Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mookee powinien mec bana na forum 2
Autor Wiadomość
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 1:27 pm   

Tygrys to co robisz jest troche hmmmm (za przeproszeniem) pojebane, aż tak bardzo Cię to zraniło? Robisz taką afere jakby Mooke Ci mame zabił, można zrozumieć Twoje rozgoryczenie tym (kolejnym) banem, ale Twój pierwotny ban był decyzja "telewidzów". Zablokowanie Twojego konta było votowane, no i wyszło że niestety musisz odejść, trzeba się z tym pogodzić i przyjąc to jak dorosły facet, czasami tak bywa w życiu i nie zawsze jest 1 maj. DAJ SOBIE (i nam) SPOKOJ.Choc musze przyznać, ze ta "Mookegate" wprowadziła troche życia na to forum.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 1:28 pm   

ps. do listy przeciwników wywalenia mookego dopisz chyba jeszcze mookego.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 3:52 pm   

[quote="Magnus"]ps. do listy przeciwników wywalenia mookego dopisz chyba jeszcze mookego.[/quote]
i mnie
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:00 pm   

Magnus niestety Mookee tez bedzie musial sie pogodzic z tym ze bedzie mial bana, conajmniej straci admina, to jest pewne. Czemu? juz on dobrze wie. Pozatym ja sie nie zdenerwowalem czy przejolem z tego powodu ze konta zostaly zablokowane, pozatym on nawet nie umie zrobic wlasciwie tego co mowi, pisze. Tak jak ja stracilem konto na forum tak samo on straci. Wola wiekszosci jak sam stwierdzil. Szkoda ze mookee jest tak durny ze wykorzystuje wiekszosc tylko wtedy jak chce kogos udupic kogo nie lubi, a jak jego chca udupic to robi z tego afere i proboje zachowac swoja wladze za wszelka cene probojac wszystkich wrogow uciszyc, niestety to mu nie wyjdzie, za duza znajomosci mam i nie zawacham sie ich wykorzystac zeby upierdolic czlowieka ktory pod pretekstem robienia porzadkow robi burdel i rzadzi sie wlasnymi prawami.

BTW. Vitez co do praw admina/moderatora forum ctf.pl przypomnij sobie co Zel mowil, i przestan tu jakies wywody prowadzic ktore gowno maja do tematu, te swoje forum o paratach czy o czymkolwiek co to bylo zatrzymaj sobie, nie ma ono wiekszego zwiazku z tematem.

--- Wyniki ---
- tak [6]
Tygrysek, Zyziek, Turin, Kumanus, Sara, Nuclear
- oczywiscie [3]
Jezus, Kiler , Aluu
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [6]
Adolf, Magnus, Alien3, Brzoza, Kribol, Max
--- No no 9:6

W przeciwienstwie do mookeego nie koncze ankiety po kilku godzinach jak on to zrobil, mial wtedy szczescie bo nie zdazylem uruchomic kontaktow co by spowodowalo ze ta ankieta bylaby dla niego gowno warta. No ale teraz juz ja sie postaram "widownia" byla na tak dla jego bana. A wszystko to bo mu sie nalerzy.

Jak o to Jezus skomentowal mookeego durnote:
Ojciec mu chyba mu do wanny wchodzil.

//Yours Tiger
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:03 pm   

PS: Dla informacji tych co maja klapki na oczach i ograniczaja ta cala sprawe tylko do mojego nielubienia mookeego. Otoz to jest tylko i wylacznie wasz wymysl, od momentu zablokowania Jezusa konta to juz nie jest tylko moja sprawa, ale coraz wiekszej rzeszy ludzi. Pogodzcie sie z tym ze wiekszosc chce dla nego bana. Tak jak chcieli dla mnie.

"Bron gowna a gownem sie staniesz"

//Yours Tiger
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:47 pm   

OMG!! Nie czuje jakbym był na forum tylko jak bym był świadkiem gangsterkich porachunków, tu jakies znajomosci, tu sie kogos stara zgnoic, jakieś opozycje aaaa (Ah! ten internetowy świat!)!! Poza tym ankieta jest tendencyjna, jakby sie miało traktować ja poważnie to powinno sie dac proste odpowiedzi tak/nie choć moze i nie ma róznicy :P
[quote="Tur!n"]
"Bron gowna a gownem sie staniesz"

//Yours Tiger[/quote]

A teraz pytanie kto jest gównem?

BTW: Cały czas tygrysie nie rozumiem co sie stało takiego nie sprawiedliwego, że chcesz użyć swoich ziomków i znieśc mookego z powierzchni forum, bo jak narazie jego dotychczasowe decyzje wydają się być uzasadnione.


ps. tam tygrys palemiki pod kościołem sprzedaje, a tu taki zawistny( choć pewnie nazwiesz to egzekwowaniem sprawiedliwości).
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 5:25 pm   

Tygrysku... prosze cie, idz do innej piaskownicy, juz kiedys powiedzielismy, ze Ciebie nie chcemy.. teraz tym bardziej sie utwierdzam w swoim przekonaniu.. a to szczegolnie po Twoim ostatnim poscie... jak dla mnie to Ty i Jezus nie istniejecie na scenie CTFowej... wiec nie rozumiem po co sie mieszasz (Oczywiscie jestem pelen podziwu dla zaslug Jezusa i Twoich dla tej sceny "kiedys tam" i naprawde tamtych osiagniec nie neguje... )

Mysle rowniez ze ludzie ktorzy zaglosowali za banem dla mookeego po kilku Twoich wypowiedziach moga zmienic zdanie...

