Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fejklandia ...
Autor Wiadomość
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 1:48 pm   

XXX

chamstwo na ctfie to przejaw poziomu polskiego spoleczenstwa... fejki maja sie nijak do tego.. oczywiscie prawda jest ze taki ktos jest bardziej chamski jezeli gra pod fejkiem niz normalnie... ale grajac normalnie zachowuje sie bardzo podobnie.
Tak wogole jezeli to twoj nowy nick to chcialbym sie dowiedziec jaki byl stary.... chyba ze sie gdzies anonsowales juz a ja tego nie wiem...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 3:20 pm   

Mi tam fejki nie przeszkadzaja, choc moge zrozumieć irytacje takimi osobami.

ps. brzozie tez nie przeszkadzaja bo brzoza sam jest wielkim fejkerem,no to tyle ;)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 6:07 pm   

jaaaaa ? fejkiem ? nooo cooo tyyy.... :lol:
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 8:00 pm   

ten xxx to tygrys ;p nie widzicie tego ?
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 12:13 am   

tygrys ? :>
a jednak nie zucil nalogu :] a mowil ze juz koniec z q2 :]
ale ja bym nie powiedzial :) za malo postow jest :]
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 3:35 pm   

@Brzoza
Jako ze Ty nie wiesz albo udajesz ze nie wiesz to informuje ze w postach wyzej odpowiedzieli CI na Twoja prosbe. A tak na dobra sprawe to jest tylko fejk bordowy, gdyz Zela nie moge zlapac a z "innymi adminami forum" nie bede nawet rozmawiac bo nie sa dla mni nikim do rozmowy.

@Spidi
Nie wiem czy granie raz na miesiac to jest gra albo granie 1-2 tygodnie co 1-2 miechy jest powrotem, po praktycznie polrocznej przerwie wrucilismy z Jizem na pare tygodni, na rozgrywki CB ktore poszly pirazy oko kant dupa kant i dalej wrucilismy do Tibi. Pozatym teraz nawet jakbym chcial to nie mam zabardzo czasu, remont, szkola, ślub brata... zjebany net ostatnio nawet, wiec nie mam jak grac w cokolwiek nawet Tibie. A Quake zawsze bylo jest i bedzie we mnie i nie zapomne o grze na ktorej sie wychowalem, w koncu od 8 lat mi ona towarzyszy, przez nia poznalem moich najlepszych znajomych etc, i tez zjebanych ludzi ale ich olalem wiec jest looz 8)
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 8:18 am   

Hehe brakowało mi tego :P
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 10:30 pm   

smieszne rzeczy loodzie piszecie ... troche off'topicujecie, ale co tam .. ;(
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 5:43 am   

tak czy tak ludzie beda grali pod fejkiem i nikt tego nie zmieni
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:22 am   

[quote="xXx"]Nawet pan Vitez admin CB ani jednego nie wykryl :shock: [/quote]

W CB od sprawdzania fejkow po meczu sa tylko supervisorzy (KSMB, Oma) - tylko im admini serwerow udostepniaja logi i tylko oni maja prawo jakiekolwiek wnioski/konsekwencje wyciagac.
Admin w CB to _match_ admin = pilnuje by mecz byl rozegrany i wynik oraz raport wpisany. Jedyne co _match_ admin moze zrobic przeciwko fejkom to nie pozwolic grac graczowi nie wpisanemu na liste dopuszczonych do gry czlonkow klanu.

A do fejkow to ja mam nadal jedno niezmienione od dluugiego czasu podejscie - w podpisie je macie :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:45 am   

yeah :d :P
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:04 pm   

Ja to chyba zostane mega fejkiem teraz dziei mookeemu, teraz moja xywa to Kiler :D lub jak kto woli "me want ban for mookee". Spoko Vitez ale to i tak nie zmienia faktu ze fejki sa byly i beda :/ dla Ciebie cos strasznego tak mysle.

PS: Smiesznie bedzie :twisted:

//Yours Tiger.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 10:06 am   

Cytat:
Vitez ale to i tak nie zmienia faktu ze fejki sa byly i beda :/ dla Ciebie cos strasznego tak mysle.


Nic strasznego... po prostu fejki sa dla mnie nikim, czyms gorszym od smiecia, wiec niech sie nie dziwia ze na dzien dobry dostaja bluzgi ode mnie 8) . Gdy mam dobry dzien to od razu ugnora, ale czesto wole i lubie powkurzac fejki jezdzac po nich bluzgami :> - tak fajnie sie pienia i proboja klocic ;) a ja na fejki i tak uja klade :> .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 1:05 am   

Chcialbym tylko dodac, ze jezeli ktos zaczyna grac w q2, to niech sie nie zdziwi, ze Vitez nagle go zacznie bluzgac. Takie zycie =]
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 10:33 am   

Cytat:
Takie zycie =]


Niee no... "taki Vitez" 8) .
A tak naprawde to fejki wyczuwam na odleglosc, jak ktos zaczyna to raczej nie zapyskuje spod fejka albo nie wymiata - nooba da sie po niskim poziomie gry i po tym ze cicho siedzi, latwo odroznic od fejka :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12