Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
CZy coolnet powinien byc NC required ?

CZy coolnet powinien byc NC required
tak
20%
 20%  [ 6 ]
nie
43%
 43%  [ 13 ]
mi to rybka
36%
 36%  [ 11 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 8:43 pm   

Cytat:
spoko ze tylko trzy ... czasami sa takie przypadki ze jebnie polowe osob z servera ... i oczywiscie wszyscy to cheaterzy ...
to nie wina osob ze kopie z coolnetu, duzo razy byly takie przypadki ze kopalo ludzi za nic ot tak sobie polowe osob grajacych a czasami nawet wszystkich.
mowie NIE! dla nc bo to totalne gowno, od zawsze bylem za biteme i za widocznym timerem, bo q2 + mp3 to lepsza zabawa ;)
przeglosowane ;) gramy na biteme !


w tej chwili mowisz o Q2Admin, ktory niestety nie jest na tyle dobry, by odroznic speedbota od gubionych pakietow, on po prostu sprawdza odleglosc jaka gracz przebywa w danej jednostce czasu, a przy gubionych pakietach gracz przekracza ten limit i kupa, kopie go. (tzn jak mi sie wydaje, ze tak dziala, dla mnie to najsensowniejsze rozwiazanie)
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 8:46 pm   

no bo tak jest tezm isie tak zdaje ale orlan wiesz on wie najlepiej orlan wes czasami posluchaj sie mlodszych :Pnie zawsze starszy to mądrzejszy :P :arrow:
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 9:01 pm   

bede w szoku jezeli orlan po raz pierwszy w swojej dyktatorskiej karierze wezmie pod uwage opinie publiczna...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 9:33 pm   

wystarczy mi jak q2admin klientowe kopie
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 12, 2004 9:49 pm   

huj, chce timerow i low pinga ;d
Strajkujemy! Strajkujemy!
ale tak powaznie panowie trzeba cos u tego calego bryce zdziaUac zeby puscil wersje z tajmerami ;s
i bedzie all pieknie ;s
p.s orlan/all zagadajcie u yossa o jakies priorytet wiekszy na serwa bo coraz czesciej jest hujnia nie gra :]
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 10:09 pm   

Cytat:
ORLAN: wystarczy mi jak q2admin klientowe kopie


tzn ze jak kopnie mnie za speedhacka to znaczy ze uzywam tego?
smutne.


Cytat:
GRZDYL: bede w szoku jezeli orlan po raz pierwszy w swojej dyktatorskiej karierze wezmie pod uwage opinie publiczna...


Twoje niedoczekanie.


Cytat:
Kiler: chce timerow

chce miec najnowszy model lizaka pieciowarstwowego, z polewa lukrowa z wierzchu nadzieniem malibu, samochod taki jakim jezdzil dżejms bond, taki zegarek, taka komoreczke, tyle kasy co ma bill gey'ts, chce byc wlascicielem tpsy i miec na twoim kompie mniejszego pinga niz ty masz u siebie bedac od ciebie na drugim koncu polski i do tego laczac sie przez RPA ;/

Cytat:
Kiler: ale tak powaznie panowie trzeba cos u tego calego bryce zdziaUac zeby puscil wersje z tajmerami ;s
i bedzie all pieknie ;s

z bogiem...
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 11:23 pm   

Cytat:
(pyz)1. jak wiadomo, NoCheat v2.34 moze byc zlamany, kazda nowsza wersja rowniez bedzie zlamana, nawet ostatnio mi wpadl do glowy pomysl ktory na 100% by oszukal NoCheat, tylko niestety nie jestem programista i nie jestem w stanie napisac takiej nakladki.

Obilo mi sie cos o uszy (na stronce Clanbase z serwerami do ligi q2ctf...) o NoCheat 2.34 crack-protect, czyli jakas latka... ciekawe.

Cytat:
2. NoCheat uniemozliwia uzywania wizualnego timera [dostepnego w BiteMe], w przypadku gdy ktos sobie gra z mp3 w tle, bardzo utrudnia mu to gre [np. mi]

Polski egoizm, niezaleznosc i indywidualizm vs globalna wioska i dostosowywanie sie do wiekszosci by wiekszosci a nie jednostce bylo lepiej - wieczne starcie.

