Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
neosrtada - q2 ?
Autor Wiadomość
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 10:37 pm   

brzoza, moja centrala telefoniczna jest w swidniku [dowiadywalem sie]
troche to smieszne bo to po drugiej stronie lublina, zreszta wez sobie mape, znajdz na mapie krężnice jara i trojaczkowice. postaw kropke po srodku tych 2 miejscowosci, nastepnie znajdz swidnik.
zobacz ile to jest w linii prostej.
pamietaj ze kabel nie idzie w linii prostej tylko zapierdala do okola ;)
po nastepne, to jest wiocha, a nie scisle miasto, wiec po drodze jest WCHUJ uziemiaczy[tych jebanych bezpiecznikow]

GL :/
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 11:04 pm   

Ja poczekam az do ue wyedziemy ... moze cos lepszego sie znajdzie .. nie ma sensu inwestowac w polskich zlodzieji ..
_________________
Do kasacji :>
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 8:58 am   

kfak, nie chodzi o centrale tylko o skrzynke TPSA. Musisz miec ja mniej niz 8km od siebie, bo taki zasieg ma Neo. Oraz im wieksza jest odleglosc, tym gorsze moga byc warunki, wiec napewno nie masz wiecej niz 8km bo by Ci nawet nie zestawili Neostrady ;)
_________________
 
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 12:03 pm   

jasne że legalne w obrębie lokalu (ew budynku jednorodzinnego :] )
miła Pani w tepsie nawet mi wyjaśniła co i jak

ups.. powiedzialem cos miłego o TPSA ....




btw :
ostatnio mam problem, jak ktos do do mnie dzwoni, w momencie podniesienie słuchawki tracę sygnał tzn net.
I odzyskuje połączenie dopiero jakaś minutę po odłożeniu słuchawki

jakies pomysły >?
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 12:39 pm   

uzyj buta luk ;)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 12:52 pm   

Wiadro wody na komputer i po kłopocie
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 3:58 pm   

no to moze gdzies jest po drodze taka skrzynka ;/ tego to nie wiem. nawet nie wiem czy neo+ ma cos takiego jak zasieg ;p. aha jeszcze jedna sprawa: jestem na samym koncu linii tel :D

chuj, gejowo mi dziala neo w porownaniu z innymi ludzmi majacymi neo, ale nie narzekam - jak na taka wioche taki net to ho ho hoo ;)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 8:41 pm   

no to git :}
jesli to dziala to ja sie pisze :}
puki co place 100 za miesiadz za 3 kompy i ip wyjsciowe, moge 150 placic jesli to bedzie mi chodzic bo puki co musialem w quka skonczyvc grac bo nieda sie poprostu sie nieda :}
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 8:42 pm   

a tak wogule to jesli ma ktos Neo z Bialego to prosiłbym by sie wypowiedział
thx
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lut 27, 2004 12:14 am   

pamietaJ ZE NEO MA ZMIENNE IP
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Lut 27, 2004 12:28 am   

spoko spoko, wiem wiem, w poscie nic nienapisalem o IP :}
chodzi mi jak to w Białym dziala bo jesio niemialem okazji na wlasne oczy zobaczyc...
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 27, 2004 2:47 pm   

Ja swoja Neostrade zazwyczaj chwalilem ale od grudnia klne dosc czesto. Powod? Rozlacza sie cholerstwo - zdazra sie ze pol minuty podziala potem czerwona ikonka, potem sie polaczy znowu na pol minuty i tak urwa do ajebania :/ przez godzine lub caly dzien potrafi szalec. Nie zmienialem ani konfiguracji sprzetowej, ani software/system operacyjny - nic na moim kompie, w moim lokalu nie bylo zmieniane a sie bydle jedno rozlacza.
Na Infolinii Neostrady posprawdzali, posprawdzali i nasciemniali ze to gdzies linia jest uszkodzona (kabel, przerdzewaile zlaczki w skrzynce itp) i zwalili sprawe na ogolny numer tepsy (Blekitna Linie) zeby do nich uderzac niech poprawia jakosc polaczenia.
Tyle ze ja w to ich tlumaczenie nie wierze bo - w nocy (po 23) dziala super, tak jak dzialalo - pingi niskie, PL nie liczac Coolnetu brak, sciagac bardzo szybko, a w dzien sie jerdoli :/ - wniosek? Podlaczyli bydlaki za duzo uzytkownikow i centralka nie wyrabia.

Btw Kiler - naucz sie rozrozniac i przeliczac kb/s (kilobity) a kB/s (kiloBajty).
Predkosc SDI to 128 kb/s , Neostrady to 512kb/s
Predkosc sciagania podawana jest w kB/s czyli kilobajtach. A Bajt ma bitow 8 czyli maksymalna teoretyczna predkosc sciagania (podawana np w Kazie, DC++, FTP itp) to odpowiednio:
128/8= 16kB/s w SDI i 64 kB/s .

Przy czym uwaga - niektore testujace programy moga podawac rzeczywiscie predkosc w kb/s i w ten sposob wydaje sie wam ze osiagacie ponad 400 kB/s ale to nieprawda - trzeba zwrocic uwage na to w jakiej jednostce jest pomiar robiony.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Lut 27, 2004 6:54 pm   

Dzis zamowilem neo :} = wracam do quaka :P zaczelo mi brakowac was zabardzo moje mordy :P
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 27, 2004 9:16 pm   

tak viteŹ masz racje, wiem o co chodzi ale z mojej nie rozwagi nie zauwazylem :D
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 10:30 am   

mam juz w pelni chodzacy modem - i jakos mozna juz z tego kozystac ...- tylko msblaster naprzykrza mi sie niesamowice ale to jedynie do dzisiejszego wieczoru. pingi na coolnecie 35/50 bez pl ze strony ms ciagne ok 150 kilo i wtedy odziwo ping rosnie tylko o 5/10 hyhy. Blogoslawiony szybki internet ale mam nadzieje ze nie bede mial problemow z diskonektami tak jak kolega vitez albo inni nie szczesliwi posiadacze tego dobrodziejstwa ... :> M3ro robaczq dzwon i ponaglaj chlopakow to szybciej Cie podlacza ... :]


------------ zaraz zaraz czy on na pewno jest zdrowy ... ? --- nie ! on zachorowal na Zycie... -------------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12