Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie - ja to biore w swoje lapska :>
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 8:42 pm   

Wspolnik, jak widzisz (o ile zagladasz tam) w topicu z lista obecnosci, poki co jest za malo chetnych, dostaje "sygnaly od ludzi" ze ktos tam jedzie, ale jak pisalem *INTERESUJA MNIE OSOBISTE 100% POTWIERDZENIA*, narazie jest za malo osob i jesli do jutra sie nie zmieni sytuacja, no to coz, chyba nic z tego ;)
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 10:02 pm   

Ja tam kurwa bede czy sam czy nie ! ;D Musze odwiedzic WAWE I BYDLO :D
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 12:41 am   

no to dzis sie dowiemy czy to all wypali czy nie :/


Edit:

pyz moze wez dowiedz sie co z jezusem i reszta z bialego albo niech to szyna zrobi... bo jak by przyjechali to pewnie z 5 os by doszlo i jak by oni byli to pewnie i troche innych ludzi by sie przekonalo co do przyjazdu :/
 
 
yOshi
Wisienka

Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 4
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 5:09 am   

siema :) ja dzis bede juz po sesji.. szkoda ze jeszcze poprawkoda :D
od dzis mam ferie wiec moge bez problemu pomoc przy organizacji;]
nie pierdoolcie wpadajcie do wawy dawno was nie widzialem :|
cya
_________________
yoshi
 
 
yOshi
Wisienka

Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 4
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 5:10 am   

aa zapomnialem.. jezeli chodzi o ludzi to ja moge troche bydla ze sceny starcraftowej sciagnac :D i zapchac luki w ludziach.. ;] a ludzie sa naprawde sppox
_________________
yoshi
 
 
yOshi
Wisienka

Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 4
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 5:23 am   

godzina tego post'u i ich czestotliwosc o niczym nie swiadcza! ;)
poprostu nie moglem zasnac..
_________________
yoshi
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 7:15 am   

Spidi, szyna mi mowil o kilku osobach, ze niby jada, ale chce od nich to uslyszec a nie od szyny, mowilem to jemu, nie wiem czy przekazal to tamtym ludziom, ale nadal echo, nie wiem moze za ciezko im prosta rzecz jak wyslanie maila/wiadomosci na gg zrobic..

yoshi tak tak oczywiscie :) [ad. godziny]
_________________
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 8:28 am   

keke cale szczescie yoshi sie przebudzil :)
moze jednak wypali :]
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 2:32 pm   

Zdajecie se sprawe ze to bedzie ostatni zjazd w Wawie jak my przyjedziemy ??:P heheh...(płoń stolico, płoń!)
Powiem tylko tyle : "aby gieło" alias Białostocka "teraz polska" 3 level:P i "GR". Niekturzy wiedzą oco chodzi(nie Lecter?, Szyna? tylko tamto to byl 1 level:P) inni dopiero zobaczą :P , a "GR" to bedzie niespodziewanka :P Tak więc aby gieło i do zobaczyska, ja bede na 100%...
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 4:51 pm   

czy juz jest cos wiadomo na 100%?
np ile ma kosztowac ta nocka 24 godzinna i o ktorej i kiedy oficialnie sie rozpoczyna cala ta impreza?
dobrze by bylo tez ustalic orientacyjny termin zamknecia listy obecnosci zeby mozna sie jeszcze z szefostwem potargowac...
jak juz wczesniej napisalem na innym topicu od piatku bede u braciszka na weekend w wawie i moglbym podjechac do cyberlandu i "pogadac" z szefem...
moze udaloby sie cos utargowac... zalatwic kimanie w spiworach... ustalic wszystkie szczegoly... potrzebowalbym czyjejs pomocy w piatek/sobote (nie jestem pewien do konca kiedy dokladnie - bede wiedzial jutro, gora pojutrze...) zeby nie zgubic sie w tym "wielkim miescie" i trafic do cyberlandu...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 2:29 pm   

Nie no kruwa ... zacznijcie potwierdzac obecnosc jest za MALO LUDZI!
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 2:48 pm   

szyna to wez przejedz sie po bialym i popytaj sie ludzi czy moze jednak jada :)

bo moze niektorzy tu nie zagladaja i nie wiedza ze nowa lista itp...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 4:19 pm   

wiedza raczej ale jeszcze nakrecam ludzi ;]
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Sty 31, 2004 4:13 pm   

ha... jestem w Wawie... relacja z tego mojego przyjazdu do stolicy mam nadzieje ze powstanie... chybaze gdzies mi sie nei zapodzieja te wszystkie karteczki na ktorych zapisywalem przebieg mojego przyjazdu bo z pamiecia juz u mnie krucho... ;)

no ale na serio...
siedze wlasnie w jakiejs obskurnej cafejce na pradze-polnoc bo do Cyberlandu nie dotarlem... :(
nie udalo mi sie skontaktowac z Brzoza... dostalem jego numer telefonu (tez glupi jestem ze nie wzialem od niego wczesniej... moja wina) od Viteza al okazal sie bledny a on innym nie dysponuje... A skolei Vitez mial spotkanie na wystawie kotow rasowych kolo Domu Przyjazni Polsko-Radzieckiej i niestety tez nie udalo mi sie dojsc do wspolnego terminu na spotkanie...
Jedyny plus tego spotkania jest taki ze zainteresowalem naszym zjazdem czasopismo komputerowe CD-Action i (jeszcze wszystko trzeba dogadac) prawdopodobnie wpadnie do Cyberlandu jakas osoba i pstryknie pare fotek oraz pogada z tymi ktorych bedzie mozna zrozumiec... ;)
To byl glowny cel mojego zaangazowania podczas pobytu w Wawie... Niestety chcialem tez cos wskorac w sprawie cafe ale bez Oficialnej listy obecnosci i bez pewnosci ze bedzie minimum 30 osob nie mialem nawet o czym rozmawiac... Chyba tylko o "wojnie" ktora sie tutaj toczy na warszawskich ulicach... (2 razy probowano mnie przejechac...)
Coz... Zrobilem co moglem... Ale wszystkiego bede pewien na 100% jak wpadne do Wrocka...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Lut 01, 2004 1:19 am   

grzdyl ostry jestes... dawalem ci przeciez na gg dwa razy moj nowy numer :) ) ja nie wiem jak zes to zrobil ze zes go nie zapisal :D
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.64 sekundy. Zapytań do SQL: 12