Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej ?

Czy zorganizowac turniej w Białymstoku?
Tak!
54%
 54%  [ 28 ]
Nie !
7%
 7%  [ 4 ]
Tak i urzycze swoj sprzet !
17%
 17%  [ 9 ]
Nie ! I spadaj na drzweo :P
19%
 19%  [ 10 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 11:06 am   

1.5 miecha .. juz nie przesadzaj ;)
w wawie lepiej ale tam nie ma dobrej organizacji :/
_________________
Do kasacji :>
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 2:20 pm   

ale mysle ze warto zaczac na nowo... :] teraz wakacje sie zblizaja i jest duzo czasu na organizacje :]
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 11:28 am   

Dwie rzeczy:
jokeUsa byl juz ten temat porusazny, i nawet na ferie ktos probowal zrobic w wawie a wyszla z tego wielka kupa, a jakby nie byl organizowany w wawie to bylby pewnie w bialym, no ale nie robilismy w bialym bo by sie pokryl z tym w wawie. A co do terminu to mysle ze w maju nie bedzie najlepiej.. matury... wakacje to jednak optymalny termin, poczatek lub koniec, albo poczatek i koniec :D ale to jeszcze sie zobaczy :]

@Nagrody
A czy wy przyjezdzacie dla nagrod czy dla dobrej zabawy i spotkania sie z ludzmi ? (Tyczy sie tych co tak mocno chca nagrody, czyt. MATERJALISTOW).

Majne odpowiedz of cors 1. z tym ze tylko dlatego by pomodz Jizie. (wiecej nie ma sensu sie rozpisywac, Ci co pomysla to beda wiedziec o czym mowie...)
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 5:20 pm   

hehe no w białymstoku jak sa to sie odbywają a w wawie neiwyszlo :p wiec przydalo bysei zrobic w b-stoku ;]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 5:27 am   

Gdzies w njusach ctf.pl jest wywiad z Jezusem odnosnie turnieju. Na pierwszym miejscu podal on co jest najwazniejsze by zorganizowac dobry zjazd/turniej. Jest to: kilka osob (2-3 przynajmniej) ktorym mozna zaufac, ktorzy zawsze wspomoga, ktorzy prawie natychmiast zajma sie tym co do nich nalezy bez wymigiwania sie, zrzucania na pozniej itp.
Mi przy probie organizacji zjazdu w Warszawie zabraklo wlasnie tego pierwszego, najwazniejszego skladnika. Sam nie zamierzam (i zreszta nie udaloby sie) takiej imprezy organizowac. I niestety nadal nie widze (choc sporo jest graczy z Warszawy) odpowiednich kandydatow na ktorych naprawde moznaby polegac. Zazdroszcze Jezusowi ze ma takich przyjaciol i pomocnikow w swoim miescie i licze ze jeszcze niejeden tak dobry jak poprzednie turniej zorganizuje.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:08 am   

No ja mam tez taka nadzieje i jak zawsze pomoge mu tak jak pomagalem przy wszystkich ktore byly do tej pory przez niego organizowane, jestem jedna z takich osob ktorych Tibie Vitez zabraklo, choc z drugiej strony jak dobrze pamietma to kiedys w Cyberlandzie udalo Ci sie zorganizowac zlot ctfa :) a to co mialo byc w ferie to chyba mial byc zlot or mnie pamiec myli :P anyway bylo minelo, teraz mozna se tylko powspominac ;)

Jeden z krotkich dialogow z tamtegosz zjazdu (niestety nie pamietam miedzy kim):
- MAM DOKA MAM DOKA ! :) )))
- Wyrzuc i tak zaraz zginiesz
5 sec pozniej dokowiec ginie, ale co sie dziwic jak gralismy 13 vs 13 na Cacophony :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 4:22 am   

Cytat:
choc z drugiej strony jak dobrze pamietma to kiedys w Cyberlandzie udalo Ci sie zorganizowac zlot ctfa :)


Zlot, czyli calonocne granie - to zaden problem zarezerwowac gralnie na cala noc, zebrac liste osob, pieniazki i grac te 6-8 godzin.
Ale turniej/zlot kilkudniowy, z nagrodami, rezerwacja i dogadywaniem miejsca na granie, miejsca na spanie na kilka dni, plus ewentualnie nagrody, regulamin rozgrywek itp itd - to juz nie jest robota dla jednej osoby.

Btw... kto to jest xXx?

Ze to brzydko ujme ale w klimacie z mojego podpisu - ze tez i kurwa na tym forum sie fejki zalegly :( . Ide pogadac z kaszubem... :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 8:52 pm   

No Viciu tu masz racje, no ale mowilem jak to jest. W polscie niestety trudno o dobrych wspolpracownikow jezeli im duzo nie placisz, a czasem nawet jak i duzo placisz to ciezko o nich.

Wiesz Viciu smieszy mnie bardziej jedna rzecz, pod tym nickiem nikt mnie nie bluzga, nie twierdzi ze pisze bez sensu posty itp. A pod moim starym nickiem sie czepialiscie mnie nawet jak pisalem na temat... a do kaszuba moze sie odezwac, choc watpie zeby sie odezwal, jak sie raz na pol roku odezwie to dobrze :) moze w koncu sie zmusze i zadzwonie do niego i porozmawiam z nim, chyba ze cos sie odzywa, np na forum admino do ktorego nie mam dostepu z tego konta...
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 7:46 pm   

dobry czas na turniej wiec jazda z nim ja daje sprzet jak cos...:PPP byle dobra organizacja była :arrow: :arrow:
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 10:48 pm   

eeeeee tak jak mowilem trzeba zagadac z Chesem to moze w pŁocku sie cos zrobi tam gdzie Ches pracuje i wtedy sie zobaczy.
_________________
--------
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 2:29 pm   

:lol: :lol: ..ja moge zrobic w ŚWIDNIKU :D :D :D
bedzie git:D:D
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Qnik
Śliweczka


Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 232
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 9:41 pm   

A moze by tak we Wroclawiu :D :D :D :D :D :D :D
_________________
Wanna bE MastEr
 
 
 
Słomiany)_BoY
Wisienka

Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 8:39 pm   

Ja jestem za Lublinem i Świdnikiem:D
_________________
Elo zi0m!!
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 8:43 pm   

Popatrz lepiej na date zalozenia topicu ...
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 9:07 pm   

No dawno nic nie bylo... moze tak aktywni i popularni i rzondzoncy siem na "scenie" ostatnio Wroclawianie cos zorganizuja? 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 14