, wszystko da sie zalatwic - Cyberland praktycznie juz jest ekipa, tylko czekam na info od Vitez'a czy i jak juz z nimi rozmawial, a akademiki to tez bede musial jeszcze kogos znalesc, no chyba, ze jest ktos z Wawy i chetny by sie tym zajac. Powiem tylko, ze osoby nie zwiazane w ogole lub od dluzszego czasu nie zwiazane z q2 to beda robic, takze kur*a wisicie im flaszke! Kazdy rzuca po 1zl i litr smirnoff'a ma byc !

Jak bede wiedzial wiecej, a dokladniej co juz zalatwiono itp to napisze, i kur*a nie urzadzajcie sobie tutaj zadnych dyskusji, ma to byc dosc przejrzysty topic.
_________________
Ostatnio zmieniony przez pyz Pon Lut 02, 2004 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:54 pm   

hm, a moze przyjechac w piatek rano, popic, popic, popic, i jeszcze raz popic, wieczorkiem wybrac sie do cafe na nocke, pograc, popic popic ;> i wrocic w sobote w godzinach wieczornych? :) chyba cos takiego bedzie latwiej zalatwic ....
_________________
LC !
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 1:59 pm   

Pyzaty dobry chlopak ma u mnie 4ropak ;]
Vitez dal ciala chce Go widziec z dala
Bede w wawce smakowal se w trafce ;D
Kazdy kto przyjedzie niech ze litra wiezie ;D
zeby bylo smiesznie wezcie ze polowke jeszcze ;D
To TYle.
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 2:06 pm   

o niech Cie huj ;)
_________________
LC !
 
 
Szwejos
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 9
Skąd: bytom
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 3:10 pm   

mi sie juz podoba :) respect dla pyza za checi wziecia tego zjazdu na siebie :)
 
 
bre
Wisienka

Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 6:18 pm   

wiec ja moge chyba troche pomoc bo co za problem skoczyc do cybera na te piec minut i zagadac .... problem w tym ze moje doswiadczenie w tych sprawach jest zerowe... ponadto slaby ze mnie negocjator
co do akademikow to mi nikt kurwa w koncu nie odpowiedzial czy chodzi o te akademii SGGW na ursynowie (kto to wogole wymyslil)?
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 6:31 pm   

czytać, jak ktoś jeszcze nie zobaczył - http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=446 ;_)
_________________
LC !
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 11:21 pm   

pyz to zrob tez liste od nowa... bo z tego co wiem ta ostatnia jest bardzoooo nie aktualna :) i troche glupio by wyszlo jak np za wynajecie cybera trzeba bylo by dac xxxxxzl a przyjechalo by 5 os :)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 12:18 am   Re: Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>

Cytat:
(pyz)tylko bede od niego potrzebowal info troche

Wszelkie info masz w topiku "Zjazd w Warszawie - troche info"

Cytat:
(pyz)Pogadalem z kilkoma znajomymi, wszystko da sie zalatwic

Widzisz i tu masz przewage. Masz znajomych ktorym sie chce: "osoby nie zwiazane w ogole lub od dluzszego czasu nie zwiazane z q2 to beda robic" , a ja ile razy prosilem o pomoc (tu na forum, ciekawe ze wtedy sie nie odezwales ze masz takie znajomosci tylko jak kazdy czekales na gotowe) to cisza... sliwus raz pogadal z jakas kolezanka z akademika ze "daloby sie" , wspolnik odwiedzil Strefe. I tyle.
Bo mnie nikt nie lubi *chlip* a dla pyza juz banda znajomych biega po Warszawie zalatwiac co sie da - i to jest ta przewaga.

Cytat:
(pyz)tylko czekam na info od Vitez'a czy i jak juz z nimi rozmawial

Napisalem maila 2 tyg temu - bez odpowiedzi. Dzwonilem 3 razy - ani razu nie zastalem osoby odpowiedzialnej za takie imprezy (Grzegorz Bąk).

Cytat:
(bre)bo co za problem skoczyc do cybera na te piec minut i zagadac

Jak dla ciebie to nie problem to bierz pupke w troki i to zrob (tylko czemu tego nie zrobiles do tej pory? od wczoraj czytasz forum?) Bo dla mnie, przy obecnym (od miesiaca ponad) stanie spraw zawodowych i osobistych to brak czasu na taka wycieczke: dojazd do Cyberlandu 40 min, pogadac - ok godzina, powrot = 2 godz. - nie znalazlem tyle czasu dla siebie od miesiaca, a nawet jak znalazlem to wolalem wypoczac brzuchem do gory po ciezkim tygodniu niz jechac.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 2:07 am   

W skrocie nic nie uzgodniles? To co Ty o jakichs nagrodach mowiles?
Nie odezwalem sie wczesniej bo bylem biernym uczestnikiem, nie czytalem wszystkich postow (standart) oraz nie jestem z Warszawy, i skoro byla "grupa" osob z Wawy uwazalem, ze oni sie tym powinni zajac, a jak Wy wymiekliscie to postanowilem cos z tym zrobic. Nadal mozesz pomoc jak chcesz.

