Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z quake2!!
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 24, 2004 9:13 am   

najlepiejzebys m ial win2000 proffesional.
A SKąD -=> Kazza, imesh,dc,

zeby ci sie bitme,kfk wlaczal jak postawisz server to musisz miec lfire2.0 u siebie skopiowane. [wtedy tesh bedzie ci wyswietlalo w ile s doniosles szmate]

nie kumam why nie mozesz zpartycjonowac tego hdd?
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 11:14 am   

to Grzdyla ma problema z partycjonowaniem... :D Sam bylem u niego i widzialem jak to wyglada... grzdyl a moze sciagnij sobie programik, zwie sie on "particion magic..." jakos tak...
Ewentualnie wyciagnij go z obudowy i RĘCZNIE... wiesz srubokret, kombinerki, młotek i inne narzedzia do dzielenia... :)
wlasnie ssam z DC++ win 2000 pro...

PKS RULEZ... 8)
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 12:10 am   

moj twardziel jest na Sata... Taki maly czerwony kabelek podlaczony do plyty glownej zamiast normalnej listwy... Bajer ktory zwieksza przesylanie danych do 100 MB na sekunde... Czy jakos tak... ;) A XP nie widzi go jako normalnego twardziela i wyskakuje niebieski error ze blad blablablabla w 234234xcdc2341124... i nie wlacza mi opcji podzielenia dysku na partycje... a do nikogo nie moge sie udac z tym twardzielem bo moi qumple maja "normalny" sprzet... ;)

dlatego mam jedna 120 gigowa i niezly burdel... ;)
dopiero 10g w dc++ ale ciagle ide do przodu...

budzik... radze ci zgrac wszystkie pierdoly na plyty i format c:... inaczej mozesz sobie poogladac q2 na specu... ;)

edited:
gdzies mi blad wyskoczyl... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 2:48 pm   

sorry nie czytalem wszystkiego..
Grzdylu to moze fdisk ? ;] w dosie, jezli go wykrywa w 5.0 bo nie wiem, a tak propo masz fajny dysk :) i chyba niezly sprzet ? pochwal sie.
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 3:50 pm   

tak jak kala mowi spartycjonuj pod dosem albo progzami do partycjonowania [znany partition magic ale jeszcze inne do pobrania np. z www.pcworld.pl [wejdz do ftp]]
ps. bzdyl jak ci sie nie uda to wyslij mi tego hdd ja sobie juz go spartycjonuje ;]
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 4:33 pm   

komp taki sobie...
amd 2.4 ram 512 (pc400) 120 gb (ten twardziel) radeon 9600 (128) 5 glosnikow plus subwuafer... (sasiedzi sie skarza dlatego nie moge sprawdzic pelnej mocy... ;) )jakas przekosmiczna plyta glowna... 8)
a co do bajerow...
to plexi w obudowie... kosmiczny wiatrak i neon w kompie 8) ...

jak gralem na starym rzechu to nauczylem sie strzelac "na czuja"... i teraz nie mam zadnych problemow z trafieniem kolesia... bo raz ze sama mi reka leci we wlasciwe miejsce to jeszcze WRESZCIE widze gdzie ten koles zamierza wyladowac/skoczyc/skrecic/poleciec/zakopac sie... wczesniej po wysztrzeleniu rakiety komp nadawla sie tylko do dodawania i odejmowania liczb dwucyfrowych... ;)

powiem wam... zajebista sprawa kiedy obok ciebie przelatuje rakieta a ty stojac do niej bokiem slyszysz jak sie zbliza... jest na wysokosci twojej glowy... i odlatuje... no masakra... kwiatki mi z półek spadaja... ;)

thx za porady... ;)
trza bedzie wziac sie do roboty ;) [/list]
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 7:51 pm   

chujowy komp krootko mowiac, wywal przez okno [daj znac gdzie :D :) ]
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 9:25 pm   

hehe grzdyl powiedz mi z kad wziolesc digital dolby do q2 :]
bo jesli mi sie zdaje to troche inne roczniki wydania sa obu tych produktow :] a nie slyszalem zeby byl jakis patch ktory zmienia dzwiek w q2 na 3d :]
chyba ze sie myle :]
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 10:26 pm   

eno, kiler co do kompa grzdyla to jest pewna kolejka na ktorej czeles toje ja... nawet gdyby zrzucal przez okno to bedzie szit bo mieszka na 11 pietrze... czyli dysk sie zpartycypuje samoistnie :D
grzdyl nie chce byc zlosliwy ale wiesz z tymi rakietami to przesada... :twisted:
hehe...
mija juz 3 tydzien od kiedy mam niedzialajacego quake2... depresja sie powiekrza... mam wory pod oczami, schudlem, wyrzywam sie fizycznie na przedmiotach znajdujacych sie wokol mnie (regał, szafa, łużko)...
myslalem o poinformowaniu o moim problemie sprawe dla reportera ale moja ukochana wybila mi to z glowy :cry:
Naszczescie mam dobrego kumpla (grzdyla) ktory zawsze mnie pociesza jak przychodze do niego... Mianowicie gra przy mnie i sie cieszy... ah ta orzyjazn :P
P K S R U L E Z :!: 8)
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:17 am   

Budziu ja bym CI proponowal zalatwic sobie nowa instalke q2 (choc to nie ma nic do rzeczy moim zdaniem) a predzej nowa (z innych zródeł) instalke ctf (samego moda) bo mozliwe ze to nie jest problem z q2.exe tylko z dll'em, tris'ami ctf'a konkretnie tris'ami grappla.

BTW jaki dokladnie error Ci wyskakuje ? o jakiej tresci.

Zauwarzam ze czytalem tylko kilka pierwszych postow.
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:30 am   

Cytat:

By Spidi...
hehe grzdyl powiedz mi z kad wziolesc digital dolby do q2 :]
bo jesli mi sie zdaje to troche inne roczniki wydania sa obu tych produktow :] a nie slyszalem zeby byl jakis patch ktory zmienia dzwiek w q2 na 3d :]
chyba ze sie myle :]


jak zamkne oczy to wszystko moge sobie wyobrazic... ;)

a tak na serio... sprawa jest oczywista... w q2 dzialaja 3 glosniki + sub... wlasciwie rozlozone (z subwuaferem na ziemi - przelatujaca rakieta) jestem w stanie uslyszec wszystko... (np. ty Spidi masz plaskostopie... ;) ) dzwiek przelatujacej rakiety nie jest slyszany o takim samym natezeniu we wszystkich 3 glosnikach... wiec nie wiem o jakim patchu mowisz ale ja tego nie potrzebuje... ;)

Cytat:

By budzik...
wyrzywam sie fizycznie na przedmiotach znajdujacych sie wokol mnie (regał, szafa, łużko)...


wreszcie nie rozwalasz klawiatury na kolanie a myszka nie zabijasz much na scianie... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 6:05 am   

no tak... klawiatury nie lamie bo mam niedosyt finansowy... a much nie mam w domu :evil:
co do twoich glosnikow to doc zego ci sie przydaja pozostale dwa? tzw zapasowki. :P grzdyla ja juz instalowalem quake z 5 razy i patche z roznych zrodel sciagalem i g...o :!:
mysle sobie ze musze chyba napad na apteke zrobic zeby miec na nowego kompa :D
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 6:18 am   

panie budziszyński, zassaleś pan tego winzgrozę 2000???
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 11:35 am   

panie kiler... jeszcze nie... mam isdn, nie wymagaj codow... :)
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:45 pm   

hehe
btw chcialbym miec modem isdn, fajna sprawa jak padnie stałe ;s
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 7