Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Wolni gracze ! ! !
Autor Wiadomość
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 12:57 pm   Wolni gracze ! ! !

Wolny gracz - wg mnie to osoba grajaca bez klanu lub osoba ktora sadzi ze w jakims klanie nie bedzie grala dlugo i chciala by aby cl`owie innych klanow wiedzieli o istnieniu i checi zmiany klanu tego felka :]

Chcialbym aby w tym temacie wypowiadali sie ludzie ktorzy sa tzw. wolnymi graczami, problem jest jeden niewielu takich ludzi jest zarejestrowanych na forum i nie moga sie tu "zaoferowac", moze ktos ma pomysl jak zorpromowac forum wsrod ludzi krorzy jeszcze tu nie trafili ...



------deTox .... soon-------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 7:10 pm   

wiekszosc tych "wolnych graczy" pewnie nawet nie slyszala o ctf.pl...
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 11:14 pm   

Cytat:
moze ktos ma pomysl jak zorpromowac forum wsrod ludzi krorzy jeszcze tu nie trafili ...

Można zrobić binda "Wejdz na www.ctf.pl/forum" :P
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
Mr. Kato
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 24
Skąd: inąd.
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 12:00 pm   

thah, no ciekawy pomysł. ;D
_________________
omnia mea mecum porto

 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 3:32 pm   

ta jasne.
taki kolo tu wjedzie po czym przeczy 2 posty grzdyla i zrobi format c:

:o
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 12:06 am   

Cytat:
taki kolo tu wjedzie po czym przeczy 2 posty grzdyla i zrobi format c:

Oby tylko :wink:
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 5:43 am   

Az sie zaczalem zastanawiac czy pasuje do kategorii "wolni gracze" ... hmm chyba tak bo grapple u mnie cienki ;) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 10:25 am   

[quote="vitez"]Az sie zaczalem zastanawiac czy pasuje do kategorii "wolni gracze" ... hmm chyba tak bo grapple u mnie cienki ;) .[/quote]

Nie tylko grapple... ;p
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 1:41 pm   

Jad sie leje... zresztą jak zwykle 8)
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 6:17 pm   

Tak Nuclear moze nie jad ale widac ze niektorzy nie potrafia czytac ... wszak poprosilem aby sie tu wypowiadali gracze bez klanu albo tacy ktorzy chca go zmienic. A tu jak zwykle wypisuja standardowy chłam ...


- a tak wogle to bindy na serverach to niezla sprawa i moze jakis komunikat po przylaczeniu sie na serv i po zmianie mapy .... :>


------dT------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:21 am   

Jimi odradzam zapraszanie tu normalnych wolnych graczy ktorzy tu nie zagladaja bo zastana tylko chamsto, grubianstwo i tym podobne, topic przez pierwsze 3-5 postow jest normalny i na temat, a pozniej tylko jest przeplatany co jakis czas postem lub kilkoma postami na temat, reszta to totalny offtopick. No ale co ja sie tam znam bana w koncu za pisanie na temat dostalem.

HAIL MOOKEE ! rofl
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 2:37 am   

a teraz przeczytaj swoj topic... pozniej przeczytaj wszystko od poczatku... i zastanow sie czy twoj topic... (jak i moj a przynajmniej jego pierwsza czesc) sa tutaj potrzebne?

a co do pomyslu z serverem...
no to np mozna na coolnecie na dziendobry walnac reklame na www.ctf.pl a nie jakis Noczit Nowelcome... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 7:04 am   

grzydl do puki sie nei odezwales bylo ok a jak sie doezwiesz to zaraz bedzie burdel ... chial jimi zalozyc taki topic to zalozyl .. i jest ok nie pasuje ci sie nie wpisuj :P
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 8:58 am   

Nie chcialbym byc "chamski, grubianski i tym podobny", ale ten topic zupelnie nie ma sensu. Jezeli chcesz sobie znalesc klan, to wejdz na server i graj, a nie zakladaj glupich topicow. Jedno jest pewne, ze wiekszosc CL-ow ma w dupie ten topic. Aha i powiem wam dlaczego Jimi zalozyl ten topic - grywa raz na miesiac i zle mu bez klanu, wiec lepiej dla niego zalozyc taki topic, niz wejsc na server, bo to moze byc tragedia :P
Btw. xXx mylisz sie - to twoje posty prowokuja nas do chamskich zagrywek :P Problem polega na tym, ze ludzie twojego pokroju wszedzie doszukuja sie chamstwa i wszedzie je widza.. to sie nazywa syndrom Tygryska... Po prostu wyluzuj i podchodz do tego wszystkiego z dystansem albo wyjdz ;-)
_________________
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 10:51 am   

Witam dawno mnie tu nie było niestety szkoła no ale juz wracam i sadze ze ja jestem teraz taki wolnym graczem byłem w klanie MoD byłem tak jakies 4 lata jak sie nie myle i był to moj pierwszy klan przez 4 lata pograł bym se jeszcze raz jakies klanówki w klanie poreprezentował bym se jakis klan a sadze ze nie gram najgorzej teraz moze gorzej bo neiu grałem sporo ale to da sie nadrobic :)
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13