Cytat:
3. Wydaje mi sie, ze juz na tyle znamy wszyscy siebie nawzajem, ze wiemy kto jaki ma poziom, i szukanie 'cheaterow' to parodia, Adolf to dobrze ujal, pojawia sie jakis bardzo sporadycznie i szybko jest usuwany

Gdyby wszyscy grali na real nickach albo bez dowcipkowania i pyskowek by podawali real nicka to mozna by uznac to zdanie za prawdziwe. Ale jak tu mozna uznac "wszyscy sie znamy" podczas gdy 80% z nas nosi maski?

Ergo... vote yes :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 7:16 am   

demka sa malo przydatne i ty pyz dobrze o tym wiesz jezeli np autoaim jest w kacie 5stopni lub speed jest zwiakszony do 1.2 normalnej predkosci nic sie na demku niezobaczy niemowiac juz o wallhakach ktore sa nagminne. dmeka to przezytek jak ktos nie prtzegina to nic niewidac na nich. Co do wallhakow kompilacja NC servra 0.3 ma opcje sv_nc_visibilitycheck 2 ktora nieprzesyla informacji do clienta o tychczesiachmapy ktorych niewidzi. Niestety z mojego doswiadczenia wynika ze wtety znacznie bardziej rwie gre i opcja ta na coolnecie ma wartosc 1.
Wczoraj gralismy z trzecioligowym klanem na poznanskim serverze goscie byli z zagranicy praktycznie z akazdym razem trafiali z reila przegralismy 20 do zera moze wiecej. Oczywiscie mozecie powiedziec ze jestesmy lamy na zazuty o boty nawet sie niewykrecali wiekszosc miala NC ale server niezabezpieczony wiec wpuszcza fejkowe NC. Zreszta ni9echce mi sie gadac na ten temat jak wiekszosc chce grac na faranku i hakowany NC to niech i tak bedzie dobtrze by bylo zeby ktos to udostepnil publiczne wtedy beda rowne szanse...
 
 
 
szwej_gej
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 3
Skąd: Z Gejowa
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 8:33 am   

Szczerze gra stała sie do dupy bo wszyscy beda mieli lub maja czity,
jak chcecie i ładnie poprosicie to wam wszystkie udostepnie. A jest ich troche :P
A co do serwa Orlana ma on zabezpieczenie przeciw cztom dośc dobre, bo disconnecta robi co jakiś czas jak sie uzywa cheata, ale kazde zabezpieczenie da sie złamać kwestia dni :P
A pozatym takie coś - jak robicie !NOCHEATSAY to możecie sobie wsadzić w tyłek (DUPE) znalezienia czitera...Dotyczy orlanaa pyza, viteza itp itd bo ludzie którym sie nie pojawia text typu nocheat2.34/serv/itp.itd. sa bardziej zaufani, niż ludzie którym to sie pojawia.
wiem co mówie bo ni huja nie złapiecie czitera na !nocheatsay BUEHEHEHE. Więc nie wiem po kiego huja nawet próbujecie. To nie realne juz :P No chyba ze powiecie boguwinnemu kolesiowi ze jest chiterem bo nie pojawi mu sie napis nocheat .../serw/..... bla bla bla i mu kopa, przeważnie tak jest jak biedny gosciu sobie strzeli 3 razy z raila i trafi nie ma nocheata i kopa dostaje. A prawdziwego czitera nie da sie tak łatwo złapać. Wystarczy ustawić fova czita na 10 i co jakiś czas sie spudłuje i nikt nie ma podejrzeń. Nawet demko z pleców, oczu czy z kosmosu i innych pozycji nie pomoże w znalezieniu czitera (co do pyza).
na XSach nie opłaca sie grac bo wejdzie sie tam z prawie kazdym lepszym czitem. Zresztą widać po grze ludzi, dostaje sie zawsze raila ni z tad i z owąt. Lamki uzywają tego bez przerwy na XS i używaja beszczelni na fowie nawet 130 ze idziesz se a tu koleś ci strzela po szybkim obrocie i dostajesz raila w glowe. (nie myslcie ze znajdziecie czitera po tym ze strzela w głowe zawsze, mzna strzelac jeszcze w klate i w nogi, kwestja ustawień, nawet można sobie konfiga zrobić co zmieni sposób trafiania - wiec znając genialnych ludzi zaraz wymyśla ze koleś trafia w głowe to ma czita- nie ma tak prosto)
Co cdo XS ludy tam pełznom zeby grać naet nie wiedza w co sie pakuja. HEHEH poprostu taki gość bez cheata na XS to jest freefrag, nawet nie opłaca sie wam tam grać, wallhacki tez działaja, nawet radar. wię po co nawet Orlan si starasz nocheat only to zbyteczne. A wy małe gejki usuńcie swoje czity lamerskieBO CZITOWANIE JEST ZŁE :P
ps. Ja jestem zły :P
ps2. pozdrowienia dla Viteza (heheheheh chlopak mnie bardzo lubi)
_________________
Panowie umówcie sie ze mna prosze!!!
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 8:51 am   

