Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
CZy coolnet powinien byc NC required ?

CZy coolnet powinien byc NC required
tak
20%
 20%  [ 6 ]
nie
43%
 43%  [ 13 ]
mi to rybka
36%
 36%  [ 11 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 10:09 am   CZy coolnet powinien byc NC required ?

Prosze o wypowiedzi na ten ten temat. Hamskie wypowiedzi lub bez uzasadneinie beda pomijane przezemnie.
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 11:22 am   

Uzasadnienie: bylem Za, bo wydaje sie ze NoCheat jest bezpieczniejszy, i nadal rozwijany. Instalacja NoCheat'a zajela mi 30 sekund.
Sliw
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 12:29 pm   

Orlan po co to pytanie wystarczy spojrzeć na frekwencje jak narazie jest marnie , ale moze z czsem bedzie lepiej :P
 
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 2:12 pm   

vote yes

frekwencja marna bo warunki do gry beznadziejne
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 3:00 pm   

Jak narazie to sie wypowiadaja osoby ktore wpadaja raz na tydzien na Q2 i jedyne co potrafia robic to narzekac na to ze inni czituja :/ Statystyki nie klamia .. Siedze na coolnecie dosyc duzo i wiem kto gra i jak gra i wiem ze nikt nie czituje, a jezeli sie taki typ trafi, to wiadomo - pojedynczy przypadek, ktory szybko zostanie naprawiony =] A teraz sie pobawimy :P

Al_bundy - jezeli wydaje ci sie ze frekwencja jest spowodowana kiepskimi warunkami do gry, to powinienes isc sie leczyc :) Wiekszosc ludzi gra tylko i wylacznie na coolnecie, niektorzy nawet nie wiedza ze sa inne servery! i dlatego jestem pewien ze niska frekwencja jest spowodowana tym ze jest wymagane NoCheat :/ Wystarczy zerknac czasami do All seeing-eye, zeby zauwazyc ze na coolnecie zawsze ktos gra, niezaleznie od warunkow jakie sa na servie.. Natomiast wczoraj, kiedy coolnet byl NC required, to do godziny 18 server swiecil pustkami :/

Sliw - 30 sec ? pewnie musiales usunac wszystkie czity :P , ja NoCheat zainstalowalem w 5 sec :P

Orlan - ... po paru miesiacach banowania, wyzywania i oskarazania o czity, narzucania swojej woli ... robisz ankiete ? Sorry, ale to jest szczyt chamstwa, niewyrafinowania i bezczelnosci :P
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 3:13 pm   

podzielema zdanie adolfa jak byly czasy skalara itp to wtedy by to sie przydalo ale teraz?? jak cosra mnie jludzi myka w q2 to sie orlan obudziles i no cheat only jak by co drugi czitowal a nikt w to sie nie bawi juz .. ale co poradzic inni są inni
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 3:20 pm   

vote no

reasons:
1. jak wiadomo, NoCheat v2.34 moze byc zlamany, kazda nowsza wersja rowniez bedzie zlamana, nawet ostatnio mi wpadl do glowy pomysl ktory na 100% by oszukal NoCheat, tylko niestety nie jestem programista i nie jestem w stanie napisac takiej nakladki.
2. NoCheat uniemozliwia uzywania wizualnego timera [dostepnego w BiteMe], w przypadku gdy ktos sobie gra z mp3 w tle, bardzo utrudnia mu to gre [np. mi]
3. Wydaje mi sie, ze juz na tyle znamy wszyscy siebie nawzajem, ze wiemy kto jaki ma poziom, i szukanie 'cheaterow' to parodia, Adolf to dobrze ujal, pojawia sie jakis bardzo sporadycznie i szybko jest usuwany
4. Kompletna ochrona q2 jest *niemozliwa* poniewaz dostepne sa zrodla q2 oraz zrodla programow anty cheatowych, dzieki temu "evil coder" moze napisac cos, co imituje program anty cheatowy. (zrodla BiteMe! oraz KfK Timera byly niedostepne dla ludzi, i jakos nic nie imitowalo KfK / BiteMe)
5. Bo ja uwazam ze NoCheat obsysa i tyle. A prawda jest taka, ze jest to Twoja wina Orlan, bo bawiles sie w dyktatora ktory "narzucil" NoCheat, jakbys inaczej to rozegral to by moze ludzi zaakceptowali NoCheat, a tak jest duuuuuzo przeciwnikow :>
_________________
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 5:31 pm   

vote no.