A tak przy okazji wynik glosowania jest 9:8 .. ja rozumiem ze miales problemy ze zdaniem matury ale dodawanie bylo w drugiej klasie podstawowki...

@ magnus
no wiesz... "no money no jezus"
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 6:25 pm   

Jeszcze mi powiedz kto te 2 glosy oddal bo jakos nie zauwarzylem tych osob, pozatym napisalem ze jak kogos pominolem to sory.

Brzoza no ale jak wiekszosc chce zeby mookiego nie bylo to co ma zostac ? teraz to by bylo smieszniejsze...

Jak mi powiesz kto dal na nie te dwa glosy to je uwzglednie.
Puki co ankieta jest zakonczona wynikiem 9:6, a moze zakonczylem ankiete jak byl stan 9:2? po paru h tak jak to zrobil mookee nie dajac mozliwosci wypowiedzenia sie wiekszosci zagladajacych i pisazcych na forum. Czyli wiekszosc chce by mookee mial bana. Podkreslilem to by dotarlo do Ciebie to ze nie tylko ja tego chcem.

Powiem Ci cos jeszcze zabawniejszego, jak sie wpisywalem jako xXx to dopuki nikt nie wiedzial ze to ja to jakos wszystko bylo ok, nikt sie nie czepial, ja sie nie czepialem bo nie mialem czego, ale jak sie za duzo osob dowiedzialo to sie afera zrobila. No wiec skoro sie zrobila to trzeba ja do konca doprowadzic.

BTW Brzoza nie zapominaj ze ban moze zostac cofniety, mookee nie jest tutaj bogiem, dostal admina bo robil cos na tej scenie, robil scene, poprawial forum, nawet mu conieco wyszlo, ale gdy cos mu walnelo i musial od nowa to robic to rzucil to all w cholere i olal z grubsza wszystko, wyzywa sie tylko na tych co nie lubi. Wieszkosc dala se spokoj, ja sie nie poddam tak latwo chocby dlatego by dojebac dla glupka ktoremu odbilo bo ma wladze i se moze pozwolic na wszystko, moze "wymierzac kary" tym co ich nie lubi.

//Yours Tiger
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 6:28 pm   

Jeszcze jedno (ech brak edycji postow :| ). Brzoza nie mieszaj forum z tym co ja robie w rl mowie o pracy bo nie ma to z tym nic wspolnego. Pozatym nie mam nic do CIebie jak i do wiekszosci na tym forum, mam jedynie do mookeego za zle naduzywanie wladzy i robienie burdelu pod haslem "robie porzadek".

//Yours Tiger
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 8:06 pm   

Zablokowane zostaly nastepujace konta:
Jezus, kiler, tur!n
...tylko i wylacznie z powodu udostepnienia loginu osobie wczesniej zbanowanej z forum, osobie ktora robi burdel i ktorej zachowanie zmusilo mnie do podjecia owych decyzji. Do tej pory zbanowane zostaly 2 konta , oba konta nalezace do uzytkownikow nagminnie lamiacych zasady forum.
Tygrys pogodz sie wreszcie z ta decyzja i zamilcz :/

Uzytkownicy kotrych loginy zostaly zablokowane proszeni sa o kontakt z administratorami forum w celu wyjasnienia.
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 8:09 pm   

Jeden glos na "nie" jest moj a drugi zapewne mookiego...
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 11:58 pm   

Tak jak mowil vitez on tu nic nie musi robic jest tylko administratorem forum i www. Fakt faktem ze naduzyw wladzy, ale malo jest osob przy wladzy ktore by sie nia nie poslugiwaly do wlasnej obrony :]

Pewnie mu tygrys w czyms podpadles i dal ci bana, co prawda nie jestem za tym... Powinien te all konta odbanowac i zrobic znow stare fajne forum.

A co do tego ze mu zalatwiasz bana to zrobisz sie tak samo glupi jak on, bo mowisz ze naduzywa wladzy a zrobisz dokladnie tak samo

Moj glos:
Nie banowac nikogo, odbanowac wszystkich

@tygrys
pewnie zdajesz sobie sprawe ze nic do ciebie nie mam :] ale moj glos jest obiektywny :)
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 12:03 am   

bez kitu sami gangsterzy i kryminalisci bauhaua rotfl, niezle hehe

VOTE NO & odbanowac all bedzie sie z czego smiac :D
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 3:34 am   

Odbanować wszystkich (albo zbanować?) :D
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 8:47 am   

Ja dostałem bana na coolnet dziwny trafem. Chyba mafia mnie dopadła! AAaaaaaaaaa!!!!
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12