(p.s. w innym topicu pisalem, ze chuj wielki bombelki z informacjami od Ciebie, teraz dopiero czytam ten, dlatego tamte slowa cofam)

bre, z Toba porozmawiam odnosnie akademikow bo tylko tego mi praktycznie brakuje w tej chwili.

Spidi dal propozycje uaktualnienia listy, skopiuje ja + bede czekal na potwierdzenia i ew. zmianki - ale to w nowym, zamknietym topicu bedzie
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 4:09 am   

Cytat:
To co Ty o jakichs nagrodach mowiles?


Te nagrody o ktorych wspominalem chcialem z wpisowego kupic 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 10:51 am   

Cytat:
pyz: bre, z Toba porozmawiam odnosnie akademikow bo tylko tego mi praktycznie brakuje w tej chwili.


Wooow Ja pierdole dawno tu nie zagladalem i "...sie porobilo, praca, szkola, zamula... :wink: ". Dobra sprawy maja sie tak, z pod nawalnicy zajec ktora mnie przytlacza (sesja, prawo jazdy, suzkam roboty) czasem udaje mi sie wygenerowac troche czasu zeby pograc w Q2 (zdaje sobie sprawe ze nie jestem jedyny w takiej sytuacji, daltego wielka flacha dla Pyza, jak mu sie to uda zorganizowac) no ale jak wczoraj zobaczylem co sie dzieje to Q2 musial poczekac i jest tak, poszedelm do akademika (Riviera i to byl kurwa blad, moglem zadzwonic) i babeczka ktora mna sie tam zajela powiedziala ze Riviera nie prowadzi czegos takiego ze nocuja kogokolwiek podczas zimowej przerwy (taka dzialnosc prowadzona jest tylko w wakacje), dobra poniewaz po powrocie do chaty byla clakiem pozna pora dowiedzialem sie tylko o tel do innych akademikow a dzis z rana zlapalem z tel. i zaczolem dzwonic. Nie zgadniecie !! Zaden Akademik nie przyjmuje nikogo na nocleg zima (TYLKO w wakacje :? ) Ja juz dawno temu czulem ze tak bedzie i jescze na poczatku grudnia obdzwonilem wszytkie Hoteliki, Moteliki i temu podobne, w okolicah Cyberlandu, wtedy miejsca byly no i z tego co pamietam ceny byly mniej wiecej takie ze za 3 osobowy pokoj z lazienka (czy tam umywalka) 120 zl. Wiec nie wiem jak to mozna rozwiazac :? Tam gdzies w innym topicu glosujecie jak to ma wygladac, wiec nie wiem moze opcja taka ze bez spania bedzie dla niektorych dobra. Ja zaraz poszukam nr. telefonow do tych miejsc co dzwonilem i sie dowiem jakie teraz sa ceny za dobe.

Druga sprawa, Pyz jezeli nie bedziesz mogl z czyms dac rady to ja postaram sie pomoc, ale tez troche zaganiany jestem (zreszta jak mowilem nepwno nie ja jeden), nie wiem czy dam rade ale jak by cos to daj znac (gg 2607351) naprawde postaram sie.

A Trzecia sprawa to taka ze ja to wszystko juz kurwa przewidzialem (tj. ze vitez sie wycofa, z tymi akademikami tez) i spisalem to w zielonym jezyku, co prawda nie jak nostaradamus w czterowierszu ale w tym topicu (7 post od gory !!) http://ctf.pl/forum/viewt...er=asc&start=30
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 2:06 pm   

Pogadam z jedna osoba, moze cos zalatwi, mieszka w wawie w koncu i ma tam conieco znajomosci, moze nie z q2 ale czy to wazne :P

PS: Nie obiecuje ze uda mi sie cos zalatwic. Pyz do Ciebie odezwe sie na gg w tej sprawie.

//Yours Tiger
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:43 am   

Hoteliki moteliki mozna sobie darowac... moze schroniska/internaty ... ?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:56 am   

Witam ...
No to jestem nie na czasie :> ale wlasnie tak se poczytalem i widze, ze jednak nie jest za latwe zrobienie tego zjazdu i ogolnie zajecie pozycji osoby organizujacej nawet jak sie ma dobry plan.
Nie czepiajcie sie Viteza jemu samemu jest ciezko zorganizowac czas na to, umoczyl cuz jest tylko czlowiekim zdarza sie.

Pyz jesli Ci sie uda pozbierac to do kupy to postaram sie byc choc wiem, ze w te dni mam szkole, ale chociaz na kilka godzin powiniem sie tam zjawic :> Przywitac sie, wypic pifko i wrucic do domku :>

p.s. Pamietajcie, ze zawsze mozna zrobic impreze w Bialymstoku tylko trzeba chetnych :D

Regards,
Jezus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12