Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z quake2!!
Autor Wiadomość
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 3:43 pm   thc jak nic...

Budzik odezwij sie do mnie na gg 1709014 bo juz nie moge na to patrzec dam Ci namiary wleziesz se na mego ftp'a sciagniesz se q2, kulturalnie go spakuje bedzie krzyczec gdzies okolo 100mb bo to only ctf bedzie :)

Kiler - uwierz mi nie chcial bys miec modemu ISDN ;] no moze w godzinach od 0:00 do 9:00 to jest luzno ;)

a tak ogolem q2ctf rulezzz
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
Ostatnio zmieniony przez Kala Pią Mar 26, 2004 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 4:10 pm   

kaluś mowiłem że jakby była awaria stałego łącza to by się przydało
[jednak jest roznica, zwykly modem 56kb/s a isdn 128kb/s]

;s
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 10:52 pm   

heh ty no tak, ale ja mam ISDN 256kb/s to taki syf ze sie w glowie nie miesci, czasami jest milo, ale ogolem to huj nie lacze :)
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 1:25 am   

kala generalnie jestem posiadaczem isdn od jakis 1,5 roku... wiec moge sie wypowiedziec calym zdaniem na temat isdn'u, mianowicie... QRWA DIALOGA POWINNO SIE POWIESIC ZA TE LACZE... QRWA huja WARTE i tyle... Gdyby byla mozliwosc zmiany nie zastanawial bym sie... a jak mi sie uda zmienic na satelitarne moze przed wakacjami to powybijam szyby w rynku w salonie dialoga... to tyle na temat isdn'u...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 1:49 am   

ha, racja jebac ISDN bo to syf po calosci, moze kiedys to bylo cos, ale nie teraz zdecydowanie nie teraz...... wysokich transferow budzik ;D z mego ftp'a, a jednak sie skusil hehe
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 3:51 pm   

kala z towjego ftp mam max 10 kb/s... wiec nie doloj mnie...

A wogule to jestem zdziwiony ze zaden gracz quake2 niema juz problemow z ta gra... normalnie czuje sie jak bym mial uposledzienie... ;/ A moze sie ludzie wstydza... ;/ :wink:

P K S R U L E Z ! ! !
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 4:25 pm   

true true




PKS RUULAA
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 8:41 am   

a mysle sobie ze jezeli nie podziala przeinstalowanie systemu to wezwe sobie jakiegos mozga (profesjonalnego informatyka) do mojego kompa... moze on cos poradzi... boje sie jednak ze mi powie to co wiem... i strace 20 zł... :evil: . Generalnie po raz pierwszy w zyciu brakuje mi czegos tak jak ctf'a :? gdyby nie moja ukochana to bym juz wogule zwariowal ale ona spokojnym glosem do mnie "nie mart sie Misiu.. poradzisz sobie... wieze w ciebie" no i to w jakis sposob mnie podnosi na duchu...
uwazam jednak ze jezeli nie poradze sobie jakos z naprawa mojeko kompa, quake2... to zrobie czyn bardzo paniczny... mianowicie uzbieram 600-700 zl i kupie na gieldzie jakis szrot zeby tylko quake dzialal... i zrobie kompa ktory bedzie przystkosowany ONLY FOR QUAKE2... mysle ze w ten sposobn pokaze wszystkim jak zalezy mi na tej grze... :D
a wogule to nie tylko moj komp w tym momencie jest chory... :roll: ja tez mam ostatnio slabe samopoczucie...

P K S R U L E Z ! ! !
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:55 pm   

tyle ze to jest wina softwarowa a nie hardware :]
no mozesz sproobowac [porzyczyc od kumpla] karte graficzna inna i zobaczyc, ale mi sie wydaje ze albo kolizja programow w q2, albo cos nie tak z cfgiem.
Może drivery do karty graficznej. Ale wątpie..... [dlatego watpie ze karta graf. zjebana ;s]
sciagnij win2000, wtedy injstalnij tylko tą winde, q2 i zobacz czy śmiga...
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 4:31 pm   

killerku :P
karte graficzna to juz pozyczalem od grzdyla... nawet ramy od niego wzialem... i dalej to samo... :( sciagam win 2000 ale wiesz jak to wyglada na ISDN'ie. co do driverow do mojej karty to instalowalem z plytki i sciagalem z netu naj naj najnowsze... wiec nie jest to wina karty... config... nie ma znaczenia czy uzywam budzik.cfg czy config.cfg... jak tylko zmienie bron na grapple jest szit...
no wiecie ze boje sie ze jak bedzie mi dzialac q2 to ten topic przestanie istniec :evil:
chyba ze sie pojawia inne osoby z problemami quake lub cewki moczowej (joke)... a wogule mialem dzis kolokfium z anglika... 4+... 8) 8) 8)
sie wie... no nie... aim wery hapi... :lol:
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:27 am   

Jest godz 1:17... chcial bym oznajmi ze QUAKE 2 MI ZNOWU DZIALA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jestem bardzo rad osoba ktore wlozyly wklad w pomoc naprawy mojego q2... JESTESCIE RULEZ!! znowu mam po co zyc :twisted: oczywiscie zyje dla swojej ukochanej... no ale bez quake2CTF co to by bylo za zycie... dobrze mowie panowie :?:
R O D Z I N A C T F ' A R U U U U L L L L E E E E Z Z Z Z :!: :!:
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 5:16 am   

Budziu mi po sciagnieciu najnowszych sterow q2 nie dzial.. znaczy dziala ale w grafie software.... to est dopiero zieja :) ciesze sie ze jestes z NAMI :) )) papa ja kce LATO :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 7:45 am   

wiec co ci polece... sprawdz sobie anty virem ( http://skaner.mks.com.pl/ ) caly katlog z quake... ja tak zrobilem wyszlo ze jest w nim 34 wirusy... polecam zrobic to kazdemu z was... bo nie chce byc wstretny ale jako pierwszy wirus zostal wykryty w no czicie :twisted: ... i dlatego tez u mnie quake sie sypal... KALA sprawdz anty virem rowniez swojego quake na FTPie... aha turin sprawdz na innej gierce (tylko zeby byla 3d :D ) czy dziala grafa... moze sie sypnela... albo amsz h.j.we sterowniki... podaj mi jaka masz karte grafy to ci dam link...
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:03 pm   

wystarczyl zwykly anty vir a wy mu kazaliscie dysko formatowac ;o :P
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 3:34 pm   

budziona le tego win2000 i tak instalnij ;s
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12