Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fejklandia ...
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 12:28 pm   Fejklandia ...

Ludziieee apeluje! przestancie grac pod fejkami.. tak was to podnieca, ze nikt nie ma pojecia z kim serio gra czy co ? Wstydzicie sie swoich xyw? Czy moze kcecie, aby ktos was zaczal wychwalac 'nowych' graczy? Mowicie, ze scena q2ctf umiera ... A skad mamy to wiedziec, skoro jak sie wchodzi np. na qlnet widac same 'dzivne' nicki ? Moze sa nowi, ale trudno jest ich wylapac sposrod tylu bezsensownych nazw [kcialam tutaj wymienic, ale sie powstrzymam] ... Fajnie jest, jak sie wchodzi na server, a tutaj widac tylko napisy : czesc 'xywa' .. mamy zgadywac? A juz nie wspomne o tym, ze najlepiej jest sie klocic/wyzywac/przeklinac z osoba, ktora gra pod fejkiem... Ciekawie to wyglada .. nie powiem ... ;o

DAJCCCCIEEEEEEE SPOKOJJJJ .. grr ;o

ps. moj 1 topic :)
ps2. respect for non fejkers .. :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 12:34 pm   

no ja moge sie pod tym podpisac ;o :)
ja np. nie gram na fejku ... :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 7:27 pm   

scena q2ctf nie umiera...
ona juz umarla.
_________________
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 8:18 pm   

Kazwa jest zbulwersowana, bo sama sobie nie potrafi wymyslec fejka :P
Trzeba pamietac tylko o jednym.. ze graja ludzie, a nie xywki. To czy ktos jest X czy Y nie ma znaczenia. Jezeli ktos potrafi dobrze grac teamplaya, to potrafi go tez grac z "fejkami". Jezeli ktos ma problem z fejkami mowiacymi czesc, to ma problem z komenda ignore. Jezeli ktos jest ziuumem, to ma przejebane :P
btw. scena nie umarla... umarla nadzieja, ze scena zyje.
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 31, 2004 8:18 pm   

a tam bzdury gadacie. jest stała ekipa, która gra i gra.
sa nowe gry [hf, ut itd] ale i tak powracają do q2ctf
bo ta gra ma w sobie coś !
wiec czy scena bedzie zaweirala 3000 baranów czy 50 osob ktorzy graja 4 fun to ja wole to drugie ;s

//oftopic
ktos z adminow ujebał fajnego skina do phpbb, ktorego uzywalem. nie ladnie, nie ladnie.... :[
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 9:32 pm   

ano.. ja moze stara ekipa nie jestem ale wsiaklem w ten swiatek na dobre... nie lubie fejkuf... czlowiek nie wie kogo wyzywa :) niom nie ma skina... a myslalem ze moja psegladarka cosik szwankowac zacela ;/
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Rezor
NIELUBIANY, prawdopodobnie BAN


Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 67
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 9:42 pm   

a co ma sie zrobic jesli sie nie ma xywy?? :D hehe nie no tez nie lubie fejkow bo nie wiem kto mnie zazwyczaj kroi :)
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 31, 2004 10:55 pm   

Fejki byly sza i bede niestety i tego raczej ten topic nie zmieni bo Ci ktorzy na nich graja maja w dupie to ze komus to przeszkadza. Sad but true. A ze starych graczy to nieduzo widzialem ludzi grajacych, ostatnio zauwarzeni (ze 1-2 tygodnie temu bo mialem przerwe przez nauke), Grzdyl, Vitez (czasem sie pojawia), Kazwa, Jospeh, Marys, Pyzmen i pare jeszcze osob ktorych nickow teraz zabardzo nie pamietam.