reazons:

wyzej wymienione. + q2 dluzej sie laduje + robi mi sie czesto czarny ekran przy wlaczaniu q2 + przeswituje mi pasek narzedzi przez q2

btw. nie jest to wina mojego sprzetu, bo na biteme chodzi wszystko cacy!
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 12, 2004 6:42 pm   

wczesniej, gdy byly pierwsze wersje nc bylem za vote yes
powod: co 5 osoba na speedhacku ;s
teraz jush tak nie jest, pojedyncze cfele maja boty a nc sie nie rozwija [tzn rozwija sie z predkoscia slimaka ;s]
nie zgadzam sie dokladnie z pyrą [pyzą :D ] ze po co rozwijac nc , skoro beda nowe boty...
next sprawa...
jak w nc beda timery graficzne moze zostac a tak to nie spelnia do konca swojej roli ;] oczywiscie eliminuje wiekszosc botow ale jednak nie systkie ;]
Wic vote timers for NC albo huj z nim....
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 6:59 pm   

mi to rybka
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 7:29 pm   

kiler wes mi powiesz keidy ty ostatnio widizles na cool zeby ktos na zbocie gral ??? bo ja jakos nie widze albo zle patrze
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 7:34 pm   

prawda jest inna nei dlatego jest malo ludzi bo warunki gry sa kiepskie tylko dlatego ze zaczelo kopac za franka i inne boty. NIestety prawda jest straszna jezeli chemy sobie pograc musimy grac z cheaterqami bo wiekszosc osob to cheaterzy. Wlasnei gralkem mape lfctf10 kiknelo 3 razy rozny kolesoaw za cheaty. wiec adolf niewymadrzaj sie bo niemassz racji
 
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 7:55 pm   

spoko ze tylko trzy ... czasami sa takie przypadki ze jebnie polowe osob z servera ... i oczywiscie wszyscy to cheaterzy ...
to nie wina osob ze kopie z coolnetu, duzo razy byly takie przypadki ze kopalo ludzi za nic ot tak sobie polowe osob grajacych a czasami nawet wszystkich.
mowie NIE! dla nc bo to totalne gowno, od zawsze bylem za biteme i za widocznym timerem, bo q2 + mp3 to lepsza zabawa ;)
przeglosowane ;) gramy na biteme !
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 8:39 pm   

jawnie z no cheat to tylko problemy a bitme dzila zawsze ... czitezy ??? hehe to gowno kopie czasami za nic a nie za czity orlan wes ty wkoncu pomysl troche ta geirka neiwyszla rok temu tylko torche czasu temu gra wnia gartka ludzi i wsumie kazdy sie zna itp i komu by sie chialo czotowac ale ja neiwiem jak ci przytlumaczyc ;p bosh
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 8:41 pm   

Cytat:
orlan:
prawda jest inna nei dlatego jest malo ludzi bo warunki gry sa kiepskie tylko dlatego ze zaczelo kopac za franka i inne boty. NIestety prawda jest straszna jezeli chemy sobie pograc musimy grac z cheaterqami bo wiekszosc osob to cheaterzy. Wlasnei gralkem mape lfctf10 kiknelo 3 razy rozny kolesoaw za cheaty. wiec adolf niewymadrzaj sie bo niemassz racji


Daj demko, najlepiej z plecow tego goscia.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 14