No wlasnie wreszcie ktos sie normalny odezwal ! a nie wszytscy chowaja glowe w piasek i mowia dobrze jeste nikt nie cheatuje poczym wchodza botem na server i maja dobra zabawe. Tak dlugo gram w te gre ze nawet niemusze w internmecie szukac cheatow jak poziom nagle skacze na serverze i fejki zaczynaja wymiatac to juz wiem ze nowe chetay wyszly nawet daty moglbym pisac :-) . szwej_gej jesli niemasz niec przeciwko wyslij mi na maila to co posiadasz orlan@sta.ctf.pl.usunto jak dalej tak sie bedzie to rozwijac to na stronie sta udostepnie je aby byly rowne szanse ... Jezeli masz obiekcje przed wyslaniem mi ich to wyslij chociarz pliki konfiguracyjne ze zmiennymi zebym mogl porownac z tym co juz mam i ewentualnie server dodatkowo zabezpieczyc. wogole w szytskich o to prosze jezli na coolnet uda wam sie wejsc wyslijcie przynajmniej plik konfiguracyjny cheata (chodzi o dodatkowe zmienne ktoryzch cheat urzywa) lub przyslijcie calosc
co do XS i cheatowania to razde uwarzac tam poniewarz cheaty sa tam logowane lacznie z IP ale klient niejest kopany jak admin logi q2admina przejrzy to moze IPki niektore pobanowac .. niby mial to skrypt robic ale moze go wylaczyli gdyz zaraz 90% ludzi by zostalo zabanowanych.
co do NC to nowa wersja zostanie udostepniona poewnie jak sie liga zaczne zeby niezdazyli jej shakowac. Stara zostala latwo zhakowana bo autior udostepnil zrodla zupelnie bezsensu. Ace zostal shakowany nie dlatego ze genialni sa programiosci tylko dlatego ze jeden z teamu ace udostepnil zrodla osobom trzecim ..
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 9:47 am   

Powiem wam tyle kur** - skonczcie pierdolic glupoty. Powaznie, to juz jest kurwa smieszne. Jezeli uwazacie ze wiekszosc czituje, to proponuje zmienic kurwa gre, bo co to za gra, gdzie kazdy jest cziterem ? Nie wiem czy kiedykolwiek uzywaliscie bota z najnowszego franka - przeciez to porazka, jebana lama ktora gra tydzien strzela juz lepiej. Proponuje wam ( paranoikom, ktorzy widza u wszystkich czity ) wziasc sie kurwa do gry i nauczyc sie jak sie gra, strzela i chodzi ( ostatnio Orlan wywalil goscia z dm'a za speedhacka, tylko dlatego, ze ten dobrze strejfowal i spierdalal jak sie dalo ).
Szczerze mowiac mam to gleboko w dupie czy coolnet bedzie NC required, bo przeciez sa inne lepsze servery i tam mozna grac. Szkoda tylko, ze wiekszosc osob przez takie pierdolone widzimisie konczy z ta cala zabawa.. Powiem wam, ze gram w q2 od samego poczatku i jedyne co mnie trzyma przy tej grze, to dobra zabawa i zajebisci ludzi... i musialbym byc kompletnym idiota, gdybym gral w to tak dlugo i tolerowal czity - na rynku jest duzo innych, lepszych gier, wiec bez wahania moglbym w co innego grac...ale nie bede gral, bo mi sie q2 podoba i wiem ze mam racje.
Wiec powiem wam jedno - pierdolcie juz ten coolnet i cala ta smieszna dyskusje z Orlanem. Niech sobie zrobia NC required server i graja tam ze swoim wlasnym, czystym i nieskazitelnym skillem, ktory szlifuja poprzez wywalanie ludzi z servera, paranoiczne wizje i glupote wrodzona. Nikt nie bedzie plakal, jak "ktos" skonczy z ta gra..
btw. Nie wysylajcie Orlanowi zadnych czitow, bo to odrazu udostepni wszystkim.. Wiem, ze wiekszosci sie nie chce szukac i jemu pewnie tez nie. Use your google Luke!
btw2. przepraszam za ciety kurwa jezyk, ale jest rano.
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 10:24 am   