A co do templeya z fejkami to jest to parodia bo nigdy nie wiadomo czy takowy fejk dobrze gra czy zle wiec co pie...niczysz od rzeczy adi ;P (bedize wjazd na mnie juz to czuje, jak mozesz to z syndromem Tygrysa mi podjedz plx).
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 1:12 am   

zrobcie server gdzie all beda mieli ping 10-20 :] zrobicie wejscia tylko dla ludzi wpisanych na serverze :] (tylko prawdzie nicki) i problem z glowy :]

gl hf :o

gdyby ql net byl viteza to pewnie tak by sie stalo :]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 6:22 am   

xXx ty fejku!
jezeli ktos nie zaznal rozkoszy fejkowania, ten nie zazna rozkoszy zwyciestwa :P
rotfl :/
_________________
 
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 9:01 am   

Mnie to tam tylko wqrwia jak jakies downy pod feikiem wyzywaja czy cos podobnego. Przykladowa sytulacja ktora ostanio mi sie przytrafila:
przejelem i ustawilem se odpowiednie czasy na oba quady i ps, biegam po mapie dodatkowo z ampa no i ciezko by cos stanelo na drodze , konczy sie mapa i slysze od jakies downa: "mero ty lama jestes bo jak bym mial naprawionego kompa to bys quadow nieprzeją..." potem jesio pare debilnych wyzwisk itd...
Taka sytulacja to jest jedyna zecza chyba ktora mnie wqrwia na polskim ctf. Co to qrwa za ludzie pisza ? Totalne downy. Qrwa opamietajcie sie!!!
Po jaki chuj wyzya sie ludzi itd? To jakies zakompleksione debile!!!
A czy gram z feikami czy nie jak sie normalnie zachowuja to mnie to ryba wsymie, chociaz fajniej by bylo wiedziec kto ci zapodal rakiete w pysk :P
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 3:23 pm   ;)

Yyy .. tak adi tak .. sama nie umiem sobie fejka wymyslic ;) Za trudne to dla mnie 8) Ale czego odemnie wymagasz? Ja na Akademii Ekonomicznej jestem... Ja np. nienawidze fejkow, bo gdyby kazdy gral pod swoja xywa, to moze bym kogos do -roa- przygarnela.. A pozatym, jest taki topic nawet tutaj "Wolni gracze", ludzie sie reklamuja zeby ich wziasc do klanu .. A polowa z nich pewnie siedzi pod fejkami i zgaduj zgadula .. fak it .. :x

Don Kichot? :roll:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 5:08 pm   

kazwa daj se spokuj :] i tak tego nie zwalczysZ :P

przyklad:
vitez
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 6:21 pm   

ja tam nie rozumiem waszej paniki z tymi fejkami.. jak ktos chce to kij mu w oko... jak podskakuje spod fejka to tylko o nim odpowiednio swiadczy (ignore/bootlevelban i tyle)

pozatym i tak wiekszosc ludzi wie kto pod jakim fejkiem gra...

wazne jest zeby w ligach i oficjalnych meczach nie bylo fejkowania .. bo to jest juz przegiecie...

amen
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 12:16 pm   

@Brzoza
Niestety taki jest bol ze w ligach to jest tak zaplenione fejkowanie ze adnimi nawet tego nie sprawdzaja, jakby sprawdzili all logi po kazdym meczu to by sie okazalo ze przez ostatnie 4 lata tyle bylo fejkow w meczach ze to historia, co 2 mecz jest z fejkami, prawie w kazdym klanie byl fejk. Nieliczne przypadki zostaly wykryte heh. Nawet pan Vitez admin CB ani jednego nie wykryl :shock: no ale to szczegol. BTW My nie panikujemy tylko stwierdzamy chamstwo na polskiej scenie ctf'a.

@Adolf
Sam chyba jestes fejk, co Ty na to jezeli to jest moj nowy nic ? i chcem byc znany pod tym nickiem ? w tym momencie to nie jest fejk. No ale Ty i tak sie przyczepisz taka juz Twa natura, czepiac sie kazdego kto Ci nie pasuje.

@Mero
To zapewne jakis dzieciak, ktory grac nie umie a jest mocny w gebie zza monitora, a w rl slowem boi sie odezwac bo w pysk za takie szczekanie wyrwalby.

//Yours Tripl3 X 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13