Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 1:29 pm   :)

A rozwazal ktos pomysl zjazdu w B-stoku ? Bo wydaje sie, ze jest najrozsadniejszy ...
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 7:37 pm   

no dla mnei to tez by pasowalo .. .bo na ferie to moja 18 nastka sie szykuje bnoi jeszcze z 5 innych wiec nei ma mtyle funduszu ... na to wsyzstko ... wiec mnie nie ebdzie e wawie ... szdo chcilbym was zobaczyc spalic cos ..ale niestety chyba ze jutro wygram w lotka .. to bym wpadl limuzyną :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 11:54 pm   

Cytat:
Nie, pokoj 3 osobowy kosztuje 120zl, czyt. 40 zl na osobe za pokoj za dobe.


No wlasnie... chyba nie tak zle, jesli w Bialym bylo chyba 35 czy 30zl?
Kazwa - pod jakim wzgledem rozsadniejsze? Tyle ze dalej i jeszcze dalej (bo nie w Bialym a pod miastem ;) ) ?
Koszta noclegu jak widze - porownywalne (a dodatkowo pare osob sie zaoferowalo przenocowac innych), koszta gralni - nie wiem... koszta zarcia - McDonald czy bary wietnamskie pod nosem, ceny porownywalne jak wszedzie w Polsce.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 8:52 am   

rozsądniejsze bo 1/3 chętnych na zjazd to Białystok
_________________
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 9:17 am   

to zorganizuj ;)

wy tylko potraficie narzekac i marudzic... co jest lepsze co gorsze.
po prostu zrobcie ;)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 11:39 am   

jak mial byc w wawie to co mielsmy lazic i kurwa zalatwiac na wszelki wypadek ??? tego w dzien sie nie zorganizuje..
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 12:13 pm   

Kurwa co wy tu sie wywodzicie .... narazie jest zjazd w wawie moze potem bedzie w bstoku.....
Icer pieniadz doozo nie potrzebujesz wiec nie pitol
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 2:47 pm   ;)

Dobra, ja juz sie nie wypowiadam.. robcie jak kcecie.. :) ja i tak nei wiadomo czy bede .. ;/ ... A pozatym, teraz to wszystko jest w fazie watpliwosci, bo i tak za malo osob jest chetnych :)

huhu..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 4:31 pm   Re: ;)

Cytat:

Szyna:

Pyza ja om taz duke na banka bedziemy do tego neo, diax, kala i ze 3 inne lby sie znajdzie ....


http://ctf.pl/forum/viewtopic.php?t=447 - tam zerknij, bo to co napisales tutaj nie jest dla mnie "wazne", sugeruje sie *TYLKO* tym co jest tam napisane

Cytat:

Kazwa:
A pozatym, teraz to wszystko jest w fazie watpliwosci, bo i tak za malo osob jest chetnych :)


Swiete slowa

p.s.
To topic o Wawie a nie Bialymstoku
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 8:23 pm   

szyna .. oj niewiem jak an dwa dni to trzeba 5g wzisc bo co tam robic palic i grac ... na vodeczke na nocleg nazarcie .. wiec ja mysle ze z 250 zl minium ... a jeszcze my 18-nastka i pare innych wiec wiesz...
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 11:34 pm   

jak sie z cyberlandem uda to wawa beter ajdija.
Podstawa jest chyba czas trawnia podrozy... bo nie 7-8h tylko 4h a to troche jednak robi... poza tym tez nie jest az tak drogo... jak by jeszcze pogadali co do noclegu w na miejscu w gralni to pewnie koszt zjechal by o jakies 40 zl
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 2:44 pm   

e ... to bedzie jakis zjazd? bo nie wiem czy jechac :roll:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 2:58 pm   

ekhm... skopjowalem to z innego topica bo mi normlanie ignroa strzeliliscie i nitk nie odpwiada : czyli to bedzie jedna noc tak ? czyli bez noclegu ? tylko samo granie i do domq ?
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2004 3:03 pm   

nie wiadomo , to zalezy od $
jezeli szefy cybera zgodza sie an nocleg w cyberze [spiwory]
to wyjdzie taniej, wtedy sie zaglosuje i tyle chiba
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 8:11 pm   

Kurwa ! Napisze jeszcze raz, dokladniej troche zaglebiajac sie w sczegoly. Miejscami w ktorych mozna by bylo przenocowac sa Atos, Portos i Aramis, sa to 3 hoteliki (wydaje mi sie nawet ze obok siebie, napewno na tej samej ulicy !!) Cena za 3 osobowy pokoj to 120 zl za dobe. Czyli 40 zl do osoby. Caly ten kompleks mieszkaniowy znajduje sie stosunkowo niedaleko gralni (niestey nie okresle dokladnie ile bo nie znam zupelnie tej dzielnicy i bylem tam ze 4 razy w zyciu, ale patrzac na mape widze ze jest to 10 przystankow atobusem czyli MAXYMALNIE 15 min, polaczenie tez jest raczej niezle bo atobus ma przystanek na tej ulicy gdzie sie te hoteliki znajduja, a uliczka nie jest duza). No ale jezeli ktos chce tam zmaiszkac to naprawde trzeba sie szybko okresklac, bo trzeba zrobic rezerwacje (chociarz jak nie bedzie nas wiecej niz 20 osob to sadze ze miejsca moga byc z marszu, ale lepiej nie ryzykowac). Pyz jak chcesz zeby cos zadzialac w kwesti tej rezerwacji to daj znac (gg. 2607351) bo serio nie wiem co tam szykujesz (a raczej towi znajomi), jak beda jakies konrety to ja znajde torche czasu i tam pojade.
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12