Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Kubusie/coolnety...
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 8:09 pm   Kubusie/coolnety...

Cytat:
Niestety, ale kubus.rulez.pl po raz kolejny ma przycięte pasmo tym razem do 512 kb/s. Yossarian podaje że "firma GTS, z ktorej lacza korzysta Kubus, ogranicza jak moze pasmo do TPSA poniewaz nasz kochany narodowy prowajder dyktuje ceny i nie da sie z nim negocjowac. Cena za lacze z TPSA jest w tej chwili duzo wyzsza niz lacza miedzynarodowe - paranoja"
kubus2.rulez.pl z przyczyn technicznych jest obecnie wylaczony, co się z tym wiąże Fajny Board także nie działa. Już niedługo wszystko ma wrócić do normy.

źródło q2tv


Z tego co kojarze to tam stał kubuś ctf ;[
Nextsprawa - czy coolnet jest tesh z firmy GTS ??
Ja tam się tej firmie nie dziwie, że nie zgadzają się na "taką" "współpracę" z monopolistą ;/
Co wy na to?
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 11:33 pm   

a my na to jak na lato ;)
ha!, masta blasta!
_________________
LC !
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 2:37 am   

tpsa korzysta z pozycji...
chca sie nachapac ile moga poki nie wstapimy do Ue....
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 12:26 pm   :)

No coosh, nie dziwie sie TePSie ... Po wejsciu do UE ich sytuacja sie zdeka zmieni ... wiec korzystaja teraz ile wlezie :) Skubance ... Musimy cierpliwie poczekac jeshcze te 3 miechy ... a wtedy pokazemy tepsie gdzie raki zimuja ;)

Skad inad, ich taktyka jest boska ^^
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 12:38 pm   

Ja chce łacze z Ue zeby Polska miala na xs 20 pingu ;D i miazga ! POLSKA !
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 2:49 pm   

ja chce wodafone... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 10:53 am   

szyna, 40-50 to najlepsze co bedziesz mogl miec, nie chodzi tutaj o przepustowosc lacza tylko o droga [fizycznie, odleglosc] jaka pakiety musza przebyc. ;) A to 40-50 to i tak wersja bardzo optymistyczna, pamietam kiedys z mojego domowego komputera pingalem sobie xs4all.nl w chwili gdy TPSA dala czadu i lacza do Holandii pociagneli - mialem od 35 do 50 ms ;)

kazwa, nie 3 miesiace a z rok, bo zanim AOL czy xs4all czy jakas inna firma zacznie dzialalnosc na skale masowa to rowniez potrwa, do tego czasu pewnie nasza scena q2ctf bedziesz jeszcze mniejsza niz jest ;)

Kiler, www.ripe.net, whoisdb i wpisz IP coolnetu :)
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 23, 2004 3:27 pm   

coolnet:
role: GTS Internet Partners IP address administration
address: GTS Internet Partners
address: Al. Niepodleglosci 69
address: 02-626 Warsaw, Poland
phone: +48 22 458 80 00
fax-no: +48 22 458 80 01
e-mail: ripe@ipartners.pl
remarks: ITPOLAND (pl.it) registry administration
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 9:00 pm   

Cytat:
pyz: szyna, 40-50 to najlepsze co bedziesz mogl miec, nie chodzi tutaj o przepustowosc lacza tylko o droga [fizycznie, odleglosc] jaka pakiety musza przebyc. ;) A to 40-50 to i tak wersja bardzo optymistyczna...


Ja mam teraz jak jest na xs nie wiecej niz 10 osob i w miare przyzwoitej porze (czyli nie wtedy jak pol polski rabie w necie podczas pracy) 40-50. To znaczy ze lepiej miec nie moge ?? :( i nie bede mial nigdy w zyciu ?? :( A po II tak szczerze mowiac to ja nie widze az tak wielkiej roznicy u mnie miedzy 40 a 60 na xs, gra sie tak samo i wtyczy tak samo :?
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 2:25 am   

z GTSem jest taka sprawa ze poprostu oszczedza na interkonekcie z TPSa a prawda jest taka ze wiekszosc graczy dochodzi do cool'a przez polpak tak wiec to jest wlasnie przyciecie lacza :D i stad te wtyki. GTS ma jeszcze bramke z ATMmanem ale zdaje sie ze atman ich routuje przez lacze miedzynarodowe (obie firmy niezbyt sie lubia) .. maja pewnie jeszcze wiecej laczy ale to jest margines jesli chodzi o graczy w polsce. wiekszosc to polpak i tyle.

wspolas to prawda do xs min z polski to jakies 30 ms ale to absolutny min (dorzuc jeszcze opoznienie jakie daje sam quake pewnie z 15ms)

to tak samo jak ze stanami... minimalny ping jezeli idziesz przez kabel oceaniczny to pewnie jakies 80 - 90 ms ale jak masz pecha i twoj provider ma routing przez satelite to minimum 230 ms (predkosci swiatla nie potrafimy jeszcze przekroczyc) :)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 5:40 am   

ja mam 40-60 i nie nazekam:p
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 3:24 pm   

a ja mam w chuj i nazekam :}

Takie pytanko :
ma ktos neurostrade? chcialbym wiedziec jak chodza pingi na cool i xlesie...
chce zalozyc ale jesli bede mial podobne pingi co mam to pochuju mi zmieniac lacze
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 3:40 pm   

Bawie sie w cos co sie nazywa Vatsim. ( www.vatsim.net ). Tam jest taki fajny programik ServInfo. ( http://www.avsim.com/hangar/utils/servinfo/ )

i servinfo pokazuje takie srednie pingi
kraj/miasto:ping w (ms) : obciazenie w osobach
hongkong:419 : 5
brazylia: 405 : 13
Niderlandy: 48 : 70
Czechy: 52 : 7
Polska1: (2 wtyki) : 2
Polska2: 66 : 0
portugalia: 120 : 2
Melberne : 381 : 3
Anglia: 60 : 40
SanFrancisko:194 : 3
Houston:160 :13
grecja: same wtyki (ping na poziomie 140 : 0 osob

I tak widac ze dobry serv w czechach badz na niderlandach jest leprzy niz w polsce :>. I tak bywa ze wiele ludzi z polski wybiera jednak ten z angli czy niderlandow. Zreszta temat byla walkowany wielokrotnie, a jak ktos chce troche odpoczac od durnego strzelania :wink: to zapraszam do podniebnego bractwa :>.
http://pl-vacc.org/

Pozdrawiam

Sliw

ps. xs4all to sa niderlandy wiec one moga spokojnie miec pinga ponizej 50 tylko musza miec leprze lacza niz to co teraz maja :>
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 8:53 am   

W kwestii pingow sluchajcie brzozy, w koncu on sie tym na codzien zajmuje i zna te sprawy ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 13