Orlan: Nic nie zastapi demka i ludzkiego fachowego oka, zadne jakies pierdolone automaty. Pozatym, mialem okazje grac z zagraniczniakami i wiem jacy sa, pograj sobie chocby z ewc czy zim, niewiele im brakuje do najlepszych zagraniczniakow ;)

szwej_gej: <click>

Adolf: vote yes, agree.

Vitez: Nie pamietam juz co pisales wiec Ci nie odpisze bo nie chce mi sie 2 raz czytac, wybacz ;)
_________________
 
 
 
szwej_gej
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 3
Skąd: Z Gejowa
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 11:20 am   

Orlan - myslalem nad tym czy ci pomuc, ale doszedłem do wniosku ze nie przesle ci tych cheatów, pamietam jeszcze tak niedawno ze 4 miechy temu i wcześniej na coolnecie nie było zadnych restrykcji i była wspaniała gra, duzo ludzi grało ale odkąd zaczeło coś sie dziać jakieś zabezpieczenia wprowadzasz to jest tych ludzi coraz mniej i bedzie jeszcze mniej.
A co do używania cheata to wam powiem ze po 1 dniu grania na czicie gra traci sens człowiek jest znudzony i wywala to gówno, albo odkłada gre na półke. Tak serio to nie gram wcale na czicie bo gra wiele traci na tym, a jak tai sie znajdzie na serwie to zostanie wyłapany tak czy inaczej, predzej czy poźniej a nowe restrykcje nie sa potrzebne wiec nie planuj nic nowego Orlan bo po co. Serwer przez to tylko traci graczy. Playerzy urzywajacy biteme juz wcale nie wchodza na Coola, a fajnie sie gra z nimi i jest ciekawie. A Czity nie miaja miejsca, badz sa sporadyczne.
Orlan podstawe zabezpieczenia zostaw ale nocheat only to przesada bo to nie pomoże, cheaty juz doskonale sa podrobione pod aktualna wesje. Oszustą to nie przeszkodzi a prawdziwym graczą tak.
A jeśli dalej bedziesz kombinował nad kolejnymi ograniczeniami gracza to zrobimy rewolucje (ktoś juz o tym wspominał na forum) i osobiście kazdemu na maila pośle czita, tylko nie tobie :P .
Kto chce pierwszy heheheh
_________________
Panowie umówcie sie ze mna prosze!!!
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 11:45 am   

Jak widac ze stosunkow glosow cool pewnei niebedzie NC only co do restrykcji to moze wylacze q2admina wogole bo wlasciwie to poco obciarzac procek przecierz malo kto cheatuje a poco ludziom zabawe psuc. Szwejos tak myslalem ze nawet configow mi nieprzeslesz bo po co tracic przewage nad innymi :-) wlasnie to jest filozofia dobrego cheatera
1. cheatow nieudostepnia sie innym a szczegolnie adminom serverow.
2. Lekcewazy sie i wysmiewa ten problem publicznie bo wtedy mozna zrobic na serverze wrazenie na innych gdy samemu sie cheatuje.
3. Krytykuje sie za upublicznianie cheatow bo traci sie przewage nad innymi.
4. ferekwencja na serverach niezbezpieczonych jest zawsze najwyzsza.

Bla bla bla niechec mi sie pisac dalej. wylacze q2admina moze frekwencja sie poprawi na coolu .....
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 1:10 pm   

Orlan ja pamietam jak gralem a Ty mnie wyzwales od cziterow ze mam wallhaka (gralem na Biteme! wiec kazales mi zainstalowac NC ..... gdy mapa sie zmienila serv kopna mnie 6 razy i bylem 4-7 na mapie i do mnie z textem ze juz mi tak dobrze nie idzie..... szok. Aha ze dostaliscie 20:0 to co w tym dziwnego jak wy praktycznie nie gracie widac was na servie raz na rok......najlepiej oskarzyc o czity YEA!

VOTE NO DLA NC!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 14